سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۹۴/۱/۲۵

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۹۴/۱/۲۵

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز بسیار زیرک و باهوش هستید و خیلی خوب راهکارهای تازه برای هر مساله ای پیدا می کنید. مثلا امروز به خوبی می دانید چطور افراد مختلف را تحت تاثیر خود قرار دهید. امروز تحت تاثیر کائنات و ستاره ها، اشراق خوبی به مسایل مختلف دارید که موجب می شود تا ایده های مبهم شما به راهکارهای کاربردی تغییر شکل دهند. تنها ترفند این مساله هم این است که خارج از چهارچوب فکر کنید و تصمیم بگیرید. از اینکه کارهایتان کمی  عجیب باشند، نترسید و هر چه که فکر می کنید درست است را انجام دهید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز همه گردوغبارهایی که روی ذهن و مغزتان نشسته اند را کنار خواهید زد. از دنیای رویا و خیال که در ماه های گذشته گرفتار آن بوده اید نیز بیرون بیایید. امروز به ناگه همه ابرهای تار از روی زندگی برداشته می شوند و شما مسایل را با وضوح بیشتری خواهید دید که برای خودتان نیز جای تعجب بسیار دارد. از اینکه در مورد ذهنیات خود حرف بزنید هراسی نداشته باشید. خیلی راحت هر چه در سرتان می چرخد را با اعتماد به نفس به زبان بیاورید. اگر گفتن آنها برایتان سخت است، روی کاغذ بنویسید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز خوب است به نیم کره چپ مغز خود کمی استراحت دهید. کارهای حساب و کتابی یا مساله های سنگین حل نکنید. احتمال دارد امروز دچار استرس بشوید اما آرامش خود را حفظ کنید. با استفاده از نیمه راست مغزتان و با استفاده از خلاقیت و هنر، کارهای جالب انجام دهید و بگذارید دیگران بیشتر در مورد استعدادهای شما بدانند. اگر دستی در نوشتن دارید، امروز می توانید متون جالبی بنویسید یا اگر در حوزه دکوراسیون فعال هستید، طرح هایتان رویایی و بسیار زیبا از آب در خواهند آمد.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

با تخصص هایی که در حوزه ارتباط های اجتماعی و تکنولوژی دارید، امروز می توانید تغییرات خوبی در زندگی خود ایجاد کنید. امروز خیلی روی مسایل شخصی تاکید نداشته باشید و بیشتر روی برنامه ها و اهداف بزرگ تمرکز کنید. امروز فرصت خوبی برای پوشیدن لباس موفقیت است. در اجتماعات شرکت کنید. یا در جمع های دوستانه و خانوادگی حرف بزنید و نظر بدهید. شما شانس بسیاری برای جای کردن خودتان در دل دیگران دارید. حتی در دنیای مجازی نیز می توانید از توانایی های خود بهره بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز چشم به راه پاداش باشید. زندگی کاری و شخصی شما در مسیر موفقیت قرار خواهند گرفت. البته در ارتباط هایی که با بقیه برقرار می کنید، حتما مراقب واژه هایی که به کار می گیرید باشید. تصمیمات درست و منطقی بگیرید و اگر در موردی شک دارید،دست نگه دارید و آن را انجام ندهید. امروز هر ایده ای به ذهنتان می رسد را خیلی خوب بررسی کنید و ببینید آیا نتیجه آن برای آینده شما چه خواهد بود. اگر واقعا کاربردی و مفید هستند، برایشان برنامه ریزی کنید. البته لقمه های بزرگ تر از دهانتان نیز برندارید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

شما روی جزئیات مسایل خیلی اصرار و توجه دارید. اما امروز بی خیال این مسایل شوید و سعی کنید زندگی را راحت بگیرید. امروز بهترین فرصت برای برنامه ریزی برای ۵ سال آینده است. اگر در نظر دارید کار و کاسبی خود را راه‌اندازی کنید، امروز می توانید در میان دوستان به دنبال فرد مناسب بگردید. سفرهای کوتاه، یا تفریحات برون شهری نیز برایتان مفید هستند و خوب است که در برنامه های خود بگذارید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز مثل شرلوک هلمز به همه چی دقیق نگاه می کنید و می خواهید تا از ریزترین اتفاق ها یا کوچک ترین مسایل، آگاه شوید. اگر فردی رازی را از شما مخفی کرده و مدتها است کنجکاوید بدانید، امروز بالاخره به شما می گوید. این مساله خیلی از مسایل زندگی را برای شما روشن می کند. امروز روی حرف ها و رفتار خود توجه ویژه ای داشته باشید. حتی به زبان بدن خودتان هم  توجه داشته باشید تا مبادا کسی دچار سوبرداشت شود. امروز خیلی به مسایل مالی فکر نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز فرصت بسیار خوبی برای حرف زدن است. در مورد همه چیزهایی که در سر دارید، صحبت و مشورت کنید. به فعالیت های خود توجه ویژه ای داشته باشید و همه جزئیات آن را به خوبی زیر ذره بین ببرید. امروز باید کمترین خطا را داشته باشید. بیشتر از اینکه حرف بزنید، گوش کنید. البته این را هم توجه داشته باشید که شما به تایید دیگران نیازی ندارید و تصمیم نهایی با خودتان است.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز نگاه و چشم انداز خود به زندگی و آینده را توسعه دهید. مسایل را خیلی کلی نبینید و برای جزئیات نیز ارزش قایل باشید. امروز انرژی های بسیار خوبی دارید. آستین ها را بالا بزنید و مشغول شوید. ایده های کاری را استارت بزنید. این را هم بدانید که مسایل زندگی را باید خیلی وسیع تر ببینید. مثلا برای ۵ سال آینده برنامه داشته باشید و همه موانع و احتمالات شکست را نیز مشخص کنید. البته خیلی هم به ذهن خود فشار نیاورید. امروز بیشتر روی مسایل ساده تر تاکید داشته باشید و مواردی که حساب و کتاب یا مباحث ریاضی دارند را به روز دیگری موکول کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

حتی اگر فشار کاری شما هم زیاد است اما تفریح و شادی را از زندگی خود حذف نکنید. بیشتر در حوزه هنر و نمایش برنامه سرگرمی برای خود و عشقتان ترتیبدهید. خلاقیت شما از امروز زیاد می شود و تا آخر ماه نیز ادامه دارد. هر چه به دهنتان می رسد را یادداشت کنید تا سر فرصت روی جرئیات آن کار کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

حتی اگر فشار کاری شما هم زیاد است اما تفریح و شادی را از زندگی خود حذف نکنید. بیشتر در حوزه هنر و نمایش برنامه سرگرمی برای خود و عشقتان ترتیبدهید. خلاقیت شما از امروز زیاد می شود و تا آخر ماه نیز ادامه دارد. هر چه به دهنتان می رسد را یادداشت کنید تا سر فرصت روی جرئیات آن کار کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

ارتباط های اجتماعی شما امروز زیاد می شوند. هر پیام و حرفی که دارید را امروز با صدای بلند اعلام کنید. خیلی شفاف و واضح در مورد خواسته های خود حرف بزنید. هیچ هراسی نداشته باشید بقیه چه فکری در مورد شما دارند. اگر به جمع دوستان، مهمانی یا حتی کنفرانس کاری دعوت شدید، حتما آن را قبول کنید. امروز به دنبال کنجکاوی های خود بروید و برای همه پرسش های ذهنی خود، پاسخ مناسب بیابید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر