سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

ابزیان شگفت انگیز

دسته بندی: عکس خبری | نویسنده : admin |

  

برای دیدن ادامه عکسها و دانلود روی این عکس کلیک کنید

  اطلاعات و عکس های ابزیان شگفت انگیز و غول پیکر

عکس ها و دانستنی هایی جالب از بزرگترین و عجیب ترین موجودات آبزی جهان

آبزیان غول*پیکر روی زمین

این ماهی ساکن آمریکای جنوبی که در برزیل پیراروکو نامیده می*شود و در پرو paiche نام دارد، یکی از بزرگترین ماهی*های آب شیرین جهان است. طول این ماهی به بیش از ۳ متر می*رسد و حدود ۱۸۰ کیلوگرم وزن دارد.

این ماهی که بزرگترین گونه ساکن آب*های شیرین جهان است، به دلیل صید بی*رویه و سدسازی در معرض انقراض کامل قرار گرفته و از سال ۲۰۰۳ تاکنون دیده نشده است.


این یک جفت خاویار چینی ساکن آکواریوم بزرگ شهر پکن هستند. این ماهی*های خاویاری می*توانند وزنی حدود ۵۰۰ کیلوگرم و طولی بیش از ۵ متر داشته باشند و از بزرگترین ماهی*های خاویاری جهان به شمار می*روند.


این بارب بزرگ، هنگام شنا در آب*های کامبوج در تورهای صیادی که برای ماهی*های دیگر گسترده شده بودند، به دام افتاده و به وسیله ماهیگیران در اختیار مراکز تحقیقاتی قرار گرفته است.


این ماهیگیر کامبوجی یکی از ۵ تا ۱۰ ماهیگیر خوش*شانس منطقه است که امسال موفق شده*اند یک بارب غول*پیکر بالغ صید کنند. این منطقه یکی از آخرین نقاط جهان است که هنوز بارب*های بزرگ می*توانند در آن به زندگی ادامه دهند.


این سفره*ماهی که به تازگی از مادری ۴ متری با وزن حدود ۹۰ تا ۱۴۰ کیلوگرم متولد شده، شانس ادامه حیات این گونه را در آب*های ساحلی بانکوک در تایلند افزایش داده است.

این سفره*ماهی غول*آسا که بیش از ۴ متر طول دارد و در آب*های کامبوج صید شده، بدون*شک یکی از بزرگترین سفره*ماهی*های آب شیرین جهان است.


این ماهی خاویاری با نام علمی Acipenser fulvescens که ساکن دریاچه*های بزرگ آمریکای شمالی و بخش شمالی رودخانه می*سی*سی*پی است، بزرگترین ماهی آب شیرین این قاره به شمار می*رود.


. این ماهی یکی از بزرگترین ماهی*های ساکن آب*های شیرین جهان است و به دلیل صید بی*رویه، سدسازی و از بین رفتن زیستگاهش به شدت در معرض خطر انقراض قرار گرفته است.


محبوبه عمیدی: نشنال جئوگرافیک در گزارش تازه*ای به معرفی غول*پیکرترین آبزیان روی زمین پرداخته است. این جانداران عظیم*الجثه نیز از صید بی*رویه و تغییراتی که انسان دارد روی زمین ایجاد می*کند، در امان نمانده*اند و دارند به دلیل سدسازی و تخریب زیستگاه*هایشان از بین می*روند.

این قزل*آلا که taimen نامیده می*شود و به دلیل اشتهای سیری*ناپذیرش معروف است و می*تواند همه چیز از ماهی گرفته تا اردک و موش*های آبی را به منوی روزانه*اش اضافه کند، ساکن آب*های منطقه اوراسیا است.

قزل*آلاها اغلب در بستر سنگی و شنی رودخانه تخم*ریزی می*کنند. این تخم*ها شکارچیان بسیاری دارند اما زمانی که قزل*آلاهای عظیم*الجثه بالغ شوند و طول آنها به حدود ۲ متر برسد، دیگر هیچ شکارچی نمی*تواند به آنها نزدیک شود.


این گونه بزرگترین آزادماهی جهان است. این قزل*آلا حدود ۲ متر طول و بیش از ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارد و در رودخانه*های روسیه، مغولستان و چین دیده می*شود. صید بی*رویه و تخریب زیستگاه این ماهی در اغلب این نقاط دارد باعث انقراض آن می*شود.

برچسب ها :


ارسال نظر