سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۲/۲۵

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۲/۲۵

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز خوشبختانه بحث های قدرتی تمام می شوند. می توانید جبهه خود را مشخص کنید و به سوی موفقیت های بیشتر در کار بشتابید. در جنگ میان خواسته های درونی و واقعیت های زندگی، امروز نتیجه بسیار خوشحال کننده ای دریافت خواهید کرد. در کارهای گروهی خودخواهی و تک‌روی را کنار بگذارید تا خودتان هم حس بهتری داشته باشید. این را به یاد داشته باشید که همه پل های پشت سر را نشکنید. ممکن است در آینده به آنها نیاز داشته باشید. امروز می توانید برای سفر و یافتن عشق تازه می توانید برنامه ریزی کنید. امروز در مسایل عاطفی نیز تعادل پیدا خواهید کرد.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بالاخره به تعادلی که مدت ها است به دنبال آن هستید، خواهید رسید. با قدرت فکری و روحی خوبی که دارید، برای خیلی از بخش های زندگی برنامه ریزی می کنید و این یعنی آغاز یک مرحله و روند تازه در زندگی! دقیقا همان چیزی که مدت ها است به دنبال آن هستید. امروز قدرت انقلاب داشته باشید. شاید تنها فرصت برای در هم شکستن روتین های زندگی، فقط امروز باشد. پس راحت از کنار آن رد نشوید تا زندگی شادتری را برای خود رقم بزنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

مدت های طولانی است که به دنبال یافتن راهی برای تعادل بخشیدن در زندگی هستید. گاهی نمی دانید میان «من» یا «ما» کدام یک را انتخاب کنید! اما خوشبختانه امروز بالاخره توان تصمیم گیری پیدا می کنید. خواسته هایتان را در راستای نیازهایتان قرار می دهید و به همین واسطه، مسیر تازه ای در زندگی را آغاز خواهید کرد. امروز باید ترس های بزرگ زندگی را کنار بگذارید. با اینکه اصلا کار آسانی نیست، اما به شما کمک می کند تا زندگی شادتری داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

وقتی دیگران می خواهند برای شما رئیس بازی در بیاورند و امر و نهی می کنند، حسابی حرصتان در می آید. این مساله ممکن است باعث شود نتوانید همکاری خوبی با این افراد داشته بشاید. اما کنترل رفتار و افکار خود را به دست بگیرید. این را بدانید که امروز باید نگرانی های کاری را کنار بگذارید. البته لازم است به طور مستقل و تنهایی مشکلات را برطرف کنید، بنابراین لازم است به درستی همه جنبه ها را زیر ذره بین ببرید و با فکر باز و هوشیاری کامل، آن چه شایسته آن هستید را برای خود به ارمغان بیاورید. از نظر احساسی اگر هنوز فرد مورد علاقه و نیمه گمشده خو را نیافته اید، نگران نباشید، او در زمان مناسب با شما ملاقات خواهد کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز باید برای استقلال خود بجنگید. نه با دیگران که با افکار محدودکننده خودتان. امروز باید توان و قدرت خود را بیشتر کنید. نباید زود تسلیم یا ناامید شوید. آغاز هر کاری مصائیب خود را دارد، پس برای خواسته های خود پایداری کنید تا بالاخره به دستشان بیاورید. خوشبختانه، مسایل مالی و اقتصادی به نفع شما پیش می روند و می توانید در موضع قدرت و غرور خود باقی بمانید. اگر در مسایل عاطفی خیلی موفق نیستید، نگران نباشید، سال جدید سرشار از رویدادهای خوب و امیدورکننده است.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز باید بیشتر روی تعادل بخشیدن به زندگی خصوصی و زندگی اجتماعی خود فکر و تلاش کنید. احتمال اینکه مودی باشید و روحیه تان دایما تغییر کند، زیاد است. اما این امر نباید شما را گول بزند و در دام ناراحتی یا ناامیدی گرفتار کند. اتفاق فرصت خوبی برای برداشتن نقاب غیرواقعی از زندگی اجتماعی است. لازم نیست به دیگران چیزی را اعتراف کنید، همین که خودتان باشید و با صداقت و بدون سیاست رفتار کنید، کافی است. زندگی یک نمایش واقعی است، نه شوی تلویزیونی!

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز باید روی رفتار و حرف های خود کنترل بیشتری داشته باشید. باید ارتباط هایتان را بیشتر و دوستانه تر کنید. از اینکه به شما امر و نهی شود، خوشتان نمی آید اما این را بدانید که گاهی لازم است برخی از فشارهاو محدودیت ها را تحمل کرد. شما به اندازه کافی بزرگ شده اید و می توانید برای زندگی خود تصمیم گیری کنید. پس از اینکه تغییری در آن ایجاد کنید، نترسید. این زندگی شما است و خودتان باید برای مسیر و رویدادهای آن تصمیم بگیرید، نه دیگران.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

در طول چند سال گذشته، چندین بار مسیر زندگی خود ا تغییر داده اید. این مساله از نوعی قدرت طلبی و خودبرتر بینی ما منشا گرفته که شاید خودتان هم از آن آگاه نباشید. این نوع طرزفکر باعث شده تا میزان اعتراض و مخالفت های شما زیاد شود. اما خوشبختانه امروز این شانس و فرصت را دارید تا فکر و زندگی خود را تغییر دهید. شاید در مسیر خودشناسی هایی که امروز دارید، خیلی ها از اطراف شما کنار بروند. اما صبر خود را امتحان کنید و بدانید برای به دست آوردن برخی چیزها، باید مواردی را از دست داد.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

اگر وارد بازی نشوید، شامل هیچ برد و باختی هم نمی شوید. باید ریسک کنید. نباید از ترس باخت، خود را کنار بکشید. امروز ترس ها و نگرانی های خود را کنار بگذارید و تعادل میان خواسته ها و اهداف زندگی را به زندگی خود بازگردانید. امروز نباید منتظر تایید دیگران باشید. اصلا به این امر نیازی ندارید. همان چیزی را که فکر می کنید درست است، انجام دهید. با خودتان تکرار کنید که انسان فوق العاده ای هستید تا  این ملکه ذهنتان بشود. در زندگی عاشقانه کمی خلاقیت به خرج دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز شرایط طوری می شود که با خود می گویید، هیچ جا خانه آدم نمی شود. بهتر است امروز با خودتان شرط کنید تا تعادل میان زندگی شخصی و کاری خود را پیدا نکرده اید، هیچ تصمیم تازه ای در زندگی اتخاذ نکنید. امروز باید کنترل همه بخش های زندگی را به دست بگیرید. اگر افرادی موجب ناراحتی شما شده اند، آنها را ببخشید. میان کار موجب آسایش روحی خودتان نیز می شود زیرا ذهنتان را از منفی‌بافی و حرص خوردن آزاد کرده اید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

سال ها است که دلتان می خواهد یک تغییر اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. خواسته های قلبی و زندگی کنونی شما با هم هم‌خوانی ندارند. از امروز این فرصت را دارید تا برنامه ریزی درستی در زندگی داشته باشید. میان زندگی اجتماعی و شخصی خود دنبال تضادها بگردید تا آنها را برطرف و حذف کنید. هر گاه بتوانید با خودتان صادق باشید و از قضاوت و نظر دیگران نترسید، می توانید شادی زیادی را به زندگیتان بیاورید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز مهره آخر باکس تصمیم گیری ها را خواهید گذاشت. بالاخره پس از مدت های طولانی این شهامت و توان را پیدا می کنید که نگرانی های محدودکننده را کنار بگذارید و روی استقلال زندگی خود تمرکز کنید. چه اهمیتی دارد دیگران چه نظری می دهند. این زندگی شخصی شما است و شما باید برای آن تکلیف معین کنید. هراس ها را کنار بگذارید. از اینکه اشتباه کنید هم نترسید. خودِ واقعیتان باشید تا آرامش بیشتری هم داشته باشید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر