سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۲/۰۴

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۲/۰۴

فال روزانه متولدین فروردین 

یک قدم عقب تر بایستید تا بتوانید دید درست تری داشته باشید. عشق، کار، تفریح و ارتباط ها: امروز زندگی شما پر از این موقعیت ها است. امروز به جای نق زدن یا اعتراض کردن روی جنبه های مثبت زندگی خود تمرکز کنید. اگر از چیزی راضی نیستید، کمی از آن فاصله بگیرید. گاهی لازم نیست پاسخ «نه» به کسی بدهید.  سعی کنید بیشتر وقت امروز را به شادی، خنده و  استراحت سپری کنید و به چیزی هم اهمیت ندهید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

اعتماد کنید اما حواستان هم جمع باشد. امروز باید بیشتر از خودتان مراقبت کنید. اگر واژه هایی که به کار می برید را درست انتخاب کنید، دستاوردهای بسیار بهتری هم خواهید داشت. این را بدانید بی اعتمادی و تردید، فقط رابطه عاطفی زیبای شما را خراب می کند. اگر خودتان هم از شک ها و بی اعتمادی هایتان خسته شده اید، شاید بهتر باشد با یک دوست نزدیک یا مشاور صحبت کنید و از آنها راهکار بخواهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز باید به ارتباط های طولانی و قدیمی خود ثبات بیشتری ببخشید. در انتخاب کلمات و نمایش رفتارهای خود تجدیدنظر کنید. این را بدانید که پایداری دوستی ها امروز به طور کلی به شما بستگی دارد. اول با خودتان کنار بیایید که از رابطه عاشقانه چه می خواهید و سپس در مورد آن خیل یرک و بی پده با شریک عاطفی خود صحبت و خواسته هایتان را بیان کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

از سرعت خود بکاهید. کمی بایستید و به مسیری که در آن در حال حرکت هستید، نگاهی بیندازید. همین طور با سر پایین به جلو رفتن می تواند شما را به بن‌بست برساند یا سرتان به دیوار بخورد. سرتان را بالا بگیرید و با همراهی و همکاری دیگران، مسیر درست را انتخاب کنید. شاید بد نباشد احساسات واقعی خود را روی کاغذ بنویسید. اگر از بودن در جمع دوستان یا همکارها احساس کسالت می کنید، از آنها جدا شوید و چند ساعتی را با خودتان خلوت کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

صمیمیت، خودداری و لذت  گزینه های امروز شما هستند. امروز در رابطه عاطفی خود نمی دانید دقیقا چه کاری باید انجام دهید. از یک طرف می خواهید رها و آزاد باشید و از طرفی هم دوست دارید عاشقانه های خود را بیشتر کنید. بدترین حس در رابطه های دوطرفه، استرس است. باید سغی کنید خودتان را از فشارهای دورنی بیرون بیاورید تا رابطه ای که هر دو شایسته آن هستید را تجربه کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

به ندای قلب خود گوش کنید. امروز باید به رویاهای بزرگ دست پیدا کنید. اصلا باید بزرگ فکر کنید و چشم اندازهای وسیعی برای خود تعریف کنید. امروز می توانید برای سفر برنامه ریزی کنید یا روی مسایل مهم یا فلسفی تمرکز کنید. حتی می توانید برای ارتقا موقعیت خود یا افزایش سطح دانش، در کلاس های مرتبط ثبت نام کنید. امروز بسیار مراقب واژه هایی که استفاده می کنید، باشید. امروز انرژی های شما زیاد هستند و این احتمال وجود دارد بیش از همیشه حساس باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز کمی حس مرموز بودن دارید. حس های درونی شما در سایه ای از ابهام هستند و بیشتر دوست دارید، بیننده و شنونده باشید تا گوینده. دوست دارید کسی از اسرار درون شما سر در بیاورد. این احساس در هر دو زندگی شخصی و کاری شما حضور دارد. لازم نیست خیلی به خود سخت بگیرید. امروز از موقعیت هایی که برایتان جالب نیست دور شوید. بیشتر در موقعیت هایی باشید و با افرادی ارتباط داشته باشید که بیشتر به آنها اعتماد دارید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز باید اعتمادسازی کنید. در ارتباط های کاری و شخصی، سعی کنید از مرموز بودن دست بردارید و خودتان را بیشتر به اطرافیان نزدیک کنید. نه تنها اعتماد آنها را جلب کنید که خودتان هم به آنها اعتماد کنید. گاهی آدم به شانه ای برای گریستن و گوشی برای شنیدن نیاز دارد. امروز شما در این حس هستید. پس خودتان را در سایه و تنهایی مخفی نکنید. اگر کسی به کمک شما نیاز دارد، آن را دریغ نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز باید گزینشی عمل کنید. به جای اینکه صدتا کار بی ارزش انجام دهید، یک کار را درست و اساسی انجام دهید. شاید امروز این حس را داشته باشید که دایم سرکار هستید و هیچ تفریح یا شادی ای ندارید. خب، خودتان باید این روند را اصلاح کنید. با مدیریت زمان و اولویت بندی کارها خیلی خوب می توانید به همه وظایفتان برسید و در آخر هم برای خود و عشقتان زمان داشته باشید. امروز اطرافیان بسیار حساس هستند و باید حواستان به حرف هایی که بیان می کنید، باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

خودتان را زیر ذره بین ببرید و همه رفتارها و تلاش هایی که انجام می دهید را مورد بررسی قرار دهید. آیا لازم است چیزی را به فرد خاصی بگویید؟ از اینکه حرف بزنید هراس به دل راه ندهید. در دل ریختن یا ساکت ماندن دردی را دوا نمی کند. گاهی باید حرف زد تا سوتفاهم ها برطرف شوند. در بیان جمله ها وسواس به خرج بدهید اما سعی کنید در موورد مسایلی که لازم است، بحث و گفت‌وگو داشته باشید. با سیاست رفتار کنید و اگر هم کسی به کمکتان نیاز دارید، حتما در خدمت او باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز احساسات پایداری ندارید و دایم حس هایتان تغییر می کند. اگر اخیرا با دوست، اعضای خانواده یا یکی از همکاران مشکلی داشته اید، امروز می توانید در مورد آن با او حرف بزنید. با کمی ساست و صبور بودن و همچنین، انتخاب واژه های درست می توانید این ناراحتی ها را از میان بردارید. بهترین فرصت برای درک متقابل، امروز است. البته این مکالمه ها انرژی زیادی از شما خواهد گرفت. پس خودتان را برای آن آماده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

بلند و با اعتماد به نفس حرف های خود را بیان کنید. ارتباط ها امروز بسیار خوب پیش خواهند رفت. از این فرصت برای برطرف کردن مشکلات احتمالی با دوستان یا اعضای خانواده بهره بگیرید. درک شما بالا خواهد بود. فقط این را در نظر داشته باشید که اطرافیان بسیار حساس هستند و کوچک ترین حرف نامربوطی می تواند آتش خشم آنها را شعله ور کند. خلاقیت و تغییر موضع همیشگی کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر