سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۹۳/۱۲/۱۹

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۹۳/۱۲/۱۹

فال روزانه متولدین فروردین 

بهتر است از رویا بیرون بیایید. خیلی رازآلود به زندگی نگاه نکنید. مسایل آن قدر که شما تصور می کنید، عجیب نیستند. در محل کار سعی کنید انسان بهتری باشید. همکار یها یبیشتری داشته باشید و در برابر مشکلات کاری نیز صبر و آرامش بیشتری به خرج دهید. شاید وسوسه شوید که انتقام کوچکی از یکی از همکاران بگیرید، اما بهتر این است که همانند یک انسان شریف و درستکار رفتار کنید و برای کسی بد نخواهید. این کار شاید برایتان شخت باشد اما اثرات مثبت آن را در آینده خواهید دید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز این حس را دارید که فرد مورد علاقه شما زیادی خوشحال و شاد است و شاید لازم باشد کمی برای او محدودیت تعریف کنید. اما این کار واقعا بی انصافی است و اصلا برای انجام آن لزومی وجود ندارد. خوش بین باشید و با مهربانی با شریک عاطفی خود رفتار کنید. در محل کار با همکاران رابطه خوبی نخواهید داشت. اما اگر کسی روی اعصابتان بود یا در کارتان اختلالی ایجاد کرد، به جای نشان دادن واکنش منفی، با صبر و لبخند با او رفتار کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز  همه چیز کمی عجیب به نظر می رسند و دایم خیال می کنید که باید جواب برخی آدم ها را بدهید. اما تدافعی برخورد کردن را کنار بگذارید. مهربانی و صبر لازمه رفتارهای امروز شما هستند. انرژی های فیزیکی و فکری شما امروز زیاد هستند تا می توانید از آنها استفاده کنید و خود را در مسیر پیشرفت و موفقیت حفظ کنید. امروز متوجه می شوید شریک عاطفی شما حوصله چندانی ندارد. به جای اینکه به شما بر بخورد، کارهایی انجام دهید که موجب خوشحالی او بشود. امروز سعی کنید مهارت های اجتماعی خود را افزایش دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز نگاهتان به دنیا به گونه ای است که ترجیح می دهید در خانه بمانید و در مورد مشکلات و کارهای خود فکر کنید. البته این مساله این عیب را دارد که ممکن است از وظایف خود بازبمانید و نتوانید سر وقت آنها را انجام دهید. اگر کارهای خود را انجام ندهید نیز روی هم جمع خواهند شد و بعدها هم آنها موجب ناراحتی شما می شوند. همه چیز را در جای خود به انجام برسانید. ابتدا به مسایل شخصی و سپس به کارهایتان رسیدگی کنید. بحث و مشاجره ای که با شریک عاطفی خود دارید باعث می شود تا احساس ناراحتی و افسردگی داشته باشید. به جای اینکه به این مشاجره ها ادامه دهید و آنها را تشدید کنید، بهتر است با کار خودتان را مشغول کنید و سعی کنید خیلی دور و بر هم آفتابی نشوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز می توانید در کار، وقت و انرژی خود سرمایه گذاری کنید. البته کمی هم حالت های مرموز و بدبینانه دارید و تصور می کنید همه بر علیه شما هستند. اما اینها فقط افکار منفی شما هستند. آنها را کنار بگذارید و بیشتر بر روش های زندگی و رابطه خود تمرکز کنید تا آنها را تغییر دهید. اگر دیدگاه خود را تغییر دهید، همه چیز بهتر خواهد شد. اتفاقا فرصت این کار را نیز دارید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز انرژی های عاشقانه مثبتی در فضا جاری هستند که باعث می شوند در این زمینه حس خوبی داشته باشید. هر دو می توانید از این فرصت ها برای حل مشکلات یا نزدیکی بیشتر به هم استفاده کنید. در محل کار، دوستان و همکاران بسیار مشتاق هستند با شما کارهای گروهی خود را انجام دهند و این موجب خرسندی شما می شود. با زیرکی ذاتی، همه امور را به سمت بهتر شدن پیش ببرید. از وسوسه های منفی گرایی یا بدبینی به اطرافیان خود را دور نگه دارید. در محل کار تا زمانی که صبور باشید، همه چیز خوب است. در غیر این صورت ممکن است با کسی وارد مشاجره بشوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز در پذیرفتن مدیریت پروژه ها بسیار خجالتی هستید. کمی خوش‌بین تر باشید و اعتماد به نفس داشته باشید. امروز بسیار پذیرای انرژی دیگران هستید. به رفتارها و واکنش های اطرافیان بسیار حساس هستید اما بسیار هم فعال و مسوولیت پذیر خواهید بود. از انرژی های امروز برای تعیین هدف و برنامه ریزی استفاده کنید.  امروز برای جلب توجه فرد مورد علاقه خود تلاش کنید. فرصت و راهی پیدا کنید تا با او صحبت کنید و رابطه دوستانه خود را بهبود ببخشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

به یاد داشته باشید که میان اعتماد به نفس و خودخواهی فاصله و تفاوت بسیاری وجود دارد. بهتر است به جای اینکه فقط روی خواسته های خود تاکید و توجه داشته بشاید، به اطرافیان نیز بها دهید. به مسایل زندگی خوش‌بین‌تر باشید تا رابطه های اجتماعی و عاشقانه شما در جهت بهتری پیش بروند. این را بدانید که شما شایستگی بهترین ها را دارید اما نه به این قیمت که دیگران را آزار دهید. یا در کار آنها خلل ایجاد کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز احتمالا تماس ها یا ایمیل های متعددی در حوزه کار دریافت خواهید کرد. این را به یاد داشته باشید که کار گروهی همیشه نتیجه بهتری دارد. امروز بهتر این است که خوش بین باشید و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. اگر دیگران در کارتان دخالت می کنند، سعی کنید با لبخند به آنها واکنش نشان دهید. اینکه بخواهید در کار آنها مشکلی ایجاد کنید را از ذهنتان بیرون کنید. صبر شما نه تنها برای خودتان خوب است، بلکه در نگاه دیگران نیز شخصیت جالبی از شما می سازد

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز انرژی ها مثبت هستند و حس بسیار خوبی به شما می دهند و حالتان را خوب می کنند. این انرژی خوب را با نزدیکان خود مشترک شوید و آنها را نیز در شادی های خود شریک کنید. شاید بد نباشد استعدادهای خود در زمینه نوشتن یا شعر گفتن را نیز امتحانی کنید. شاید در این زمینه در آینده موفقیت های بسیاری حاصل کردید. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رویاهای رنگی خود با فردموردعلاقه تان حرف بزنید و در خلال این مکالمه های خوب، بیشتر به نیازها و آرزوهای یکدیگر واقف شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

لازم نیست برای بهبود رابطه عاشقانه خود کارهای زیادی انجام دهید. انرژی های امروز شما را به صمیمیت بیشتر می کشانند و می توانید ببینید عشق و عاطفه چگونه راهش را به قلب هر دو شما باز خواهد کرد. تلاش هایی که در چند وقت اخیر انجام داده اید، شما را به سمت و سوی خوبی پیش می برند و باعث می شوند تا روحیه خوبی نیز در کار داشته باشید. این تغییرات باعث می شوند تا در کار خود خلاقیت بسیاری به خرج دهید و در همکاری با دیگران موفقیت های بیشتری را در حوزه کار خود رقم بزنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز همه مسایلی که مطالعه می کنید یا می شنوید می توانند در روحیه شما تاثیر بسیار داشته باشند. البته انتظار نداشته باشید همه کارها خوب پیش بروند. اما از فرصت های امروز بیشتر استفاده کنید شاید فردا این انرژی را نداشته باشید. برای خود چشم انداز وسیع تری تعریف کنید. کمی عمیق تر به دنیا و رویدادهای زندگی نگاه کنید. از همکاران هم می توانید برای بهبود شرایط کاری خود کمک بگیرید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر