سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۹۴/۱/۱۸

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۹۴/۱/۱۸

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز مراقب ذهنتان باشید. تخیلات خود را خیلی آزاد نگذارید که هر کجا می خواهد برود. باید روی مسایل مهم در زندگی تمرکز کنید. فقط روی چیزی تمرکز کنید که لازم است در زندگی تغییر کند و از افکار پراکنده دوری کنید. خوب است امروز به نشانه ها بیشتر توجه کنید. در میان آنها می توانید پاسخ بسیاری از سوال های خود را بیابید. فقط کمی آرام باشید و بگذارید کارها به روال عادی خود جریان داشته باشند.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

صادق باشید: افکار و نظرات دیگران چقدر روی شما تاثیر دارد؟ این سوال را خودتان باید امروز کشف کنید. این را بدانید که افکار و نظرات دیگران گاهی می تواند روی تصمیمات و حتی اعتماد به نفس شما تاثیر منفی بگذارد. اینکه به تایید دیگران چشم بدوزید عادت بسیار بدی است. این موجب می شود تا خودتان نتوانید در موقعیت های زندگی تصمیم گیری کنید. این عادت در رابطه عاطفی شما تاثیر منفی می گذارد. پس از همین امروز سعی در برطرف کردن این عادت داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز زندگی خود را یک برآوردی بکنید. ببینید کجای رویاهای خود ایستاده اید؟ آیا زمان آن نرسیده که تغییر کنید و زندگی را به سوی بهبود بیشتر هدایت کنید؟ اگر خیلی سخت بگیرید نمی توانید لذت های واقعی زندگی را کشف کنید. برخی از تصمیمات خود را باید از نو بگیرید. برخی مسایل مخصوصا در حوزه زندگی عاطفی باید تغییر کنند. اگر کسی هست که بیشتر از اینکه به شما کمک کند، به شما استرس می دهد، او را حذف کنید. چه دلیلی دارد که در رابطه ای بمانید که فقط موجب عقب ماندنتان شده است!

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز خوشبختانه دیدگاه شفافی به مسایل اطراف دارید. این فرصت برایتان پیش آمده تا زندگی را واقعی تر ببینید و درک کنید. سعی کنید لذت ها را بیشتر کشف کنید. از افرادی که موجب ناراحتی هستند یا انرژی منفی می دهند دوری کنید. اگر تصور می کنید راهی که در پیش دارید اشتباه است، آن را تغییر دهید. این حماقت محض است که یک روش اشتباه را همچنان ادامه بدهید وقتی می دانید هیچ نتیجه خوبی در بر ندارد. امروز باید به ندای قلبی خود اعتماد کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز همه چیز خیلی پیچیده تر و عجیب تر از آن چیزی که همیشه تصور می کرده اید. اما احساسات خود را کنترل کنید. واکنش و تدافعی رفتار نکنید. اگر کمی به قلب خود رجوع کنید پاسخ بسیاری از پرسش هایتان را پیدا خواهید کرد. ریشه برخی از مشکلات شما در کودکی است. نترسید، شخم بزنید و آنها را رو بیاورید. به این ترتیب می توانید آنها را برطرف کنید. از یادآوری خاطره های ناراحت کننده نترسید. گاهی آگاه شدن بهترین و سریع ترین روش برای برطرف کردن خیلی از مشکلات است.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز جریان رویدادها خیلی زود و سریع پیش می رود و شاید نتوانید درست حدی بزنید چه اتفاقی در حال روی دادن است! اما دچار استرس نشوید. برخی از آدم ها با بعضی حرف هایشان نشانه هایی هستند که شما را در مسیر درست قرار دهند. فقط چشمان خود را باز کنید و هوشیار باشید. امروز متوجه مساله ای در زندگی می شوید که تاکنون از آن بی خبر بوده اید. باید بیشتر به خود، خواسته ها و ندای قلبتان توجه داشته باشید. در انتهای روز با عشقتان ملاقات کنید تا آرامشی که لازم دارید را به شما بدهد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

هیچ مانعی برای خودتان قایل نشوید. از چیزی نترسید. با سخت کوشی می توانید خیلی در کارها جلو بیفتید اما اگر خلاقیت را نیز چاشنی آن کنید، بدون شک موفقیت بیشتری نصیب شما خواهد شد. اگر از روشی که در حال حاضر دارید، راضی نیستید آن را تغییر دهید. وقتی در میانه مسیر متوجه اشتباهتان می شوید سریع به یک مسیر دیگر سوئیچ کنید. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. این را آویزه گوش خود کنید. با عشقتان هم رفتار خود را عوض کنید. اگر کسی در زندگیتان هست که انرژی منفی می دهد، شک نکنید که باید از دایره دوستان خود حذفش کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

هیچ چیزی بهتر از یک آغاز خوب و پر انرژی نیست! ساعاتی از امروزتان را به این اختصاص دهید که بیشتر در مورد خود بدانید. سوالاتی از خود بپرسید. حتی از اعضای خانواده همانند پدر یا مادر نیز می توانید در مورد برخی مسایل جویا شوید. امروز مسایلی را کشف خواهید کرد که تاکنون از آنها بی خبر بوده اید. این در دیدگاه شما به زندگی و حتی کارتان تاثیر دارد. از اینکه تحت تاثیر نظر و افکار دیگران باشید دست بردارید. به خودتان تکیه کنید و به یاد داشته باشید که فقط شما می دانید چه می خواهید و به کجا می خواهید برسید. دیگران فقط می توانند نظر بدهند، نباید روی شما تاثیر بگذارند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز برای همه دقایق خود برنامه ریزی داشته باشید. به همه کارهای خود فکر کنید و حواستان باشد. خوب است امروز خوب است به چیزهایی فکر کنید که تاکنون وقتی برای آنها نگذاشته اید. این را به یاد داشته باشید همه اتفاق ها به دلیلی روی می دهند و هیچ چیز در این جهان بیهوده نیست. پس خودتان هم در این جریان نقش داشته باشید تا آن را به بهترین راه پیش ببرید. اگر در کنار فرد خاصی احساس خوبی ندارید، از قطع کردن رابطه تان نترسید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز تا جایی که می توانید در جمع و در کنار دوستان باشید. در مورد اهداف و خواسته های خود با آنها حرف بزنید و نظراتشان را جویا شوید. اما این را به یاد داشته باشید که نباید بر اساس حرف آنها تصمیم بگیرید. اول و آخر تصمیمات با شما است. فقط باید از آنها ایده و مشورت بگیرید. در انتها خودتان هستید که تصمیم می گیرید چون خودتان هستید که صلاح کارتان را می دانید. بد نیست کمی هم به گذشته ها سفر کنید تا ریشه برخی از گره های ذهنی خود را بیابید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

نگران هستید؟ نمی دانید چه کسی هستید و کجا می خواهید بروید؟ امروز خوب است عمیق تر و بهتر و بیشتر فکر کنید. به گذشته ها فکر کنید. هر چه عقب تر بروید ریشه خیلی چیزها را می توانید پیدا کنید. این را بدانید که بعضی افراد را باید از زندگی خود حذف کنید. به ویژه آنهایی که انرژی منفی دارند. از اینکه با مشکلات خود روبه رو شوید، نترسید. این کمک می کند تا راه درست تر را پیدا کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز این فرصت را دارید تا با دوستان نزدیک خود گفت‌وگوهای هیجانی و عمیقی داشته باشید. البته احتمال اینکه بحث یا دلخوری هم پیش بیاید زیاد است اما نباید به دل بگیرید. شما امروز فقط باید به خود و اهدافتان فکر کنید. اتفاق این می تواند فرصتی باشد برای اینکه بیشتر به خود و رفتارتان فکر کنید و بتوانید احساسات خود را آنالیز کنید. از این دیدگاه عمیقی که امروز دارید برای بهبود رفتار و رابطه خود بهره بگیرید. افرادی را هم که تاثیر منغی در زندگیتان دارند، کنار بگذارید تا آرامش بیشتری را حس کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر