سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – شنبه ۹۴/۱/۲۲

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – شنبه ۹۴/۱/۲۲

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز حس جذاب بودن دارید و می خواهید از همه دلبری کنید. این حس در هر دو حوزه عاطفی و اجتماعی وجود دارد و با همه طور دیگری رفتار خواهید کرد. امروز فرصت خوبی است تا با افرادی که دوستشان دارید ارتباط نزدیک تر برقرار کنید. به طور کلی، امروز زمان ارتباط های اجتماعی است زیرا موجب می شود خوشحال تر از همیشه باشید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز فرصت خوبی برای درخشیدن در جمع دوستان یا حتی جمع همکاران است. جاذبه درونی زیادی دارید و این موجب می شود تا اطرافیان خیلی ساده جذب شما شوند و دوست داشته باشند با هم صحبت کنید. دست رد به سینه هیچ کسی نزنید. خیلی هم از این مساله استقبال کنید زیرا می توانید دوستان تازه ای برای خود پیدا کنید. البته در برخی موارد لازم است کمی در برخی رفتارهای خود تجدید نظر کنید تا کسی دچار اشتباه و سوبرداشت نشود.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

لباس های نو بخرید، به سر و ظاهر خود برسید و در جمع دوستان حاضر شوید. امروز حسابی در چشم خواهید بود و اطرافیان با اشتیاق زیاد دوست دارند با شما هم کلام شوند. این مساله موجب شادی زیاد شما می شود. اما سعی کنید هیجان زیاد خود را مخفی کنید. با حفظ ظاهر، در کنار همه آنهایی باشید که شما را بسیار دوست دارند و با ادای احترام و خوب گوش کردن به حرف هایشان حس لذت به آنها بدهید. البته مراقب هزینه های مالی خود نیز باشید تا بیش از حد خرج نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز تا می توانید خودتان را دوست داشته باشد. به سر و صورت خود برسید و برای خود خرید کنید. البته همه اینها در حد تعادل باید انجام شوند. لازم نیست حساب بانکی خود را خالی کنید. فقط در ظاهر خود کمی تغییر ایجاد کنید. احتمال دارد فردی که قبلا با او رابطه داشته اید امروز به سراغ شما بیاید اما به هیچ عنوان رابطه خود را با او آغاز نکنید زیرا این دوستی جز ناراحتی و انرژی منفی برای شما چیزی برای شما نداشته است. بدی های دیگران را فراموش کنید اما راهی که یک بار به بن بست رسیده است را دوباره امتحان نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز با عشقتان خاطره های گذشته را مرور خواهید کرد. هماهنگی های قلبی و رفتاری شما امروز زیاد است و خیلی خوب به همه ارتباط برقرار می کنید. این مساله در رابطه عاطفی بسیار به نفعتان خواهد بود زیرا می توانید با شریک عاطفی یا همسر خود، در مورد مسایل مهم صحبت کنید. به هیچ عنوان در خانه نمانید. بیرون بروید و از انرژی اطرافیان استفاده کنید. این را بدانید که امروز گل مجلس شما هستید و همه توجه ویژه ای به شما خواهند داشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

لبخند بزنید. بخندید تا دنیا به روی شما لبخند بزند. امروز اتفاق های خوبی در انتظار شما است. هم در شرکت و محل کار بسیار خوش خواهید درخشید و هم در خانه و پیش غشقتان بسیار محبوب می شوید. همه انرژی های دنیا گویی در دل شما جمع شده اند و به همین واسطه اطرافیان جذبتان می شوند. امروز بهترین فرصت برای برنامه ریزی بلند مدت در زندگی است. با حوصله بنشینید و همه برنامه و خواسته های خود را روی کاغذ پیاده و سپس برای آنها زمان بندی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز باید همه هیجانات و اشتیاقات درونی خود را با مسایل منطقی هماهنگ کنید تا نتیجه ای عالی به دست بیاید. انرژی های امروز به گونه ای است که خیلی خوب می توانید همه کارها را سامان دهید. با دوستانی که قبلا یک بار آنها را رها کرده اید، دوباره ارتباط برقرار نکنید. این افراد شاید امروز سراغ شما بیایند و شما باید بی اعتنا از کنارشان رد شوید چون یک بار امتحان خود را پس داده اند. بد نیست امروز به دیدن دوستی بروید که در شهری دیگر در نزذیکی شما زندگی می کنید و با هم خاطره های خوب گذشته را مرور کنید و در کنار هم شاد باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز کاریزمای عجیبی دارید. هر کجا بروید مورد توجه اطرافیان قرار خواهید گرفت. این بهترین فرصت برای پیدا کردن دوستان جدید است. امروز لطفا به گذشته ها سفر نکنید و از فرصت و انرژی امروز برای ساختن آینده خود بهره بگیرید. حتی شاید شهامت این را داشته باشید به فردی که مدت ها است فکرتان را مشغول کرده ابراز علاقه کنید. البته در حوزه کاری هم هر نوع مشارکت مالی یا کاری به نفع شما خواهد بود و نتایح بسیار خوبی حاصل خواهد شد.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

آخرین باری که تیپ خود را عوض کرده اید، چه زمانی بوده است؟ امروز بهترین فرصت است تا تغییرات مثبت در چهره یا تیپ لباسی خود ایجاد کنید. هر چه ظاهرتان زیباتر باشد، خودتان حس بهتری خواهید داشت و دیگران بیشتر جذب شما خواهند شد. البته حواستان به حساب بانکیتان نیز باشد و بیش از اندازه خرید نکنید. فقط این را در نظر داشته باشید که خوشحالی درونی خود را در ظاهرتان نیز نمایش دهید تا دیگران بدانند تا چه اندازه حالتان خوب است.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

بروید و جلوی آینه بایستید. خودتان را برانداز کنید و ببینید آیا می توانید به خودتان بگویید: «دوستت دارم»! منظور این است که امروز باید بیش از همیشه به خوبی ها، زیبایی یا مهارت های خود توجه داشته باشید و به همین واسطه خودتان را دوست داشته باشید. این کمک می کند تا اعتماد بعه نفس بیشتری داشته باشید. برای این امر خوب است لباس های نو بخرید و آرایشگاه بروید تا تغییری در مدل موهای خود ایجاد کنید. دوستان منفی که همیشه غر می زنند را از زندگی خود حذف کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

عینک دودی را از چشمان خود بردارید و با چشمان باز دنیا را ببینید.  شما امروز در مرکز توجه ها قرار دارید و هر کجا که بروید همه جذب شما می شوند و می خواهند به هر بهانه سر صحبت را با شما باز کنند. برای اینکه بیشتر در دل آنها جا شوید، مهربان باشید، لبخند بزنید و با حوصله به حرف هایشان گوش کنید. از افراد منفی دوری کنید و فقط در جمع کسانی باشید که حس خوب به شما می دهند. با عشقتان می توانید در مورد مسایل مهم آینده صحبت کنید. یا اگر متاهل هستید، برای برنامه های جدید در زندگی با همسرتان همفکری خواهید کرد. امروز درک و تفاهم زیادی میان شما برپاست.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

مدت ها بود که دنبال آرامش بودید و امروز این امر برایتان میسر می شود. گویا همه انرژی های خوب دنیا در وجودتان جمع شده و همین موجب می شود تا دیگران نیز توجه زیادی به شما پیدا کنند. تا می توانید شاد باشید و بخندید. از این فرصت برای به دست آوردن دل اعضای خانواده با عشقتان استفاده کنید. برای آنها پیغام های عاشقانه بنویسید و ارسال کنید. بیشتر وقتتان را نیز در خانه در کنار آنها باشید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر