سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

ترفند کوچولو۲

دسته بندی: ترفند | نویسنده : admin |

  

۳ ترفند مهم و مورد نیاز برای همه در کامپیوتر و اینترنت

شامل:   تصحیح متون خرچنگ قورباغه!
تغییر مکان پوشه های ویژه
راه های جالبی برای خاموش کردن کامپیوتر

برای خواندن روی ادامه کلیک کنید

 

چند ترفند عالی و مورد نیاز همه

 

تصحیح متون خرچنگ قورباغه!

 

شاید شما هم تا به حال سایتی را دیده اید یا ایمیلی را از جانب شخصی دریافت کرده اید که به محض باز کردن آن با حروف عجیب و به قول معروف خرچنگ قورباغه مواجه شده اید.  بعد هم از نگارنده آن گله کرده اید و پنجره مورد نظر را بسته اید. اما اشتباه نکنید! به احتمال %۹۰ مشکل از شماست و تنها %۱۰ این احتمال وجود دارد که نویسنده رعایت حال شما را نکرده باشد. دلیل این موضوع هم خیلی راحت قابل درک است ؛ Encoding مرور گر شما تنظیم نیست! پس هنگام مواجه با این حروف با چند کلیک ساده Encoding مرورگر خود را تنظیم کنید تا بتوانید متن فارسی را به طور کاملا صحیح بخوانید. برابرای یادگیری چگونگی تنظیم کردن Encoding با ما همراه شوید.

تمام سایت ها و میل هایی که ارسال می شوند از ۲ نوع Character Encoding بیشتر استفاده نمی کنند و همین کار مارا بسیار ساده می کند.
اما این سوال پیش می آید که چرا همه ی متون فارسی این مشکل را ندارند؟ پاسخ آن بسیار ساده است ، زیرا کسانی که این متون را نوشته اند سایت خود را جوری تنظیم کرده اند که به طور اتوماتیک و بدون نیاز به تنظیم دستی از همان Encoding مورد نظر برای خواندن متن فارسی شان استفاده شود.

اما طریقه این که این Encoding ها را تنظیم کنیم بسیار ساده است و با چند کلیک قابل حل!
پس برای این کار در مرورگر اینترنت اکسپولرر:
در هر جایی از صفحه راست کلیک کنید، سپس از منوی باز شده بر روی Encoding بروید و بر روی (Unicode(UTF- 8 کلیک کنید، دقت کنید که اگر آن را ندیدید بر روی More کلیک کنید و از آنجا بر روی (Unicode(UTF- 8 کلیک کنید.
اما ممکن است پس از این کار هم متن مورد نظر فارسی نشد پس دوباره در هر جایی از صفحه راست کلیک کنید، سپس از منوی باز شده بر روی Encoding بروید و این بار بر روی (Arabic(windows کلیک کنید ،دقت کنید که اگر آن را ندیدید بر روی More کلیک کنید و از آنجا بر روی (Arabic(Windows کلیک کنید.
در صورتی که دوباره متن فارسی نشد باید تقصیر را به گردن نگارنده بیاندازیم که از فونتی استفاده کرده که تنها مخصوص سیستم خودش بوده و بر روی سیستم های دیگر قابل اجرا نیست.

 

که باز هم در این صورت شما می توانید به لینک اینترنتی آن مطلب مراجعه کنید

 

تغییر مکان پوشه های ویژه

 

با استفاده از این ترفند می توانید جای پوشه های Favorites ، My Do*****ents و My Pictures را تغییر دهید. این ترفند ممکن است بسیار مفید باشد زیرا ممکن است به هر دلیلی ویندوز شما دچار اختلال گردد و محتویات این پوشه ها نیز پاک شوند پس می توانید آن ها را به درایو دیگری به جز درایوی که ویندوز در آن نصب است منتقل کنید.

برای این کار:
۱- رجیستری را باز کنید.(در Run تایپ کنید regedit) و
۲- به HKEY_CURRENT_ USERSoftwareMicr osoftWindowsCurr entVersionExplor erUser Shell Folders بروید.
۳- بر روی پوشه مورد نظر دوبار کلیک کنید و در پنجره باز شده آدرس جای جدید را تایپ کنید.
۴- کامپیوتر را رستارت کنید تا تغییرات انجام پذیرد.
 

 

راه های جالبی برای خاموش کردن کامپیوتر با استفاده از کیبورد

در این ترفند قصد دارم روش های بسیار جالبی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آنها میتوانید سیستم خود را تنها با استفاده از چند کلید موجود بر روی صفحه کلید Standby ، Hibernate ، Logoff ، Restart ، Shutdown و Switch User نمایید. لازم به ذکر است که کمتر کسی از این ترفندها آگاه است و همچنین با استفاده از آنها میتوانید سرعت کار با کامپیوتر را بیشتر کنید.

بدین منظور:

برای Shutdown کردن:
برای Shutdown نمودن سیستم با کیبورد ، ابتدا دکمه Win (مابین کلیدهای Alt و Ctrl) را فشار داده و پس از نمایش منوی Start حرف U انگلیسی را دوبار با اندکی مکث میزنیم. خواهید دید که سیستم خاموش میشود.

برای Restart کردن:
برای Restart نمودن سیستم با کیبورد ، ابتدا دکمه Win (مابین کلیدهای Alt و Ctrl) را فشار داده و پس از نمایش منوی Start این بار کلیدهای U و سپس R را با اندکی مکث میزنیم. خواهید دید که سیستم Restart میشود.

برای Standby کردن:
برای Standby نمودن سیستم با کیبورد ، ابتدا دکمه Win (مابین کلیدهای Alt و Ctrl) را فشار داده و پس از نمایش منوی Start این بار کلیدهای U و سپس S را با اندکی مکث میزنیم ، خواهید دید که سیستم Standby میشود.

برای Hibernate کردن:
برای Standby نمودن سیستم با کیبورد ، ابتدا دکمه Win (مابین کلیدهای Alt و Ctrl) را فشار داده و پس از نمایش منوی Start این بار کلیدهای U و سپس H را با اندکی مکث میزنیم ، خواهید دید که سیستم Hibernate میشود.

برای Log off کردن:
برای Log off نمودن سیستم با کیبورد ، ابتدا دکمه Win (مابین کلیدهای Alt و Ctrl) را فشار داده و پس از نمایش منوی Start این بار کلید L را دوبار با اندکی مکث میزنیم. خواهید دید که سیستم Logoff میشود.

برای Switch User کردن:
برای Switch User نمودن سیستم با کیبورد ، ابتدا دکمه Win (مابین کلیدهای Alt و Ctrl) را فشار داده و پس از نمایش منوی Start این بار کلیدهای L و سپس S را با اندکی مکث میزنیم ، خواهید دید که سیستم Switch User میشود.


 

 

WwW.kOchOlO.Org

 

برچسب ها :


ارسال نظر