سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

ستاره های سینما از مادرمی گویند

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ | بدون نظر

  

 هر سال «روز مادر» بهانه ای می شود تا دست مادرهایمان و روی ماه شان را ببوسیم. برایشان آرزوی تنی سالم و دلی خوش کنیم… اما بیشتر از هر کسی در دل هایمان، این روز را به خودمان تبریک می گوییم که سایه شان بالای سرمان است. بازیگران نیز همچون دیگر اقشار جامعه با عکس‌ها و پیام‌های محبت آمیز به استقبال روز مادر رفتند.

چه زیبا نوشته بودند ملیکا و مهراوه شریفی نیا در وصف مادر


یگانه «عسل بانوی» قلبم، مرسی که به دنیا اومدی، بهترین همراه دنیای من، مادر مهربودنم، رفیق صبورم، عشق بی نظیرم، اما به جز حضور تو، هیچ چیز این جهان بی کرانه را جدی نگرفته ام، روزت مبارک عسل بانوی زیبای من…

کمند امیرسلیمانی
در وصف مقام بالا و والای مادر چه می توان نوشت که نشان دهنده گوشه ای از محبت هایش باشد؟ تنها با زبانی قاصر و از ته قلب با عشق باید گفت: «مادرم روزت مبارک…»

محمدرضا گلزار
مادر عزیز دلم، روزت مبارک، با تمام وجود دوستت دارم.

پریناز ایزدیار
چی بهتر از اینکه زنگ در رو بزنن، ببینی اونی که خیلی دوستش داری با فرستادن یک دسته گل زیبا، غافلگیرت کرده… ممنونم عزیزم… ممنونم که هستی، روز زن مبارک.

مهناز افشار
روز تو، نه یک روز است که همه روزهاست، قلب پر مهر همه مادران تپنده و سرشار از امنیت و آرامش باشد. روزت مبارک عزیزترینم که هر لحظه، زمان توست.

بهرام رادان
مادرم… شانه هایت محکمترین… آغوشت امن ترین… و وجودت، آرام ترین جای جهان است… وجودت بر من مبارک.

نیوشا ضیغمی
روز زن و همینطور روز مادر بر همه مبارک.

شبنم قلی خانی
از دیروز تا امروز با دلچسب ترین اسناد دنیا! فرقی نداره چندین واحد نصیحت و اخلاقو پاس کنی و نمره بیاری، همیشه در حضور او باید واحد پاس کنی!

بهاره رهنما
مادر بودن صفت بسیار مهمی است که این صفت به راحتی به دست نخواهد آمد. باید این حس را تجربه کرد و به مفهوم عمیق آن پی برد. خداوند در قرآن هفت بار به انسان ها گفته است که من از مهر خودم در وجود مادران قرار دادم و مهر خداوندی و مهر مادری از یک جنس هستند.

الهه حصاری
هیچ کس نمی دونه که من چطوری عاشقتم… لحظه ای به نبودنت نمی تونم فکر کنم بهترین دوستم… انگیزه زندگی ام تو هستی، باشی همیشه الهی. باش که نیستم بی تو… روزمت مبارک فرشته مهربون.

هادی کاظمی
هر کنج خانه صحنه ای از داستان اوست، بیچاره مادرم هر روز می گذشت از این زیر پله ها، آهسته تا به هم نزند خواب ناز من، امروز هم گذشت… «فاتحه»

داریوش فرضیایی
لحظه های با تو بودن را باید غنیمت شمرد… آری، تو که باشی، همه خوبی ها و شادی ها متولد می شوند؛ فقط کافیست نگاه و لبخند مهربانت را از من نگیری…

آناهیتا نعمتی
روز مادر به همه خانم ها و مادران عزیز مبارک.

میلاد کی مرام
دلم تنگه برای گریه کردن، کجاست مادر؟ کجاست گهواره من؟

آرامشم تویی مادرم. عاشقانه زندگیم، همه عمرم فدای تو.

 

ستاره های سینما از مادرمی گویند

برچسب ها :


ارسال نظر