سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۹۴/۱/۲۰

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنجشنبه ۹۴/۱/۲۰

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز رفتار دوستانه ای با اطرافیان دارید و همین موجب می شود تا دیگران جلب شما شوند. از این امر تعجب نکنید و تا می توانید هیجان و شادی به زندگی خود بیاورید. امروز شاید با چرب زبانی بتوانید از زیر زبان عشقتان بکشید که چه چیزهایی موجب خوشحالی یا ناراحتی او می شود. این کشف به بهبود رابطه شما کمک شایانی می کند و این شهامت را پیدا خواهید کرد در مورد مسایل جدی با او صحبت کنید. حتی می توانید از یکی از دوستان در مورد برنامه های خود کمک و مشورت بگیرید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

احساس می کنید دیوارها در حال فروریختن هستند؟ امروز همه افکار منفی را باید از ذهن خود بیرون کنید. افکاری که به اعتماد یا حسادت مربوط هستند را امروز باید دور بریزید و خوش بین تر باشید. اگر نیمه پر لیوان را ببینید و مثبت‌اندیش باشید، حتی وقتی دیگران شروع به انتقاد می کنند، توان ایستادگی در برابر آنها را خواهید داشتو. واکنش های غیرمعمول از خود نشان نخواهید داد. در برابر اطرافیان گارد نداشته باشید. مهربان بودن از آنچه تصور می کنید، آسان تر است.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز روی مود پرحرفی هستید و جالب اینجاست که اطرافیان از شنیدن همه حرف های شما لذت می برند. پس از اینکه در مورد موضوع های مختلف پرحرفی کنید، خیلی نگران نباشید. اگر امروز یک قرار عاطفی یا دوستانه بسیار مهم را به دلیل مسایل کاری از دست دادید، حتما سعی کنید دوباره با این فرد قرار بگذارید و مراتب عذرخواهی خود را به او اعلام کنید. امروز همچنین برای یافتن دوستان جدید نیز بهترین فرصت است و به دلیل خوش اخلاقی که امروز دارید، همه جذبتان می شوند.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

بعضی وقت ها شما توان تحمل اطرافیان را ندارید. نمی توانید در میان آنها باشید. اما اینها از نوعی بدبینی های مقطعی شما نشات می گیرند. سعی کنید به جای اینکه روی بدی های اطرافیان تمرکز می کنید، به خوبی هایشان فکر کنید تا کمتر روی اعصابتان باشند. در ضمن، اگر افکار منفی را کنار بگذارید، می بینید که نداهای درونی شما همیشه هم درست نمی گویند و غباری از ابهام را روی مغز شما  سوار کرده اند. با پاکسازی جسم و روح می توانید از همه توان خود برای بهبود رابطه های عاطفی و حتی کاری کمک بگیرید. بهار بهترین زمان برای تغییر است.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز عشق در طالع شما نشسته است. با مهربانی تمام با دیگران رفتار خواهید کرد و آنها نیز برای این مساله از شما سپاسگزار خواهند بود. شما مهارت های ذاتی بسیاری دارید و حیف است آنها را در پس افکار پوچ و بیهوده، هدر دهید. در هر جمعی که هستید، با اعتمادبه نفس حرف بزنید و دانش خود را در اختیار همکاران قرار دهید. امروز خیلی دوست دارید عقاید و  نظرات دیگران را بشنوید. برای این منظور باید خودتان آغاز کننده یک مکالمه دوطرفه باشید و هر آنچه می خواهید را بپرسید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

آرام باشید. ماه در طالع شما نشسته است، به این مفهوم که هارمونی و هماهنگی های خوبی در همه زمینه خواهید داشت که به شما شهامت بسیاری برای ابراز وجود می دهد. افرادی را که دوست دارید را در اولویت همه کارهای خود قرار دهید. این را بدانید که خدا و کائنات امروز پشتیان شما هستند. عینک خوش‌بینی را به چشم بزنید و همه مسایل زندگی را همان‌طور که واقعی هستند، ببینید. امروز این فرصت را دارد با عشقتان رابطه نزدیک تری داشته باشید و بیشتر از روحیات و خواسته های او مطلع شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز بیشتر در دنیای ذهنی خود زندگی می کیند. ماه در طالع شما نشسته است و کلی ایده های نو و تازه به ذهنتان خطور خواهد کرد. با روحیه خوب و ذهن باز می توانید از این ایدهها استفاده کنید. البته لازم است افکار منفی و بی ارزش را دور بریزید و فقط به خوبی ها فکر کنید. این را بدانید تعامل با دیگران خلاقیت شما را افزایش می دهد. حتی به ارتقا روحی شما هم کمک می کند. برای استفاده درست از افکار خود، یا با افراد مورداعتماد مشورت کنید یا در میان کتاب ها و اینترنت به دنبال مقاله های مناسب بگردید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز احساس می کنید تاب آوردن مسایل روزمره یا کارهای همیشگی برایتان دشوار شده است. اما این حس فقط فکری است و واقعیت ندارد. شما باید خوش‌بین باشید و با انرژی زیاد در مورد  مسایل زندگی فکر کنید. همیشه فرصت های زیادی پیش روی شما قرار خواهند داشت. فقط باید چشمان خود را باز کنید و به جای تمرکز کردن روی بدبختی و ناراحتی ها، به مسایل بزرگ و با اهمیت فکر کنید و امید داشته باشید. با عشقتان در مورد خواسته های قلبی‌اش حرف بزنید تا بهتر و بیشتر او را بشناسید و بتوانید نیازهایش را برآورده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز شهامت و فرصت این را دارید تا هیجان تازه ای برای خود دست و پا کنید. شانس امروز با شما یار است. می توانید هر کاری دوست دارید انجام دهید. فرقی ندارد که اهدافی که دارید کاری یا شخصی باشند، امروز این فرصت را دارید تا همه را بهترین شکل پیش ببرید. البته به یاد داشته باشید همه این مسایل در سایه خوش بینی و مثبت‌اندیشی ممکن هستند. امروز بیشتر در جمع دوستان و آشنایان خود باشید تا با نیمه گمشده خود ملاقات داشته باشید. دست و دل باز بودن را هم فراموش نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز به ندای قلب خود گوش کنید. دست و دل باز باشید و درب قلب خود را به روی دیگران بگشایید. امروز فرصت آشنایی و ملاقات با نیمه گمشده خود را خواهید داشت. اگر دلتان چیزی را می گوید و می خواهد، دست رد به سینه آن نزنید. فکرتان را از مسایل منفی و بی ارزش جدا کنید. این افکار فقط خلاقیت و سلامت شما را به هم می ریزند و هیچ نتیجه دیگری هم ندارند. روی این تمرکز کنید که لذت و شاید بیشتری به زندگی خود وارد کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز حس کنجکاوی زیادی دارید. دلتان می خواهد بیرون بروید و از کار همه سر در بیاورید. بدون شک این کار نه ممکن است و نه درست و اخلاقی. به جای آن، تمرکز خود را روی هیجان و شادی بخشیدن به زندگی فردی خود بگذارید. بریا تخلیه انرژی های زیاد امروز، با عشقتان برنامه بیرون بگذارید یا با دوستان خود دور هم جمع شوید و در مورد موضوعات جالب صحبت کنید. حتی می توانید از آنها ایده های کاری بگیرید. در جمع بودن به شما خلاقیت و انرژی فکری بیشتری می دهد.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

تا الان به این فکر کرده اید در ۵ سال آینده در کجا خواهید بود و زندگی شما چه وضعیتی خواهد داشت؟ آیا برای زندگی خود برنامه ریزی دارید؟ آیا به مسایل بزرگ و  مهم زندگی فکر می کنید؟ اگر تاکنون برای برنامه ریزی فرصتی نداشته اید، همین امروز دست به کار شوید. از نیروی اطرافیان نیز کمک بگیرید. در ضمن، امروز ارتباط های بسیار خوبی با بقیه برقرار خواهید کرد.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر