سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

برترین های عکاسی توریستی

دسته بندی: عکس هنری | نویسنده : admin |

  

برای دیدن ادامه عکسها و دانلود روی این عکس کلیک کنید

  برترین تصاویر مسابقه عکاسی توریستی ۲۰۱۱

نشنال جئوگرافیک، معتبرترین نشریه عکاسی طبیعت در جهان با انتخاب برترین تصاویر مسابقه عکاسی توریستی ۲۰۱۱، بهترین مناظر چشم نوازی را توریست ها از چارسوی جهان گرفته اند، به جهانیان معرفی کرده است.

برترین تصاویر مسابقه عکاسی توریستی ۲۰۱۱

نشنال جئوگرافیک، معتبرترین نشریه عکاسی طبیعت در جهان با انتخاب برترین تصاویر مسابقه عکاسی توریستی ۲۰۱۱، بهترین مناظر چشم*نوازی را توریست*ها از چارسوی جهان گرفته*اند، به جهانیان معرفی کرده است.

۱- مقام اول: تماشای ستارگان در دریاچه دهانه آتشفشان

اینجا در اولین بازدید من از پارک ملی دریاچه دهانه آتشفشان، می*خواستم عکسی بگیرم که بتوانم بعدها با دیدن آن، تجربه*ای را که از سر گذرانده بودم به یاد بیاورم. دوستی با من به این سفر آمده بود که او هم مشغول عکاسی بود. قبل از گرفتن عکس، او را صدا زدم و گفتم: «اینو نگاه کن»، و با خنده دست*هایم را باز کردم و به پشت بر روی برف*ها افتادم. یک ثانیه بعد، زمان سنج دوربین، شاتر را باز کرد و نوردهی طولانی آغاز شد. بعد از پایان نوردهی و صدای بسته شدن شاتر، برای مدت طولانی به همان حالت بر روی زمین ماندم، گویی توسط ستارگان درخشان بالای سرم هیپنوتیزم شده بودم.
عکس و توضیح از بن کانالس

۲- مقام دوم: اعتراف، کلیسای جامع، سانتیاگو دکومپوستلا
این عکسی از مراسم اعتراف یکی از خیل بی*شمار زوار در کلیسا جامع سانتیاگو دکومپوستلا در پایان پیاده روی زوار است. پیاده روی که به نام کامینو د سانتیاگو یا راه سنت جیمز شناخته می*شود و در شهر سانتیاگو دکومپوستلا در شمال اسپانیا واقع است.
عکس و توضیح از جیمی مورسیا

۳- مقام سوم: وقت غذا
یک زرافه روچیلد (بلندقدترین زرافه جهان که از گونه*های در معرض خطر انقراض است) از غذا خوردن از دست یک دختر در پناهگاه زرافه*های کنیا لذت می*برد.
عکس و توضیح از رابین مور

۴- دیپلم افتخار: جای پا گودزیلا
من در یک روز زمستانی فرزندانم را به کنار ساحل دریا برده بودم. ما روی این صخره ساحلی ایستادیم، در حالی که من مشغول لذت بردن از عکاسی بودم و بچه*ها هم با امواجی سرگرم بودند که به پاهایشان می*خوردند. البته همه اینها تا زمانی بود که این عکس گرفته شود، چون دقیقا در همین موقع، یک موج خیلی بزرگ ما را کاملا خیس کرد و مجبور شدیم به داخل ماشین برگردیم تا گرم و خشک شویم. ولی به نظر نمی*رسید که مرد ماهیگیر اهمیتی به موج داده باشد.
عکس و توضیح از ایلان شاشام

۵- دیپلم افتخار: چه کسی ببرها را آزاد کرد
هنرمندان پولیکالی که بدن خود را همانند ببر نقاشی کرده*اند، در کارناوالی در ۲۶ آگوست ۲۰۱۰ در تریسور کرالا به خیابان*ها آمدند. پولی کالی که کادوواکالی هم نامیده می*شود، یک هنر فولکلوریک سرشار از رنگ است که در منطقه کرالا رواج دارد. این هنر توسط هنرمندان آموزش دیده اجرا می*شود تا مردم را در جریان اونام (که یک جشن سالیانه برداشت محصول است) سرگرم کند، این جشن عمدتا در ایالت کرالای هند برگزار می*شود. در روز چهارم جشن اونام (نالام اونام)، هنرمندانی که بدن خود را به صورت ببرهای شکارچی و به رنگ*های زرد روشن، قرمز و سیاه رنگ آمیزی کرده*اند، هم*نوا با صدای ابزار موسیقی به نام اودوکو و تاخیل، رژه می*روند.
عکس و توضیح از شانتانو داس

۶- دیپلم افتخار: فضول*های بافینا
کودکان کنجکاوی که می*خواهند بدانند در این میخانه چه می*گذرد.
عکس و توضیح از لسلی آلشایمر

۷- دیپلم افتخار: باغبان تنها
مردی که به کار پایان*ناپذیر هرس کردن سرشاخه*های حصار باغ یک قصر در دره دورو در نزدیکی شهر پورتوی پرتغال مشغول است.
عکس و توضیح از لورا گرایر

۸- دیپلم افتخار: رقصنده با دلفین*ها
تعامل با دنیای حیات وحش خیلی زیبا است. این منطقه با دلفین*های ساکن آن توجه ما را جلب کرده بود. هنگامی که در آن آب تمیز و شفاف شیرجه می*زدیم و غواصی می*کردیم، دلفین*ها با ما بازی می*کردند و می*رقصیدند. این یک ماجراجویی واقعی بود و خاطره*ای که تا آخر عمر با ما باقی می*ماند.
عکس و توضیح از بکی کاگان اسکات


۹- دیپلم افتخار: آواز در پیکنیک
یک گروه از دوستان، در حالی که شب را در طبیعت به خوردن و آواز خواندن می*گذرانند، از مصاحبت هم لذت می*برند.
عکس و توضیح از کریس دی بروین

۱۰- بهترین عکس به انتخاب بینندگان: قدم زدن در افق
و در یک بعد از ظهر سرد، یک نفر به سوی خود گام بر می*دارد. ما می*دانیم که سفری است طولانی و گاهی هم دشوار، ولی با سوار شدن بر بال*های خیال، مادر طبیعت درها را برای ما گشوده است.
عکس و توضیح از فرناندا کردیدیو

برچسب ها :


ارسال نظر