پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

مخفی ترین راز پنهان بازیگرها

دسته بندی: اخبار داغ, سينما و تلويزيون | نویسنده : Nikagoli |

  

مخفی ترین راز پنهان بازیگرها+تصاویر

اعتیاد هالیوودی ها تندیس اسکار را هم به تنگ آورده است. این تندیس که به اندازه ی یک انسان واقعی است در یک طرح جدید روی پاها و دست های خود افتاده و در حال مصرف مواد مخدر نشان داده شده است. قبل از برگزاری مراسم اسکار این تندیس در بلوار هالیوود قرار داده شد درست قبل از اینکه بازیگران روی فرش قرمز قدم بگذارند

3d23dc5218

این مجسمه را که هنرمندی به نام “مسیح پلاسیتکی” ساخته است قصد دارد به مشکل پنهان مصرف مواد مخدر بازیگران و ستاره های هالیوودی اشاره کند. رازی که تا قبل از مرگ بازیگر درجه یک “فیلیپ سیمورهافمن” پوشیده مانده بود.

هنرمند خیابانی لس آنجلس که این مجسمه را ساخته است گفت: ” اگر نگوییم و ندانیم که کوکائین جزئی از هالیوود است یعنی گول ظاهر هالیوود را خورده ایم.”

این مجسمه ی هنری و بحث بر انگیز با عنوان ” بهترین ضیافت هالیوودی” شکل و شمایل یک تندیس اسکار را نشان می دهد که با یک اسکناس صد دلاری می خواهد مواد مخدرش را مصرف کند. این هنرمند مجسمه را که از جنس فایبرگلاس و مواد مخدر است، به استودیوی خود در مرکز شهر لس آنجلس برده است اما قصد دارد روز یکشنبه دوباره این مجسمه را در خیابان ملروز بگذارد.

این هنرمند درباره مجسمه گفت: این مجسمه مسیح پلاسیتکی نام گرفته است و فقط می خواهد نشان دهد که در زندگی مردم آمریکا کوکائین چه نقشی دارد.

8d259c08be

سال گذشته مسیح پلاسیتکی مجسمه ی دیگری ساخته بود که در حال تزریق هروئین به خود بود و در زیر مجسمه نوشته شده بود: “مخفی ترین راز پنهان بازیگرها.

برچسب ها :


ارسال نظر