سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۲/۲۷

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۲/۲۷

فال روزانه متولدین فروردین 

فکر کنید، برنامه ریزی کنید و انجام دهید. امروز از هیچ ایده ای نباید بگذرید. حتی طرح هایی که تصور می کنید واقعی نیستند را نیز بنویسید. از امروز یک دوره خلاقیت و ایده پردازی برای شما آغاز می شود که بسیار امیدبخش و کاربردی هستند. هر جا می روید یک دفترچه یادداشت همراه داشته باشید. مشورت و همفکری هم از جمله مواردی هستند که بسیار به اجرایی شدن ایده هایتان کمک می کنند. با عشقتان نیز روز عالی ای در پیش دارید. از همدیگر انرژی می گیرید. اگر متاهل هستید، برای تعطیلات خود برنامه های جالب و فان ترتیب دهید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز خیال و تصویرسازی های شما عالی هستند. از آنها برای پیشرفت کارهایتان بهره بگیرید. اگر اهل هنر هستید، آثار خوبی می توانید خلق کنید. با عشق و شریک زندگی خود برنامه ریزی تفریحی و سفر داشته باشید و با همفکری هم به آن تنوع ببخشید. مثلا به شهرهایی بروید که تاکنون نرفته اید. یا تفریحاتی را تجربه کنید که تاکنون انجام نداده اید. امروز توان مدیریتی بالایی دارید. پس حسابی خودنمایی کنید و مهارت هایتان را به دیگران نشان دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

در این روزهای آخر سال مغزتان پر شده از ایده های ناب و خوب. همه آنها را بنویسید. از کنار هیچ فکری راحت رد نشوید. همه را یادداشت کنید تا سر فرصت برایشان برنامه ریزی کنید. توان کاری بالایی دارید. با انرژی مضاعفی که امروز دارید، بسیاری از کارهایتان انجام و تکمیل خواهند شد. اگر در نظر دارید کار تازه ای شروع کنید، امروز افراد مورد نظرتان را لیست کنید و توانایی های هر کدام را جلوی اسمش بنویسید. با عشق و شریک زندگی خود نیز یک روز عالی خواهید داشت. خیلی خوب همدیگر را درک می کنید و می توانید در کنار هم آرامش دنیا را حس کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

فرصت بسیار خوبی برای هیجان و خیال پردازی است. خیالات شما همانند پرنده ای آزاد، در آسمان فکرتان پرواز می کنند و می توانید بسیاری از مهارت های خود را کشف کنید. این را بدانید وقتی به کاری علاقه داشته باشید، خیلی خوب از عهده انجام آن برخواهید آمد. امروز با دوستان قدیم خود تماس بگیرید و از احوالات آنها جویا شوید. برای کارهایتان نیز می توانید از دوستان و افراد قابل اعتماد کمک و مشورت فکری بگیرید. هیچ کاری به اندازه تحقیق و پیدا کردن راه های جدید امروز به شما لذت نمی دهد. عشقتان نیز در کنارتان است و حتی از ایده های مالی او نیز می توانید بهره مند شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز شاید اطرافیان توجه زیادی به شما نداشته باشند اما مهم نیست زیرا عشق و شریک زندگیتان با تمام وجود دوستتان دارد و انرژی بسیار خوبی به شما می دهد. روی رفتارهای خود کنترل داشته باشید. امروز زمان خوبی برای بهبود رابطه ها است. حتی اگر دیگران خیلی خوب نیستند، شما مهربانی خود را از آنها دریغ نکنید. با عشقتان برای تعطیلات پیش رو برنامه ریزی کنید و دنبال سفرها یا تفریحات تازه باشید. در زندگی شخصی هر چقدر خودتان آرام تر باشید، فضای خانه بهتر و آرام تر خواهد بود.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز رهایی به معنای واقعی را تجربه کنید. شاد باشید و اجازه ندهید هیچ مساله ای شما را نگران یا ناراحت کند. از موانع خیلی سریع عبور کنید. امروز فرصت خوبی است تا به افرادی که برایتان ارزش دارند اجازه دهید وارد زندگیتان بشوند. از افکار آنها استفاده کنید. این را بدانید که آدم ها توان ذهن‌خوانی ندارند، پس هر چه می خواهید را به زبان بیاورید. رک و شفاف بودن به خودتان هم آرامش بیشتری می دهد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

آیا آماده پیشرفت هستید؟ این را بدانید که بدون زحمت نمی توانید به خواسته های خود برسید. از نظر جسمی مراقب احوالات خود باشید. هر چه جسم سالم تری داشته باشید، روحیه تان بهتر و بیشتر خواهد بود. ورزش ها و تفریحات تازه ای را به برنامه زندگی خود اضافه کنید. مثلا شنا، یوگا، رقص یا … این کارها روحیه شما را بهتر می کنند و می توانید ارتباط های بیشتر و بهتر و ایده های خلاقانه تری داشته باشید. زندگی شخصی شما با همسر یا عشقتان عالی خواهد بود. در کنار هم آرامش زیادی خواهید داشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز همه نگاه ها به شما است. پس شما هم حرف بزنید. ایده هایتان را بگویید. مهارت های خود را نشان دهید. باید از سایه بیرون بیایید و آنچه که واقعا هستید را به اطرافیان نشان دهید. شما به بال پرواز نیاز ندارید چون خودتان سرشاز از خلاقیت هستید و خیلی سریع و راحت می توانید برای هر چیزی راه حل مناسبی پیدا کنید. پس از کار با عشق یا همسرتان برای تفریحات جدید یا سفر  برنامه ریزی کنید. کارهایی انجام دهید که هیجان بیشتری به زندگی شما وارد می کند. از امروز یک دوره چند روز پیش رویتان است که ذهنتان خلاق تر می شود و کلی ایده ناب ارائه خواهید داد.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز به هیچ عنوان سعی نکنید مسایل را به شکلی دیگر نشان دهید. صداقت و راستگویی به ویژه در ارتباط ها بسیار مهم است و به این ترتیب می توانید دوستان بیشتر و نزدیک تری داشته باشید. اگر در محل کار با مشکلی مواجه شدید، سریع واکنش نشان ندهید و سعی کنید آرامش خود را در هر حالتی حفظ کنید. خلاق باشید. امروز خوشبختانه ایده های خوبی در سر شما هست که می توانید آنها را بیان کنید و اتفاقا بسیار هم مورد استقبال قرار خواهند گرفت. با عشقتان یک روز عالی در پیش دارید و همه چیز به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

مراقب هیجانات خود باشید. امروز به جای استفاده غیرمفید از هیجانات و خلاقیت خود، ایده پردازی کنید. یک دفتر همراه خود داشته باشید و همه چیز را در آن یادداشت کنید. امروز با اینکه خیالاتی هستید و رویاپرداز می شوید، اما تحلیل خوبی هم از مسایل دارید. این یک قدم به موفقیت و پیشرفت شما را نزدیک می کند. آهسته و پیوسته قدم بردارید و از همه لحظه های خود لذت ببرید. با عشقتان لحظه های شادی را تجربه خواهید کرد. اولین قدم برای بهتر شدن همه چیز ایت است که به در کنار خیال، منطق هم داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز حس های مثبت و بسیار خوبی دارید. بیشتر به زیبایی های اطراف خود توجه داشته باشید. گل هایی که می بینید را نچینید و فقط از زیبایی و عطر آنها لذت ببرید. لازم نیست کنترل دنیا به دست شما باشد، همین که رها باشید و خود را از انرژی هیا منفی دور کنید، کافی است. به اطرافیان احترام بگذارید تا همان احترام را نیز از آنها دریافت کنید. شما امروز با عشقتان رابطه بسیار خوبی خواهید داشت. با هم برای تعطیلات برنامه ریزی کنید و از کنار هم بودن لذت ببرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

خواسته های خود را با صدای بلند بیان کنید. این را به یاد داشته باشید که مردم توان خواندن مغز دیگران را ندارند پس اگر چیزی می خواهید باید با صدای بلند مطرح کنید. وقتی خودتان رها باشید، دیگران نیز احساس راحتی بیشتری با شما خواهند داشت. با عشقتان روراست باشید و از همه لحظه های خود لذت ببرید. اگر متاهل هستید، با همسرتان برای تعطیلات برنامه های متنوع ترتیب دهید. سرگرمی ها را در نظر بگیرید که تاکنون انجام نداده اید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر