سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه_پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : دخترک ژولیده | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه_پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۷ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال کافی است خلاق و خوشحال باشید تا موفقیت های بسیار زیادی کسب کنید. این که در آن واحد هم عملگرا و هم شاد و سرزنده باشید نه تنها کار سختی نیست، بلکه باانرژی و انگیزه ای که در درون شما ایجاد می کند باعث می شود خیلی زود به موفقیت برسید. تا آخر خرداد هیچ کس نمی تواند با ذکاوت شما رقابت کند. کافی است به سختی روی چیزهایی که می دانید جواب می دهند کار کنید تا بتوانید قبل از فرارسیدن تیر ماه موفقیت زیادی به دست بیاورید. در مرداد ماه خوش شانس خواهید بود و به اهدافتان خواهید رسید. نسبت به خانواده سخاوتمند باشید. در آبان ماه به جزئیات دقت زیادی داشته باشید و هیچ چیز مهمی را نادیده نگیرید.در ماه های آخر سال عشقی غیر منتظره شما را غرق در شادی خواهد کرد.

فروردین

هیچکس نمی تواند برای یک فروردینی رئیس بازی در بیاورد، اگر هم این کار را بکند از انجام آن پشیمان خواهد شد. اگر رئیس یا مقام مافوقتان از موقعیتی که دارد سوء استفاده می کند وقت آن رسیده است که او را سر جایش بنشانید. اما آرام باشید و یک باره قیام نکنید، این کار در دراز مدت باید انجام شود. زمانی که در رابطه عاطفی خود با یک موقعیت سخت روبرو می شوید دلتان می خواهد فرار کنید. ترجیح می دهید موضوع بحث را عوض کنید و راجع به چیزهای پیش پا افتاده حرف بزنید و با شوخی کردن جو را عوض کنید. روش فرار کردن اصلا روش خوبی برای حل کردن مشکلاتتان نیست. در واقع با این کار شما تنها مسائل عاطفی را نادیده گرفته و با بی تفاوت گذاشتن از کنار آنها و صحبت نکردن درباره مشکلات اوضاع را بدتر می کنید.

اردیبهشت

با توانایی های ویژه ای که دارید خواهید توانست حقیقت برخی چیزها که برای مدتی در ابهام بوده اند را مشخص کنید. شما با استفاده از حساسیتی که دارید می توانید به اصل مطلب پی برده و تا اعماق موضوع پیش بروید و حقیقت را نشان دهید. شک نداشته باشید که این رفتار شما ممکن است خیلی مورد پسند بعضی ها نباشد، اما نگذارید این مسئله جلوی شما را بگیرد. وقت آن رسیده است که حقیقت مشخص شود. چند سال گذشته در جستجوی نیمه گمشده خود بوده اید اما در این زمینه نمی توانید ادعای موفقیت کنید. بهتر است دست از این تلاش برداشته و خیلی معمولی و مثل خودتان رفتار کنید، وقتش که برسد خودش پیدا خواهد شد.

خرداد

امروز احتمال دارد در خانه برخی چیزها از کنترل شما خارج شوند، مواظب باشید اجازه ندهید سوء تفاهمی پیش بیاید، چرا که با افرادی متعصب و خودرای مواجه هستید که از موضع خود کوتاه نخواهند آمد و ممکن است بخواهند از موضوع پیش آمده تصویر اشتباهی به دیگران القا کنند. اگر به دنبال عشقتان می گردید یادتان باشد که پیدا کردن کسی که تمام ویژگی هایی که شما می خواهید را داشته باشد امری تقریبا غیر ممکن است. پس انتظاراتتان را اولویت بندی کرده و بخاطر چیزهای مهم از برخی چیزهای کوچک چشم پوشی کنید. اگر متاهل هستید هم این موضوع درباره شما صدق می کند؛ مگر خودتان از هر نظر کامل هستید که انتظار دارید همسرتان کامل باشد؟!

تیر

در رفتارهایتان با اطرافیان کمی دقت کنید. کمی به عقب بروید و ببینید رفتارهایی که با نزدیکانتان داشته اید درست بوده است؟ آیا ایراد کار از شماست و یا از آنها؟ امروز عکس های قدیمی و خاطرات شما را به یاد گذشته خواهند انداخت. ذهنتان درگیر مسائل عاطفی که ممکن است در زمانی که اتفاق افتاده اند حل نشده باقی مانده باشند خواهد شد. احساسات قدیمی که فکر می کردید برای همیشه فراموش شده اند ممکن است حتی اشک به چشمتان بیاورند. به جای سرکوب کردن مجدد این احساسات با آنها روبرو شوید. در مورد ترس ها و نگرانی هایتان با عشقتان حرف بزنید، خواهید دید که در این احساس تنها نیستید.

مرداد

بر اساس حدس و گمان هایتان پیش نروید، چرا که ممکن است تنها بخش خوب قضیه را ببینید و بدون دانستن حقیقت به طور کامل دست به عمل بزنید و این کار موجب خشم و آشفتگی و حتی تنهایی شما شود. انجام این همه کاری که شما به عهده گرفته اید توسط یک نفر کاری بسیار سنگین و طاقت فرسا است، کمی به خودتان استراحت بدهید و از مسئولیت هایتان کم کنید. اگر این که مردم درباره شما چه می گویند یا چه فکری می کنند برایتان اهمیت دارد سعی کنید عکس های خصوصی خودتان را در دنیای رسانه به اشتراک نگذارید. اگر عشقتان به غیبت های دیگران اهمیت می دهد هم این کار را نکنید، چرا که ممکن است بین شما ایجاد مشکل کند.

شهریور

اگر دوست دارید نقش ناجی را بازی کنید امروز خودتان را برای دعوا و دردسر آماده کنید. لگر دنبال دردسر نمی گردید بهتر است کاری به کار دیگران نداشته باشید و سرتان به کار خودتان گرم باشد. چنانچه در زمینه روابط عاطفی خود دچار مشکل شده اید در رابطه این موضوع با نزدیکانتان حرف بزنید. دانستن این که تنها نیستید که چنین مشکلی دارید به بهتر شدن حالتان کمک بزرگی خواهد کرد. شما فکر می کنید از هر آنچه که در زندگی نزدیکانتان پیش می رود با خبرید، اما امروز خواهید دید که اینطور نیست. در جستجوی شریک زندگی ایده آل نمی توانید بین احساس و منطقتان تعادل برقرار کنید و این باعث شده دست از جستجو برداشته و خودتان را سرگرم کار کنید، اما این راهش نیست!

مهر

احساس می کنید که در مورد چیزی به شما تهمت زده شده است و نیاز به دفاع از احساسات و کارهای خودتان دارید. سعی کنید گول این احساس را نخورید و نگذارید افکار دیگران شما را تحت تأثیر قرار دهد و به خودتان شک نکنید. نگذارید قضاوت کسی که از وضعیت شما درک کاملی ندارد زندگی شما را زیر سوال ببرد. خانواده تان ذهن شما را درگیر کرده اند و دوست دارید هرکاری که از دستتان بر می آید انجام دهید تا آنها زندگی بهتری داشته باشند. شما همیشه در جستجوی بهترین ها هستید و داشته هایتان راضیتان نمی کنند، اما در مورد شریک زندگیتان نمی توانید این دیدگاه را داشته باشید، پس دست از مقایسه او با دیگران بردارید و او را همانطور که هست دوست داشته باشید.

آبان

امروز از جمله «بهت گفته بودم اینجوری میشه» زیاد استفاده خواهید کرد! شما خطاهای کسانی که با حقیقت به صورت منطقی برخورد نمی کنند را به راحتی خواهید یافت. اما مواظب باشید اگر خودتان رطب خورده اید منع رطب نکنید! قبل از این که نگاهی عمیق و دقیق به خودتان بیندازید از دیگران انتقاد نکنید. شاید از حرف هایی که می زنید منظور بدی نداشته باشید، اما اطرافیان انگار خیلی حساس شده اند! امروز امکان این که دوستان جدیدی پیدا کنید وجود خواهد داشت. باور بکنید یا نه این که رابطه شما با کسی که دوست دارید چطور پیش می رود تا حدود بسیار زیادی نتیجه افکار شما است. پس افکارتان را تقویت کنید تا بتوانید رابطه بهتری داشته باشید.

آذر

شما آدمی هستید که با حقایق سر و کار دارید. آن ها را به سادگی درک می کنید و خیلی منطقی با آنها برخورد می کنید. اما امروز احتمال دارد این حس حقیقت جویی شما به چالش کشیده شود و درگیر احساسات شوید. در چنین حالتی برقرار کردن تعادل بین این دو کاری بسیار مشکل به نظر می رسد. سعی کنید انقدر به خودتان فشار نیاورید و با بار مسئولیت خودتان را خسته نکنید، اگر این طور پیش بروید ممکن است حتی به رابطه عاطفیتان لطمه بزنید. بعد از چند سال گذشته باید این درس را گرته باشید که خیلی از چیزها به آن مهمی که شما فکر می کنید نیستند، پس به خاطر آنها نه خودتان را اذیت کنید و نه عشقتان را!

دی

شما برای کارتان قوانین مشخصی دارید و طبق همانها پیش می روید. اما گاهی باید قانون ها را شکست و کمی هم وقت برای امور شخصی گذاشت. بار سنگین مسئولیت هایی که پذیرفته اید دارد شما را اذیت می کند، لطفا هیچ مسئولیت دیگری را به این لیست اضافه نکنید! آیا دلتان می خواهد وقتی را هم برای خودتان کنار بگذارید یا می خواهید به دنبال کارهای دیگران دویدن را همینطور ادامه بدهید؟ اینطوری که شما رفتار می کنید کسی به احساس واقعیتان پی نخواهد برد. اگر در رابطه عاطفیتان اوضاع آنطوری که می خواهید پیش نمی رود به جای تظاهر به این که همه چیز آرام است و شما خیلی خوشحال هستید سعی کنید با چیزی که ناراحتتان می کند مواجه شده و آن را حل کنید.

بهمن

هروقت کسی به کمک نیاز دارد شما بلافاصله به کمک او می روید؟ بهتر است امروز بگذارید خودشان چاره کارشان را پیدا کنند. سرویس دادن زیادی گاهی باعث بی ارزش شدن انسان می شود. فکر نکنید که مردم به صورت خودکار به نیازهای شما پی خواهند برد. به جای این رفتارهای غیر منطقی و آزاردهنده که باعث می شوند دیگران از شما فراری شوند سعی کنید منطقی باشید و عاقلانه رفتار کنید. مواظب باشید خشم و آشفتگیتان را به اشتباه بر سر کسی که بیشتر از همه به شما کمک می کند تخلیه نکنید. احساس می کنید کسی که دوستش دارید متوجه این همه تلاش و زحمتی که برای او می کشید نیست، اما امروز به دلیل این رفتار او پی خواهید برد.

اسفند

شاید در این چند وقت اخیر در مکالمه با نزدیکانتان به مشکل برخورده باشید، امروز را غنیمت بشمارید و به آنها بگویید که چقدر برایتان عزیز هستند. احساسات درونیتان ممکن است امروز شما را به سوی فکر کردن به شروع یک کار دور از انتظار هدایت کنند. تمایل به استقلال در شما بسیار شدت یافته است و دلتان می خواهد برای خودتان کار کنید و به فعالیت در زمینه های هنری و یا کار در بخش خدمات رسانی بپردازید. شما امروز هر کاری می توانید بکنید، کافی است با احتیاط قدم بردارید و البته که به ندای قلبتان گوش بدهید. اگر عشقتان رفتاری می کند که شما را ناراحت کرده است این مسئله را قبل از این که فراموش شود با او در میان بگذارید.

فال روزانه_پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴

برچسب ها :


ارسال نظر