سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۲/۱۰

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۲/۱۰

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز جاذبه بسیاری دارید. به واسطه خوش صحبتی ها، دل همه را به دست خواهید آورد و می توانید نظر افراد مختلف را به خود جلب کنید. از این روند برای کارهای خیریه یا جمع کردن کمک برای افراد کم بضاعت استفاده کنید. کمی دیدگاه خود را تغییر دهید. به همکاران خود بیشتر کمک کنید و همچنان خوش‌بینانه به همه مسایل نگاه کنید. بهترین زمان برای مطالعه بیشتر و ارتقا سطح دانش، امروز است.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

کسانی که می گویند با سخت کار کردن می توان به موفقیت دست پیدا کرد، اطلاعات کاملی از زندگی ندارند. اگر در کاری خلاقیت وجود نداشته باشد هر چه قدر هم تلاش کنید به نتیجه دلخواه نمی رسید. امروز وقتی را به مطالعه و تعیین چشم‌انداز برای ۵ سال آینده خود اختصاص دهید. اگر در کار خود با مشکلاتی روبه رو هستید، شاید بهتر باشد آن را به بخش های کوچک تقسیم کنید و هر بار بخشی از آن را درست کنید. از افرادی که به آنها اعتماد دارید، مشورت بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

رویاپردازی بسیار خوب است. اما باید میان خیال پردازی های خود و واقعیت کاری که اکنون در حال انجام هستید، تعادل برقرار کنید. انسان به هر چه اعتقاد داشته باشد می تواند دست پیدا کند. اگر واقعا می خواهید سفر به دور دنیا داشته باشید، یا در شرکت بزرگ خود ناهار بخورید، دست یافتن به آن غیرممکن نیست اما یک شبه نمی توان به آنها دست پیدا کرد. خلاقیت، تلاش و صبر مواردی هستند که باید به موازات هم داشته باشید. هرگز امید خود را از دست ندهید و امروز سعی کنید برای هر هدفی که دارید تحقیق و برنامه ریزی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز بیشتر وقت خود را به رویاپردازی در مورد زندگی شیک و لوکس می گذرانید. بهتر است از فاز خیال بیرون بیایید و در وضعیت کنونی خود دنبال راهکاری برای ارتقا و پیشرفت باشید. جاذبه درونی شما و قدرت خوب صحبت کردن به شما کمک می کند تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. لازم نیست همانن دیگران زندگی را نگاه کنید. طرز فکر خودتان را داشته باشید و آینده خود را بسیار خوب و زیبا متصور شوید. اگر خیلی سنتی و قدیمی رفتار یا کار می کنید، بهتر است آنها را تغییر دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز خیلی خوب حرف می زنید و دیگران این رفتار را بسیار دوست خواهند داشت. پس حواستان باشد کجا از این توان خود استفاده کنید تا به نفع شما باشد. شما با دیدگاه های خوبی که دارید می توانید به دیگران هم کمک کنید تا برای خود آینده بهتری ترسیم کنند. البته امروز حسی برای خرج کردن و لوکس زندگی کردن در وجود شما هست که مجبورتان می کند خریدهای نالازم انجام دهید. مثلا برای دکوراسیون خانه خرید کنید. اما خیلی مراقب پول هایتان باشد که بیهوده خرج نشوند.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز دایم فکر می کنید که فقط و فقط با زیاد و سخت کار کردن می توانید به هرآنچه می خواهید دست پیدا کنید. اما این را به خاطر داشته باشید بدون خلاقیت نمی توان پیشرفت کرد.امروز شاید تصورات ذهنی شما کمی دور از دسترس به نظرتان برسند، اما این طور نیست. به هر چه ایمان واقعی داشته باشید، به دست خواهید آورد. از موانع و مشکلات خسته نشوید. همچنان به راهی که مطمئن هستید درست است، ادامه دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

جنگ میان دل و عقل هرگز پایان نمی پذیرد. این دو همیشه با هم در تضاد هستند. امروز شما این مساله را بیشتر از همیشه حس خواهید کرد. از یک طرف می دانید که خلاقیت و سختکوشی شما را بالا می برد، اما از طرفی هم صداهای منفی در سر دارید که شما را از ادامه مسیر خواسته هایتان باز می دارد. به حرف های منفی گوش نکنید. هرگز امید خود را از دست ندهید. شما توان این را دارید که رویاها را واقعیت ببخشید پس از انجام هیچ کاری خسته نشوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز از نظر احساسی بسیار دلتنگ و وابسته خانواده خود خواهید بود. در همین راستا می توانید خلاقت به خرج دهید. مثلا با عکس های خاطره‌انگیز، یک کتاب خاطره تصویری بسازید. امروز رویاهای زیادی در سر دارید که برخی از آنها با واقعیت فاصله زیادی دارند. اما این را به یاد داشته باشید، با ایمان، اراده و  امید می توانید رویاهای خود را – هر چند دور از دسترس – به واقعیت بدل کنید. امروز با یکی از زنان مهم زندگی خود می توانید یک مشکل کاری را برطرف کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز بسیار اجتماعی و خوش‌مشرب هستید. در هر جمعی حاضر شوید، اطرافیان از حرف ها و رفتار شما خوششان خواهد آمد. از این فرصت برای نزدیک شدن به دوستان مورد علاقه یا جلب توجه مدیر خود استفاده کنید. با ایده های خلاقانه ای که می توانید ارائه دهید برای به‌روزرسانی موقعیت خود استفاده کنید. در تعاملات خود با دیگران سعی کنید از آنها مسایل تازه ای بیاموزید. هرگز امید و خوش بینی خود را از دست ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

آستین ها خود را بالا بزنید. امروز زمان سخت کوشی و تلاش است. با اینکه عقل و دلتان در دو مسیر کاملا متفاوت از هم هستند و نمی توانید میان آنها تعادل برقرار کنید، اما این تضاد نباید شما را از ادامه راهی که مطمئن هستید درست است، بازدارد. در برابر مشکلات ایستادگی کنید تا آنها از رو بروند. شما توان و اراده بسیارخوبی دارید. اگر ناامید نشوید و خستگی های موقتی را تحمل کنید، ثمره آن را خواهید دید

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

چه مساله ای در زندگی برایتان مهم است؟ خود یا ارتباط هایتان؟ امروز بهترین فرصت برای این است که چند ساعتی را به خود اختصاص دهید و خواسته ها، برنامه ها و رویاهای خود را بنویسید. باید راهی پیدا کنید تا حالتان از این که هست بهتر شود. زندگی خیلی کوتاه است بهتر است خود را برای مسایل بی ارزشی که فقط انرژی شما را می گیرند، ناراحت یا غمگین نکنید. همیشه با خودتان صادق باشید. هر چه می خواهید را می توانید به دست بیاورید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز رفتار شما به گونه ای است که دیگران بیشتر دوستتان خواهند داشت. می توانید شانه ای برای گریه کردن دوستان باشید. یا می توانید ایده  های بسیار خوب برای کار یا زندگی شخصی آنها داشته باشید. از این فرصت خوش زبانی و مثبت‌اندیشی برای ارتقا موقعیت خود نیز استفاده کنید. امروز شاید خیلی تحت تاثیر دیگران، رفتار و گفتار آنها باشید. اما نباید این طور باشد. در موضع خود باشید و برنامه هایتان را تغییر ندهید. ناامید نشوید و بدانید موانع همیشه حاضر هستند و این هنر شما است که چگونه با آنها روبه رو شوید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر