سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۱/۳۰

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۱/۳۰

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز شانس زیادی به شما روی کرده است. پس از دوسال رویدادهای تازه ای را تجربه خواهید کرد که برایتان هیجان بالایی دارد. از این همه هیجان، عاطفه و انرژی خوب استفاده کنید. اگر مجرد هستید، امروز با انسان های جدید ملاقات خواهید کرد و خیلی راحت می توانید ارتباط تازه ای را آغاز کنید. اگر هم در رابطه هستید، اگر از آن رضایت نداردی امروز این شهامت را خواهید داشت تا آن را متوقف کنید. مسایل یا انسان هایی که انرژی شما را تحلیل می برند از زندگی خود حذف کنید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

از این همه روند همیشگی خودتان خسته نشده اید؟ بس است دیگر. کفش هایتان را بپوشید و بیرون بروید و با نگاهی تازه و متفاوت دنیا را نگاه کنید. کار گروهی و تکنولوژی امروز بیشتر زمان و فکر شما را به خود اختصاص خواهند داد. در میان انسان های جدید باشید. یا به صورت آنلاین ارتباط خود با دوستان را حفظ کنید. لینکداین یا فیس بوک جاهایی هستند که می توانید به واسطه آنها موقعیت کاری و فردی خود را تغییر دهید. پروفایل خود را آپ‌دیت کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

کیف و ساک خود را به کمد بازگردانید و فعلا فکر سفر را از سر بیرون کنید. امروز زمان کار کردن است.  از امروز تا پایان سال، فرصت زیادی نمانده است و باید از این زمان برای ارتقا موقعیت یا افزایش درآمد خود بهره بگرید. انرژی های خود را روی تحقیق و مطالعه در مورد مسایل کاری بگذارید. پروژه هایی که در دست دارید امروز در جهت خوبی پیش خواهند رفت و شما می توانید به پیشرفت آنها امید داشته باشید. اگر تنها هستید، در جلسه های کاری با فرد مناسبی آشنا می شوید و رابطه دونفره تازه ای را آغاز خواهید کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

از هر جایی که هستید و در هر موقعیتی که هستید، بیرون بیایید. در طول ماه گذشته به اندازه کافی در خودتان فرو رفته بودید و از خیلی چیزها باز مانده اید. امروز زمان آن رسیده تا موقعیت و شرایط خود را عوض کنید. امروز انرژی های ویژه ای در زندگی شما وجود دارند که برای پیشرفت باید در هوا آنها را بقاپید. شما اصولا دوست ندارید وارد بازی های پرخطر بشوید، اما امروز بد نیست کمی هیجان را تجربه کنید. خود را به دست جریان زندگی بسپارید تا هر جا می خواهد شما را ببرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

بد نیست یک کاغذ که روی آن نوشته: «لطفا مزاحم نشوید» روی در اتاق خود بچسبانید. امروز برعکس ذات واقعی خود، دلتان می خواهد تنها باشید و کسی کاری به کارتان نداشته باش. دوست دارید فکر یا برنامه ریزی کنید. در زمینه کارهای خود مطالعه کنید. البته این حس، سرد و گرم می شود و شاید در میانه روز، موضعتان عوض شد. اما هر چه هست، آسان بگیرید و بگذارید همه رویدادها به جریان عادی خود پیش بروند. در دنیای مجازی این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

تنهایی کار کردن را کنار بگذارید. امروز باید خودتان را در جریان کار بگذارید و با دیگران همکاری های بیشتری داشته باشید. ارتباط های خود را نه تنها در حوزه کار که در دوستی ها نیز بیشتر و عمیق تر کنید. امروز این فرصت را دارید تا وارد ارتباط عاطفی جدیدی بشوید و از بودن در کنار او آرامش به دست بیاورید. اگر در رابطه هستید، امروز بهترین زمان برای ارتباط دوباره با عشقتان است. جادوی محبت و صداقت را فراموش نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

از مهمانی رفتن و گشت و گذار دست بردارید. امروز باید بیشتر وقت و فکر خود را روی کار متمرکز کنید. سازمان دادن به کارها و مرتب کردن خانه و زندگی نیز بخشی از کارهایی است که امروز می توانید انجام دهید. این را به خاطر داشته باشید، با کارهای گروهی خیلی سریع تر خودتان را به جایگاهی که می خواهید می توانید برسانید. با انرژی های خوب و شانسی که امروز به شما روی کرده است، برای خود فرصت های عالی رقم بزنید. امروز فرصت آشنایی با فرد جدیدی را نیز خواهید داشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز احساس شلختگی و بی حوصلگی دارید. کمی به سر و وضع ظاهری خود برسید. امروز را به طور کلی به خود و خواسته ها و تنهایی های خود اختصاص دهید. از نظر روحی و جسمی به دنبال تغییر باشید و فاز تازه ای از زندگی را آغاز کنید. استخر، ماساژ، آرایشگاه و … اینها کارهایی هستند که باید در آخر هفته انجام دهید. در مسایل عاطفی هم این فرصت را دارید تا در دنیای آنلاین با فرد دلخواه خود آشنا شوید و با او قرار ملاقات بگذارید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

در ماه گذشته انگار در ماراتون کنفرانس و جلسه و ملاقات های پی در پی بوده اید. امروز بالاخره می توانید روی آرامش را ببینید و در میان دوستان و همکاران، ارتباط های ساده و پر از انرژی را تجربه کنید. از ذهن خلاق خود برای تغییر روند زندگی و کار استفاده کنید. امروز را به خودتان اختصاص دهید و بیش از همیشه به نیازهای فردی خود برسید. حمام آب گرم، ماساژ، استخر یا یوگا انجام دهید. به وضع و تیپ ظاهری خود نیز برسید. باید از تبلی و تک‌روی دست بردارید تا شرایط آن طور که می خواهید پیش برود.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

در ماه گذشته فعالیت زیادی داشته اید و سخت‌کوشی کرده اید، در این ماه پاسخ و نتیجه آنها را دریافت خواهید کرد. بالاخره پس از هفته ها خستگی، امروز روی آرامش و استراحت را می بینید. شاید لازم باشد برخی از روندهای روتیم زندی خود را تغییر دهید. با انسان های تازه  آشنا شوید و از دیدگاه های آنها برای تغییر طرز فکر خود استفاده کنید. با خلاقیت می توانید فرصت های خیلی خوبی برای خود رقم بزنید. برای آشنایی و قرار گذاشتن با فردی که دوستش دارید، امروز بهترین فرصت است.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

شانس امروز با شما یار است. همه چیز دست به دست هم داده تا شما را به اوج موفقیت برساند. خودتان هم همچنان تلاش کنید و خلاقیت به خرج دهید. اگر بتوانید از فاز فکری همیشگی خود فاصله بگیرید، فرصت های بسیار خوبی را برای خود رقم خواهید زد. پروژه هایی که در دست اجرا دارید را با همکاری دوستان و مشورت با آنها به انجام برسانید. کار گروهی نتایج بسیار بهتری برای شما به دنبال خواهد داشت. اگر در رابطه هستید، امروز هیجانات زیادی دارید و می توانند خوب یا بد باشند. اگر طرفتان را دوست ندارید، امروز همه چیز را تمام کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

برای خودتان هدف تعیین کنید. امروز زمان آغاز دوباره است. ماه تولد شما فرارسیده و شادی های بسیار در انتظار شما هستند. خلاقیت، هیجان و احساسات شما امروز زیاد هستند. از آنها برای آپ‌دیپ پروفایل های آنلاین خود یا پیشبرد پروژه های کاری یا هنری استفاده کنید. امروز  به قدری راحت هستید که می توانید رویاهای خود را با دنیا به اشتراک بگذارید. بودن در میان جمع ها و دوستان جدید این مزیت را دارد که با فرد جدیدی آشنا می شوید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر