سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – جمعه ۹۳/۱۲/۲۲

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – جمعه ۹۳/۱۲/۲۲

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز باید سرحال تر از همیشه باشید. اگر لازم است با قهوه و کاپوچینو خودتان را پرانرژی نگه دارید. به همه چیز خوش‌بین باشید. از آنجا که دوست دارید همه شما را دوست داشته باشند و احترام بگذارند، خودتان هم باید با آنها مهربان و خوش برخورد باشید. برای داوطلب شدن برای انجام کارهای مدیریتی امروز زمان بسیار مناسبی است. ایده های خوبی در سر دارید و  فقط باید اعتماد به نفس و رفتار خوبی هم داشته باشید تا مورد قبول اطرافیان قرار بگیرید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز اعتماد به نفس بسیار خوبی دارید و می توانید قراردادهای سودآوری امضا کنید. زمان بسیار خوبی برای آغاز کار یا بیزینس جدید، امروز است. شما توان تاثیرگذاری روی دیگران را دارید و می توانید با حرف های خود آنها را مجاب کنید تا هم‌فاز شما فکر کنند. فقط این را در نظر داشته باشید که احترام همیشه دو طرفه است: اگر احترام بگذارید، احترام خواهید دید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در کارهای گروهی بسیار موفق خواهید بود و کارهای تاثیرگذاری می توانید انجام دهید. خودتان باید به خودتان روحیه بدهید و سعی کنید از ایده های درونی برای انجام کارهایتان الهام بگیرید. اگر در مورد پروژه هایی که در دست دارید خیلی هیجان ندارید و نمی دانید آیا واقعا همانی است که می خواهید، بهتر است از انرژی گروهی که با آنها همکاری دارید، استفاده کنید. دیگران می توانند به شما کمک کنند تا در مسیر درست قرار بگیرید. امروز خود  را در جمع افراد شاد و مثبت اندیش قرار دهید تا دیدگاه شما نیز خوشبینانه بشود.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز همانند اسفنجی هستید که همه انرژی های خوب اطرافیان را می تواند به خود بگیرد. پس ترجیحا در میان انسان های شاد و پرهیجان باشید تا روحیه شما را بهتر کنند و موجب شادیتان بشوند. امروز فقط باید خوش بین باشید و با نگاه مثبت به زندگی و اطرافیان، یک روز پرکار و مفید برای خود رقم بزنید. البته وفاداری به برنامه های کاری و انجام وظایف را نیز فراموش نکنید. مراقب باشید، امروز شاید بدون فکر به همه چیز پاسخ مثبت بدهید! این اصلا درست نیست و ممکن است بعدا پشیمان شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز هیجان بسیاری دارید و سرشار از انرژی های مثبت هستید. به طور مثال، شاید تولد یکی از دوستان باشد و بخواهید با دوستان دیگر برای او مهمانی یواشکی برگزار کنید. امروز توان مدیریتی بالایی نیز دارید. به دلیل ذهن خلاق و چشمان تیزبینی که دارید، همه جزئات را به درستی می بینید و این مساله در کارهای مدیریتی بسیار به کارتان می آید. اما این را هم در نظر داشته باشید، قرار نیست همه کارها را شما انجام دهید. به دیگران نیز اجازه درخشش و خودنمایی بدهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

چه چیزی بهتر از اینکه آخر هفته خود را در کنار افرادی سپری کنید که دوستشان دارید. به جای اینکه سر خودتان را شلوغ کنید و نتوانید از همه لحظه ها لذت ببرید، فرد یا افرادی که دوستشان دارید را به خانه خود دعوت کنید و از انرژی خوب آنها انرژی بگیرید. شما همیشه در حال سخت کوشی و تلاش مضاعف هستید و بد نیست کمی هم به خود استراحت دهید. اگر افرادی که دوستشان دارید از شما دور هستند، از طریق ویدئو چت یا تماس های تصویری ارتباط برقرار کنید و در مورد دلتنگی و عمق احساسات خود به آنها بگویید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز باید زیاد کار کنید و حتی فرصت نشستن ندارید. دایم هم دوست دارید حرف بزنید. همه اینها نشان از انرژی بالای شما دارند. امروز توان مدیریتی هم دارید. به واسطه نکته سنجی و ارتباط خوبی که می توانید با اطرافیان داشته باشید، خیلی راحت روی آنها تاثیر می گذارید. اگر در کار فروش هستید، امروز با زبان شیرینی که دارید، می توانید قراردادهای پرسودی را امضا کنید. اگر احساس می کنید هیجانتان به سمت منفی یا ناراحتی در حال پیش رفتن است، با یوگا یا کمی ورزش و پیاده روی می توانید حالتان را بهتر کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز انرژی بسیار خوبی دارید و خیلی عالی از عهده همه کارها بر می آیید. با اینکه شاید بیشتر از هر زمان دیگری کار کنید، اما به قدری حالتان خوب و انرژیتان زیاد است که اصلا احساس خستگی نخواهید داشت. یک روز عالی و سرشار از رویدادهای مفید در پیش دارید. اما مراقب باشید زیاده روی هم نکنید. به اندازه توان قول دهید یا مسوولیت قبول کنید. در انتهای روز بهتر است به خودتان استراحت بدهید و همه خستگی ها را از تنتان بیرون کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

هیچ اشکالی ندارد که حرف های دل خود را به زبان بیاورید. هر ایده ای در سرتان هست را با صدای بلند مطرح کنید. اعتماد به نفس داشته باشید و نگران نظر یا قضاوت دیگران نباشید. امروز در جمع دوستان و همکاران خود بسیار شاد و پر انرژی خواهید بود. حتی دیدگاه های خوبی که دارید موجب می شود تا آنها احترام بیشتری برای شما قایل شوند. انرژی مثبتی که امروز دارید شما را در مرکز توجه قرار می دهد.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

خودتان خیلی خوب می دانید که افراد منفی که انرژی های ناراحت کننده دارند را باید از زندگی حذف کنید. خوشبختانه امروز این شهامت را دارید تا با این افراد قطع رابطه و روند تازه ای در زندگی خود ایجاد کنید. با اعتماد به نفس در مورد ایده های خود حرف بزنید. خواسته هایتان را مطرح کنید. سعی کنید از چیزی هراس نداشته باشید و این را حق خود بدانید که باید انتخاب کنید. بهترین ها و شادترین ها را انتخاب کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز از همان ابتدای صبح همه حواس خود را جمع کنید. همه فرصت هایی که برایتان پیش می آید را با چشمان باز ببینید و از آنها در جهت بهبود اوضاع کاری و حتی زندگی شخصی بهره بگیرید. همکاری و کارهای گروهی امروز انرژی خوبی به شما می دهند. در جمع افرادی باشید که انرژی های بسیار مثبت و روحیه شاد دارند. به این ترتیب، هر دو طرف به هم کمک خواهید کرد تا کارها به بهترین شکل پیش بروند. پیاده روی، یوگا و ورزش را نیز در دستور کار خود قرار دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز با ذهن باز و انرژی بسیار خوب و مثبتی که دارید، به یک یاز دوستان خود کمک سازنده ای خواهید کرد. این کمک و یاری دادن به دیگران در وهله اول به خودتان انرژی مضاعف برای انجام کارها می دهد. همه حواس خود را روی انسان های مثبت بگذارید. امروز باید خوش بین، مثبت اندیش و فعال باشید. مسایل منفی یا ناراحت کننده را با پیاده روی، شنا یا یوگا می توانید به راحتی به فراموشی بسپارید

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر