سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۹۴/۱/۳۱

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۹۴/۱/۳۱

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز بسیار سخت‌کوش هستید و همانند یک زنبور زحمت‌کش همه کارها را به بهترین شکل پیش می برید. از آخر امروز وارد ماه جدید می شوید و هم‌زمان باید برنامه های خود را تغییر دهید. روتین زندگی خود را عوض کنید و به مسایل مالی توجه بیشتری داشته باشید. این را به یاد داشته باشید که برای مواقع ضروری به پس انداز مالی نیاز دارید و نباید به راحتی پول هایتان را خرج کنید. البته امروز به طور استثنا می توانید کمی بدخرجی کنید و به خودتان برسید. مثلا ماساژ بروید و همه خستگی کار را از تن بیرون کنید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

آیا واقعا برای به عهده گرفتن مسوولیت های زندگی آمادگی دارید؟ بیشتر روی توانایی های خود تمرکز کنید و ببینید آیا واقعا آنچه تصور می کنید، هستید؟ اگر از شغل یا موقعیت کاری خود ناراضی هستید، چرا به دنبال یک کار دیگر نمی گردید؟ امروز بیشتر به خودتان اعتماد داشته باشید و بدانید هیچ کسی به اندازه شما نمی خواهد که موفق شوید. پس برای این امر تحقیق و مطالعه کنید. همه افکار منفی و ترس از موانع را دور بریزید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

اگر به دنبال رشد شخصیتی هستید، باید بخش های مهمی از زندگی خود را مورد بررسی قرار دهید. اگر زندگی یا کاری که مشغول آن هستید شما را راضی نمی کند، برای تغییر آن تلاش کنید. به طور مثال، دنبال شغلی باشید که بیشتر به علایق شما مربوط است. یا دوستانی که موجب آزار روحی هستند را از دایره دوستان خود حذف کنید. این کارها موجب می شود حس بهتری به زندگی داشته باشید و موفقیت های بیشتری را برای خود رقم بزنید. امروز بیشتر روی احساسات خود مدیریت داشته باشید و هر آنچه ناراحتتان می کند را دور بریزید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

شما اصولا هنگام عصر به بعد دوست دارید به خانه بروید و استراحت کنید. اما امروز حس دیگری خواهید داشت و بیشتر دلتان می خواهد در جمع دوستان یا اعضای خانواده باشید. امروز حرف های بسیاری برای بیان دارید و می توانید ساعت ها در جمع دوستان صحبت کنید و برنامه ها و خواسته های خود را برای آنها بیان کنید. این احساس خوبی است. با دوستان برنامه بگذارید و با هم بیرون بروید و تا می توانید شاد باشید و تفریح کنید. اما مراقب خرج و جیبتان نیز باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز خوب است رزومه خود را دوباره نگاه یبیندازید و اگر جایی کمبود یا کسری دارد، آن را برطرف کنید. به ویژه در پروفایل های مهم کاری همانند لینکداین این کار را انجام دهید. رزومه جدید را بر اساس علاقه مندی های کنونی خود بنویسید. حقوق را دقیقا برابر با آنچه در ذهنتان هست پیشنهاد دهید تا وقتی فرصت شغلی جدید برایتان پیدا می شود، مشکلات کنونی دوباره تکرار نشوند. بد نیست کمی بلندپروازی را نیز چاشنی آن کنید. مطمئن باشید مشکلی پیش نخواهد آمد.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

شما رویاپرداز خوبی هستید و از اینکه بزرگ فکر کنید و خیال های بزرگی داشته باشید، هیچ هراسی ندارید. پس خبر خوبی برایتان داریم؛ اینکه یک دوره جدید هیجان در زندگی شما آغاز می شود و هیچ چیزی هم جلودار آن نبست. از امروز با تمرکز روی هر مساله ای می توانید آن را محقق کنید. مثلا اگر قصد ادامه تحصیل یا کار در خارج از کشور دارید، لازم است انرژی های خود را در به دست آوردن آنها متمرکز کنید. بیزینس جدیدی که قرار است شروع کنید، دستاوردهای خیلی خوبی برای شما خواهد داشت. البته از همفکری و مشورت دیگران غافل نشوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

اصلا وقت خوبی برای خجالت یا تردید در مورد مسایل مالی نیست. اگر بودجه خوبی در دست دارید، آن را برای خرید ملک و خانه سرمایه گذاری کنید. از برنامه های مالی که سود سریعی به دنبال دارند، پرهیز کنید. مثلا اگر دوستان پیشنهاد می دهند که مثلا سهام بخرید، خیلی سریع و بدون فکر و مشورت آن را اجرایی نکنید. امروز خوب است بیشتر توجه خود را روی موقعیت های مالی ای بگذارید که سود مطمئن دارند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز در نقش یک شریک – چه کاری چه عاطفی – باید خوب تر ظاهر شوید. باید بیشتر روی تعاملات خود با دیگران تمرکز کنید. احتمال اینکه تماس های کاری از طرف کمپانی های مورد علاقه خود دریافت کنید، زیاد است. البته مثلا می توانید دوستان خود را به کافه دعوت کنید. امروز کمی خودتان را تحلیل کنید و ببینید چه مواقعی شنونده بهتری هستید. در همان زمنیه، توان و مهارت های خود را توسعه دهید. این را بدانید در میان حرف دیگران مسایل بسیاری می توانید بیاموزید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

کفش های کتانی خود را به پا کنید. نوشیدنی های سبز و سالم رادر برنامه روزانه خود قرار دهید. امروز بیشتر از همیشه روی سلامت خود تاکید داشته باشید. اگر در تعطیلات دچار اضافه وزن شده اید، امروز همه تلاش خود را به کار بگیرید تا آن را از بین ببرید. اگر زیاد می خوابید، این عادت را کنار بگذارید زیرا خواب زیاد نیز موجب چاقی می شود. با رژیم و ورزش می توانید انرژی های خود را بیشتر کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

از انتهای امروز وارد ماه جدید می شوید و بهتر است از این فرصت برای تغییر روتین های زندگی خود استفاده کنید. تفریح و شادی بیشتری در زندگی داشته باشید. آخرین باری که کار را کنار گذاشته اید و بیشتر به تفریح و استراحت خود بها داده ایم، کی بوده است؟ اگر به یاد نمی آورید هم مهم نیست. امروز بیشتر برای خود ارزش قایل شوید و بی خیال مسوولیت ها، کارهایی انجام دهید که به شما حس خوبی می دهد. با دوستان بیرون بروید و حسابی بخندید و شاد باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

خود را برای یک ماه پر از صمیمت، عشق و هیجان آماده کنید. از امروز وارد ماه جدید می شوید و بهتر است برای برنامه های دوستانه و خانوادگی بیشتری برنامه ریزی کنید. خودتان را از وابستگی ها مضر رها کنید. امروز برای فکرهای خوب و گرفتن تصمیمات خوب فرصت خوبی است. امروز به هیچ وجه حس های منفی ندارید و سعی هم نکنید الکی خود را برای مسایلی که ارزشی ندارند، آزار ندهید. برای ابراز عشق خود به همسرتان، ایده های خلاقانه داشته باشید. مثلا در آینه برایش پیغام جالب بنویسید تا به محض دیدن، هیجان زده شود.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

از حرف زدن خسته شده اید یا تصور می کنید هیچ وقت صدایتان به جایی نمی رسد؟ در هر دو حالت، این خبر خوب را برایتان داریم که از امروز دوره بسیار خوبی از ارتباط ها برای شما آغاز خواهد شد. امروز سرشار از انرژی های خوب و مثبت هستید و می توانید به واسطه آنها برنامه ریزی عالی برای ماه پیش رو داشته باشید. ارتباط های دوستانه و خانوادگی شما امروز عالی هستند و باشادی درونی که دارید، می توانید در جمع نیز خوشحال تر بشاید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر