فال روزانه – شنبه ۹۳/۱۲/۰۹

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – شنبه ۹۳/۱۲/۰۹

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز خود را همانند یک نوجوان سرکش تصور می کنید؟ شاید بد نباشد همان قدر هیجان‌دوست هم باشید و مثلا به مدیر خود زنگ بزنید و بهانه ای برای نرفتن به سر کار جور کنید. درست مثل فرار از مدرسه. با دوستان عزیز و صمیمی خود بیرون بروید و با هم تفریح و استراحت کنید. اگر مجرد هستید حتی می توانید با یک فرد جدید قرار بگذارید و با هم آشنا شوید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز خوب است کمی از واقعیت ها دور شوید و کارهایی که دلتان می خواهد را انجام دهید. یک فرصت چند ساعته به خود بدهید.  برای یک سفر پرهیجان یا تفریح آخر هفته فکر و برنامه ریزی کنید. شاید به سفرها و برنامه های ناگهانی علاقه مند باشید اما این را به یاد داشته باشید که این سفرها مشکلات خود را دارند و مثلا ممکن است هتل یا جای خواب پیدا نکنید. پس کمی عاقلانه تر تصمیمم بگیرید. در ضمن، امروز اصلا زمان خوبی برای تصمیم گیری نیست. فقط استراحت کنید و لذت ببرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز یا باید کارت بانکی خود را با خود بیرون نبرید، یا پیش از خرید دوبار قیمت ها را چک کنید. احتمال اینکه امروز خریدهای هیجانی و بی مورد داشته باشید، زیاد است. به طور مثال، شاید تصور کنید باید دکور خانه را تغییر دهید و ناگهانی دست به خریدهایی بزنید که به هیچ عنوان لازم نیستند. به جای این تفکرات، روی کارهای خود تمرکز کنید. این را به یاد بیاورید که با سخت کوشی و خلاقیت می توانید ارتقا شغلی پیدا کنید. ترجیحا امروز هیچ نوع تصمیمی در زندگی نگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز زمان تمرین صبر است. بیش از حد عجول هستید و می خواهید فوری در زندگی تصمیماتی بگیرید. اما امروز زمان خوبی برای تصمیم گیری نیست. احساسات شما متغیر هستند و همین مساله موجب می شود تا چند روز بعد از تصمیمی که گرفته اید پشمان شوید. بهتر است از رویا دست بردارید و بیشتر به واقعیت های زندگی نگاه کنید. امروز بیشتر از همیشه سرکش و هیجانی هستید و فقط خودتان از عهده کنترل این حس ها بر خواهید آمد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز خیلی دوست دارید تصمیمات بزرگ بگیرید و تغییرات ناگهانی ایجاد کنید. اما اصلا این کار را انجام ندهید. شاید بهتر باشد به تمیز کردن خانه یا اتاق خود بپردازید و در خلال آن به گذشته ها فکر کنید و ایرادات کار خود را بیابید. تصمیم گیری را به فردا یا روزهای بعد موکول کنید و امروز فقط به کارهای عادی و استراحت بپردازید. حتی می توانید برای کمک به دوستان برنامه ریزی داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز بسیار مراقب باشید و سعی کنید همه چیز کاملا آرام و بی اشکال پیش برود. امروز ایده های بسیار خوبی در ذهن شما پرسه می زنند. احتمال اینکه خیلی بی صبر باشید هم زیاد است. اما مراقب باشید، نباید تصمیم گیری کنید، نباید حرفی بزنید و قولی بدهید. امروز برای انجام کارهای مهم، به هیچ عنوان مناسب نیست. اگر خیلی هیجان زده و مشتاق هستید، برنامه ریزی کنید. در مورد ایده های خود تحقیق کنید. اما هیچ تصمیمی نگیرید و فقط پیش زمینه های آن را فراهم کنید. صبر مهم ترین کاری است که امروز باید انجام دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز همانند یک نوجوان هیجانات زیادی دارید. دلتان می خواهد به همه زندگی شور و حال دیگری ببخشید. شاید  بخواهید همانند یک نوجوان هم تصمیم گیری کنید. اما به هیچ عنوان ایده خوبی نیست. امروز ترجیحا هیچ کار خاصی انجام ندهید. فقط استراحت کنید و در کنار دوستان باشید. برای مسایلی که در ذهنتان هست می توانید تحقیق یا برنامه ریزی داشته باشید تا کمی از هیجانتان کاسته شود. اما بیش از همه صبوری لازم است که امروز باید داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز به واسطه غییر وضعیت ستاره ها، دوست دارید چشم انداز زندگی خود را تغییر دهید. مثلا به سفر فکر خواهید کرد. سرگرمی های هیجان انگیز دلتان می خواهد و همچنین تغییر در وضعیت عادی زندگی و کار. همه این مسایل قابل دستیابی هستند اما امروز زمان مناسبی برای تصمیم گیری در مورد آنها نیست. امروز فقط باید استراحت کنید و از همین وضعیت موجود لذت ببرید. نقشه هایی که در سر دارید را بنویسید تا فردا یا روزی دیگر به آنها رسیدگی کنید. برخی احساسات شما شاید اصلا  فردا وجود نداشته باشند. پس خودتان را گرفتار هیجانات لحظه ای نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز دایم فکرتان مشغول است و یک لحظه هم از رویاپردازی و فکر کردن به خواسته هایتان دست برنخواهید داشت. دوست دارید تغییرات بسیار بزرگ در زندگی ایجاد کنید. هیجانات شما به گونه ای است که ناگهانی تصمیم گیری می کنید اما بسیار مراقب باشید. کارت بانکیتان را با خود بیرون نبرید زیرا خرج های ناخواسته ای برای خود خواهید تراشید. به هیچ عنوان تصمیم گیری نکنید و قول هم ندهید. بیشتر وقت خود را در کنار دوستان باشید یا فقط به هیجانات و خواسته هایتان فکر کنید. کار اساسی انجام ندهید که بعدها پشیمان خواهید شد. صبور باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

هیجانانی که امروز دارید همانند یک نوجوان تازه به بلوغ رسیده است. می خواهید در لحظه هر چه در سر دارید را به دست بیاویرد. اما این طور نمی شود. خودتان هم خیلی برای آن تلاش نکنید. این احساسات کاملا گذرا و موقتی هستند و هرگونه تصمیم گیری در این روز به پشمانی منجر خواهد شد. قول ندهید و قرارداد کاری هم امضا نکنید. موقعیت امروز برای تصمیمات بزرگ مناسب نیست. بیشتر در جمع دوستان باشید و از روند عادی زندگی لذت ببرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز از صبح که بیدار می شوید اینقدر هیجان دارید که دلتان می خواهد همه زندگی را یک شبه تغییر دهید. لطفا کارت بانکی خود را در خانه بگذارید زیرا امکان خریدهای الکی زیاد است و فقط پول هایتان را برای مواردی که ضرورتی ندارند، خرج می کنید. صبور باشید. افکارتان را بنویسید. امروز ایده های خلاقانه ای برای کار دارید، از آنها استفاده کنید. تصمیمات امروز به هیچ عنوان نتیجه خوبی نخواهند داشت پس بسیار مراقب حرف هایی که بیان می کنید، باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

آخرین باری که هیجانات زیاد را تجربه کرده اید، کی بوده است؟ انرژی های امروز به گونه ای است که خودتان را همانند یک نوجوا ن سرکش حس می کنید که می خواهد همه چیز را تغییر دهد و هیجان زیادی دارد. به واسطه هیجاناتی که دارید شاید کارهای انجام دهید که موجب تعجب دوستان شود. در کنار آنها شاد باشید و حتی می توانید دست و دل بازی به خرج دهید و برای شام دوستان نزدیک خود را دعوت کنید. اگر به مهمانی دعوت شدید نیز به هیچ عنوان نه نگویید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر