سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

دیکتاتورها کجا می میرند؟

دسته بندی: عکس خبری | نویسنده : admin |

  

برای دیدن ادامه عکسها و دانلود روی این عکس کلیک کنید

  عکس ها و توضیحاتی از مکان هایی که دیکتاتور ها را به آنجا بردند

عکس هایی از مناطق خاصی که رهبران ، پادشاهان و دیکتاتور های تبعیدی یا حبسی در آن بودند

حسنی مبارک یک روز پیش از آنکه رسما قدرت را واگذار کند و برود راهی شرم الشیخ شد. منطقه ای خوش آب و هوا که میزبان بسیاری از توریست های اروپایی است . شرم الشیخ به ساحل زیبایش،آب و هوای عالی و ماهی های خاص شهرت دارد.

مبارک در شرم الشیخ

 

 

 

بن علی در جده

زین العابدین بن علی پس از سی سال حضور در راس قدرتی که با کودتای بدون خونریزی به دست آورده بود در ماه ژانویه وادار به وداع با قدرت شد. فرانسه که زمانی تونس را در جامه مستعمره خود داشت، از اعطای پناهندگی به او حذر کرد و جده میزبان دیکتاتور شد.

جده

ژان کلود دوالیه در فرانسه

ژان کلود دوالیه دیکتاتور سابق هایتی ۲۸ سال در کشورش حکمرانی کرد و در نهایت در سال ۱۹۸۶ به فرانسه رانده شد. وی و خانواده اش در هتلی گرانقیمت زندگی می کردند تا اینکه فرانسوی ها ویلایی ده اتاق خوابه برای آنها مهیا کردند.

فرانسه

 

محمد رضا پهلوی در قاهره

محمد رضا پهلوی شاه مخلوع ایران پس از سرکوب خشونت آمیز معترضان در سال ۱۹۷۹ میلادی به بهانه درمان و گذراندن تعطیلات به مصر گریخت. وی پیش از مرگ به باهاما،مکزیک ، پاناما و امریکا هم رفت تا شاید بتوان سرطان را مهار کند. وی در سال ۱۹۸۰ در قاهره مرد.

قاهره

خوان پرون هم محبوب هم منفور

خوان پرون امروز در ذهن بسیاری از آرژانتینی ها قهرمانی ملی است اما تاریخ نشان می دهد که وی روزگاری دانش آموز مکتب هیتلر بوده و آرژانتین را تبدیل به بهشتی برای جنایتکاران نازی کرده بود. وی در سال ۱۹۵۵ به دنبال یک کودتا از وطن گریخت و در مادرید اسپانیا سکنی گزید. در سال ۱۹۷۳ بازگشت و ریاست جمهوری را پس گرفت اما یک سال بعد در آرژانتین فوت کرد.

آرژانتین

صدام در سوراخ

صدام حسین دیکتاتور عراق پس از حمله امریکایی ها و همراهانش در سال ۲۰۰۳ میلادی در تکریت پنهان شد و سربازان امریکایی او را از سوراخی بیرون کشیدند که در آن پناه گرفته بود. صدام در سالهای حضور در قدرت برای هر مسافرت کوتاه پوشش های امنیتی به راه می انداخت اما هنگام بازداشت هیچ مقاومتی از خود نشان نداد.

صدام حسین

 

فردیناند مارکوس دیکتاتور سابق فیلیپین

فردیناند مارکوس دیکتاتور سابق فیلیپین و همسرش در طول سالهای حضور در قدرت هم مردم را سرکوب کردند و هم چندین میلیون دلار از کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده پول جمع آوری کردند. در سال ۱۹۸۶ که از قدرت بیرون رانده شد داستان ۲۷۰۰ جفت کفش وی در رسانه های خبری در صدر قرار گرفت. وی در پایگاهی نظامی در هاوایی نگهداری می شود

هاوایی

ایدی امین و حبس در کنار دریا

ایدی امین دیکتاتور اوگاندا نیز مانند بن علی پس از واگذاری قدرت به جده عربستان سعودی رفت. وی در سال های ۱۹۷۱ تا ۱۹۷۹ بر مسند قدرت بود و درست همزمان با شاه ایران وادار به وداع با قدرت شد. وی هزاران نفر را در کشورش قتل عام کرد اما خاندان سعود او را در رفاه کامل نگاه داشته اند

جده عربستان

آدولف هیتلر و حبس در زیرزمین

آدولف هیتلر آلمانی نیز درست مانند صدام حسین روزهای واپسین عمر را در زیرزمین گذراند. البته وی در زیر زمین کاخ محل اقامت خود سیستم بسیار مجهزی را برای اینچنین روزهای زوال در قدرت پیش بینی کرده بود. وی ۵ ماه را با خانواده اش در این زیرزمین گذراند و سپس در نخستین روز از ماه می سال ۱۹۴۵ خودکشی کرد.

آدولف هیتلر

 

نیکلا چائوشسکو و تیرباران در وطن

نیکلا چائوشسکو دیکتاتور رومانی از کشورش جان سالم به در نبرد. روز ۲۵ دسامبر سال ۱۹۸۹ هلیکوپتر نیکولای چائوشسکو و النا را در حالیکه در حال فرار از کشور بودند توسط جنگده های ارتش مجبور به فرود آمدن در خاک رومانی کردند. حکم اعدام بلافاصله و در مقابل دوربین های تلویزیونی در شهر مرزی "تارگو ویسته" رومانی به اجرا در آمد

رومانی

برچسب ها :


ارسال نظر