سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – جمعه ۹۳/۱۲/۲۹

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – جمعه ۹۳/۱۲/۲۹

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز رفتار و روحیه شما به گونه ای است که با همیشه فرق دارد و مردم در حالت عادی شاهد چنین رفتاری نخواهند بود. در شش ماه گذشته دایم به دنبال یافتن راههای تازه برای تغییر وضعیت زندگی خود بوده اید. از جمله باید به تلاش برای عمیق تر نگاه کردن به مسایل و منطقی تر بودن اشاره کرد. امروز که آخرین روز سال جاری هم هست، همه چیز رنگ و بوی تازه ای برای شما دارد. از این دیدگاه کاملا متفاوت برای  ایجاد تنوع اساسی در زندگی استفاده کنید و افکارتان را واقعا اجرایی کنید

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز در زندگی اجتماعی خود تغییرات بزرگی می توانید ایجاد کنید. حالا یا برای این است که دوست دارید با روحیه ای تازه ای وارد سال جدید شوید یا تاثیر کائنات، هر چه که هست، امروز روحیه متفاوتی دارید و کلی ایده و برنامه برای خود چیده اید. در شش ماه گذشته تلاش بسیاری در زندگی کرده اید. اگر در نظر دارید کسب و کار تازه ای راه اندازی کنید، امروز فرصت خوبی است تا با منطق افراد مناسب برای همکاری را انتخاب کنید. امروز برای یک دوره یکساله برنامه ریزی کاری و مالی داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز آخرین روز سال جاری است و از فردا وارد مرحله تازه ای از زندگی می شوید. شما در شش ماه گذشته تلاش بسیاری کرده اید تا اخلاق، رفتار  کسب و کار خود را بهبود ببخشید. ورزش، مدیتیشن و مشورت گرفتن از دوستان بهترین کارهایی بوده که انجام داده اید. امروز این فرصت رادارید تا همه دستاوردهای خود را جمع بندی کنید. و در نهایت یک برنامه یک ساله برای خود تعریف کنید. وقتی چشم‌انداز درستی به آینده داشته باشید، رویدادها بر وفق مراد پیش خواهند رفت. انرژی کائنات امروز کاملا در خدمت شما است.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز از تلویزیون و برنامه های وقت‌پرکن دوری کنید. بخشی از زمان خود را برای برنامه ریزی سفر، تفریح یا حتی مطالعه بگذارید و بقیه آن را نیز بیرون بروید و در جمع دوستان یا خانواده باشید. امروز فرصت بسیار خوبی برای دوره شش ماه گذشته است. این مرور ذهنی مشکلات و موفقیت ها را به شما یادآوری می کند و می توانید با تجربه آنها برای یک سال آینده برنامه های کاملا منطقی و مناسب داشته باشید. ایده هایی که برای کار ای آغاز کار جدید دارید را در گوشه ای یادداشت کنید تا پس از تعطیلات به آنها رسیدگی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز همه جانبه احساس قدرت دارید. هم ذهنتان کاملا باز است و هم از نظر جسمی احساس سلامت خواهید داشت. این فرصت بسیار خوبی برای سروسامان دادن به افکارتان است. در گوشه ای آرام بنشینید و به شش ماه گذشته خود فکر کنید. همه رویدادها مهم را فارغ از بد یا خوب بودن بنویسید. در نتیجه این کار می توانید ایرادهای کار خود را پیدا کنید و در برنامه ریزی سال جدید، آنها را دیگر تکرار نکنید. امروز برای مسایل مالی هم حتما باید برنامه ریزی داشته باشید. می توانید از نرم افزارهای حسابداری استفاده کنید تا خرج و هزینه هایتان مشخص باشند.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز آغاز یک دوره جادویی و عالی برای شما است. امروز ستاره شما در خانه هفتم نشسته و هفت نیز عدد مقدسی است. از امروز یک دوره بسیار شاد و عالی برای شما آغاز می شود و مطمئن باشید در ماه آینده، با فرد جدیدی ملاقات خواهید کرد که نیمه گمشده شما است. یا اگر متاهل هستید، به احتمال زیاد شریک کاری بسیار خوبی پیدا خواهید کرد که زندگی شما را روی غلتک می اندازد. سالی که در پیش دارید از معدود زمان هایی است که همه چیز عالی و بی نقص پیش می روند و شما تجربه های  شگفت‌انگیزی خواهید داشت که از امروز آغاز می شوند.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

بهاری که از چند ساعت دیگر آغاز می شود، نویدهای بسیار خوبی برای شما خواهد داشت. حتی اگر خودتان هم نمی دانید و روحیه خیلی عالی ندارید، مطمئن باشید از امروز یک دوره سرشار از شادی و آرامش در انتظار شما است. در ابتدای روز شش ماه گذشته خود را در هنتان مرور کنید. از خطاها و اشتباه های خود درس بگیرید تا دیگر در سال جدید آنها را تکرا نکنید. همین یک کار زندگی شا را زیر و رو خواهد کرد. امروز هیجان خاصی دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید به بخش های مختلف زندگی خود سروسامان دهید. ورزش را نیز در برنامه های خود داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز خلاقیت و اشتیاقات شما زیاد خواهند شد. به هیچ عنوان زمان خود را پای تلویزیون و در خانه نشستن هدر ندهید. امروز زمان درخشیدن است. همه افکار خود را روی کاغذ پیاده کنید و آن را با اطرافیان در میان بگذارید. درست است که امروز زمانکار نیست اما اگر ایده ای به ذهنتان می رسد حتما یادداشت کنید تادر زمان مناسب آن را اجرایی کنید. با شریک زندگی یا عاطفی و خانواده خود رابطه بسیار خوبی برقرار خواهید کرد و انرژی های مثبت دو طرفه ای میان شما جریان خواهد داشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

خورشیدگرفتگی امروز روی طالع شما تاثیر دارد و باعث می شود بیشتر در خانه و کنار خانواده باشید. این فرصت خوبی است تا بیشتر به مسایل خانوادگی خود رسیدگی کنید. البته علاقه زیاد شما به هیجان چیزی نیست که بخواهد خاموش یا کم بشود، فقط امروز کمی آرام می شوید و دنبال فرصتی خواهید بود تا دوباره بیرون بوید و هیجانات درونی خود را تخلیه کنید. امروز می توانید در اینترنت دنبال سرگرمی بگردید تا هم در خانه باشید و هم بخشی از روحیه پرانرژی خود را ارضا کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز به واسطه ستاره ها و انرژی کائنات، تغییراتی که مدتها در انتظار آنها بوده اید را می توانید انجام دهید. وقتی روتین های زندگی را کنار بگذارید، روی دیگری از زندگی هویدا می شود که شاید حتی تصورش را هم نمی کردید. تا کنون هر راهی رفته اید را متوقف کنید و برای اهداف خود راهکارهای تازه پیدا کنید. از امروز تا ۶ ماه آینده از نظر اجتماعی و رفتاری بسیار موفق و خوب خواهید بود و فرصت خوبی برای آشنایی با انسان های جدید است. در روزهایی که پیش رو دارید، احتمالا با نیمه گمشده خود ملاقات خواهید داشت

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز زمان تغییر و یافتن دوستان جدید است. اگر مجرد هستید، از امروز تا یک کاه آینده با فرد دلخواه خود دوست خواهید شد. اگر متاهل هستید، در حوزه کاری شریک تازه ای پیدا می کنید که بسیار کمک کننده و خوب است و شرایط کاری شما را متحول خواهد کرد. این را بدانید که از امروز تا ۶ ماه آینده، کائنات بهترین ها رابریا شما تعریف کرده است. زندگی روی خوش خودش را نشان می دهد و باید از این فرصت ها به بهترین شکل استفاده کنید. شاید هیچ سالی به اندازه سال جدید برایتان خوب نبوده باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

از امروز تا شش ماه آینده، یک دوره سرشار از موفقیت برای شما آغاز خواهد شد. امروز سرآغاز خوشی های زندگی شما است. از امروز تا پایان شهریور یک سیر صعودی را در پیش خواهید گرفت و به سوی موفقیت ها پیش خواهید رفت. امروز اگر قرار است درخانه بمانید با خانواده یا همسرتان در مورد برنامه هایتان مشورت کنید. بخشی از روز را نیز برای دوره شش ماه گذشته خود صرف کنید تا از تجربه های گذشته درس بگیرید و اشتباهات را دوباره تکرار نکنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر