سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

شوهرم در طول روز جواب پیامک هایم را نمی دهد

دسته بندی: روانشناسي | نویسنده : FARNAZ | بدون نظر

  

خانمی ۲۰ ساله هستم که یک سال است با مردی ۳۰ ساله ازدواج کرده ام. خیلی از ازدواجم راضی ام. تنها چیزی که عذابم می دهد، این است که در طول روز شاید ۱۰ تا پیامک به همسرم بدهم، ولی او شاید تنها یک بار جواب من را بدهد یا اصلا جواب ندهد! دیگر این که او راضی نمی شود با هم به مهمانی برویم.

شوهرم در طول روز جواب پیامک هایم را نمی دهد


کاظم جباریان، کارشناس ارشد مشاوره خانواده

مخاطب گرامی، امیدوارم که سال های طولانی را در کنار همسرتان با خوشبختی و سعادت بگذرانید و برای رسیدن به این هدف، نکاتی را باید بدانید و به آن ها عمل کنید که در ادامه مطرح می کنم.
همدیگر را درک کنید
با توجه به این که در حال حاضر شما ۲۱ ساله و شوهرتان ۳۱ است، باید توجه داشته باشید که فاصله سنی شما با شوهرتان بیش از حد معمول است. البته این اختلاف سنی به این معنا نیست که شما نمی توانید به کمک یکدیگر، زندگی مشترک خوبی داشته باشید بلکه شایسته است برای تفاهم بیشتر، هر دو نفرتان سعی کنید طرف مقابل را بیشتر درک کنید.

دلیل پاسخ ندادن به پیامک را بیابید
شما با توجه به عاطفه زنانه و علاقه ای که به شوهرتان دارید در طول روز چندین بار به او پیام می دهید، اما احتمالا او به دلیل مشغله کاری یا این که تصور می کند این کارها زنانه است یا شاید احساس می کند که می خواهید او را از راه دور کنترل کنید یا به خاطر نحوه تربیت خانوادگی او در طول ۳۰ سال گذشته، آمادگی کمتری برای پاسخگویی متقابل به پیامک های شما دارد. چه بسا شوهرتان اصلا فرصت ندارد، پیامک هایش را در محل کار مشاهده کند یا به دلایل دیگر، لزومی برای جواب دادن نمی بیند، اما به هر حال، هیچ کدام از این عوامل نباید موجب دلسردی شما و مانع ابراز محبت کردن از راه دور به شوهرتان شود چراکه بالاخره محبت حتی از راه دور در قلب شوهرتان نفوذ می کند و او را تحت تاثیر قرار خواهد داد. با این حال بدون پیش داوری، دلایل شوهرتان را برای پاسخ ندادن به پیامک هایتان بپرسید و به او بگویید که دوست دارید در صورت امکان به پیامک هایتان پاسخ دهد.
پیامک لطیفه بفرستید
رفتار همسرتان در پاسخ ندادن به پیامک هایتان را به حساب علاقه نداشتن او به خودتان و زندگی مشترک تان نگذارید. در ضمن آیا تا حالا برایش لطیفه یا پیامک احساسی هم فرستاده اید یا پیامک های تان مانند «الان کجایی و چی کار می کنی؟» یا «دقیقا کی میای؟» فقط نقش کنترل کننده دارد.
به شوهرتان محبت کنید
این که شوهرتان در مهمانی ها شما را همراهی نمی کند، دلایل متعددی می تواند داشته باشد. خستگی ناشی از کار روزانه یا احساس ناخوشایند از شرکت در برخی مهمانی‌ها و اشخاصی که در آن جا حضور دارند یا احترام نگذاشتن لازم از سوی میزبانان یا فرهنگ متفاوت آنان ممکن است از عوامل شرکت نکردن شوهرتان در مهمانی ها باشد که باید برای رفع این مشکل برنامه ریزی کنید. یکی دیگر از علت‌های این موضوع، ممکن است انزوا طلبی به خاطر کمبود محبت در شوهرتان باشد که آن هم فقط یک راه حل دارد به نام محبت.

شوهرم در طول روز جواب پیامک هایم را نمی دهد

برچسب ها :


ارسال نظر