سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه _ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : دخترک ژولیده | بدون نظر

  

любовьفـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

 

فال روزانه _  چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۷ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال آتش عشق در درون شما شعله ور می‌شود و هیچ چیز جلودارتان نخواهد بود. هنگام تصمیم گیری به ندای قلب خود گوش دهید. سعی کنید در دو ماه آینده استقلال خود را به دست آورید سپس در ماههای بعد لحظات خوش و آرامی را در کنار دوستانتان بگذرانید. در بیان نظرات و پیشنهادهای خود تردید به دل راه ندهید زیرا دیگران از شنیدن حرف‌های شما لذت می‌برند. وقت بیشتری را با خانواده و دوستان قدیمی خود بگذرانید. در ماه بهمن در محیط کار دچار سوتفاهم می‌شوید اما واقع بین و رئوف باشید. در اواخر سال نیز در کنار عشق زندگی‌تان لحظات خوبی را خواهید گذراند.

فروردین

پس از گذراندن روزهای تلخ، امروز پر از شادی و شور زندگی هستید و تغییرات مثبتی را در زندگی‌تان تجربه خواهید کرد. به تازگی تصمیمی گرفته‌اید که فواید بسیاری برایتان به ارمغان دارد. شما ساده تر از قبل با دیگران ارتباط برقرار و شادی‌تان را تقسیم می‌کنید اما هنگام بروز مشکلات به جای آن که مانند مرغ پر کنده به این طرف و آن طرف بدوید، آرامش خود را حفظ کنید. آیا می دانید هر چه نسبت به دشمنان خود بی تفاوت تر باشید، نتیجه بهتری دارد؟ هدفی را که مدت‌ها به دنبال اش بوده‌اید، به دست خواهید آورد بنابراین غم به دل راه ندهید.

اردیبهشت

امروز هدفتان را روی مسائل عاطفی بگذارید، دلیلی ندارد دست از تلاش برداربد. اکنون فرصت خوبی برای عشق و عاشقی است اما مراقب باشید در این کار زیاده روی نکنید. توصیه می‌کنیم به ظاهر مسائل اعتماد نکنید و خوب در مورد کارها و اتفاق‌های اطرافتان بیاندیشید. در قرار ملاقات با فردی، شادی بی حدی را تجربه خواهید کرد طوری که احساس می‌کنید خوشبخت‌ترین آدم روی زمین هستید. اعتماد و آرامشی را که بین شما و شریک زندگی‌تان وجود دارد، به سادگی از دست ندهید.

خرداد

امروز چون ستاره ای می‌درخشید. گویا فرشته ای بالای سر شما ظاهر شده و با چوب جادویی خود تمام مشکلاتتان را حل می‌کند. بنابراین نگرانی‌ها را دور بریزید و از حال و هوای خوش امروزتان نهایت لذت را ببرید. فرصت‌های خوبی در زندگی‌تان ایجاد می‌شود، حواستان باشد آن‌ها را از دست ندهید. به شریک زندگی‌تان عشق بورزید و اگر اخیراً او را ناراحت کرده‌اید، از دل اش در آورید. هدیه مورد علاقه او را بخرید و او را به رستورانی برای صرف شام دعوت کنید. مطمئناً خطای شما را فراموش خواهد کرد.

تیر

شما در کارهایتان صادق هستید و هیچ ترس و تردیدی برای رسیدن به آرزوهایتان به دل راه نمی‌دهید. قایق شما در دریای زندگی به آرامی در حال حرکت است و این خوشبختی را مدیون تعهدات و تغییرات جدید زندگی خود هستید. پس از سال‌ها انتظار بالاخره فاصله‌ها از بین رفته و شما به عشق زندگی‌تان می‌رسید اما در پیش بردن رابطه، عجله نکنید. اگر در مورد موضوعی بر سر دو راهی قرار گرفته اید، با افرادی که تجربه کافی دارند، مشورت کنید.

مرداد

بهتر است تمام نگرانی‌ها را دور بریزید و به جای آن کمی خلاقیت به خرج دهید. چرا فکر می‌کنید که توانایی‌های لازم را ندارید؟ چه کسی شما را این گونه سنجیده است؟ اگر تصمیمی در سر دارید، با اعتماد به نفس کافی آن را عملی کنید. عشق شما کمی آن طرف تر در انتظار نشسته است، کافی است چشم‌هایتان را باز و کمی دقیق تر به اطراف خود نگاه کنید. اگر در گرفتن میهمانی یا گشت و گذار با دوستانتان تردید دارید، درنگ نکنید زیرا روزی پر از انرژی در انتظارتان است. هر چه لباس‌های رنگین تری به تن کنید، جذابیت تان برای اطرافیان بیشتر خواهد شد

شهریور

شاید امروز نسبت به مسیر زندگی و راهی که می‌روید کمی تردید داشته باشید و بدون آن که دلیل اش را بدانید انگیزه‌تان را از دست بدهید. شاید باید کارهایی را که تنها محدود به علاقه خودتان است، رها و پروژه‌های بزرگ تر و جامع تری را آغاز کنید تا در دراز مدت نیز برایتان جذاب باشد. اگر چه تمایلی به بیان احساسات تان ندارید اما با رفتارهای خود آن‌ها را به خوبی نشان می‌دهید. اگر تصمیم دارید با محبوبتان به بیرون از خانه بروید، مکانی خاطره انگیز را انتخاب کنید. با یادآوری خاطرات خوش، هر دوی شما لحظات خوبی را تجربه خواهید کرد. پیاده روی در محیطی زیبا نیز گزینه خوبی است

مهر

ممکن است امروز در مسیر زندگی‌تان سراب ببینید یا حس کنید که اطرافیانتان با شما صادق نیستند یا حتی چیزهایی را از شما پنهان می‌کنند. شاید دلیل اش خود شما باشید که برخی مسائل را از دیگران پنهان می‌کنید یا گاهی دروغ می گویید. چرا عادت دارید همه چیز را پیچیده کنید؟ از بیان احساسات واقعی خود نهراسید. امروز فرصت خوبی است تا خودتان را به فردی که علاقه دارید نشان دهید. اگر می‌خواهید تأثیر بیشتری بر او داشته باشید، بهترین لباس خود را به تن کنید، به موهای خود برسید و عطری خوش بزنید.

آبان

تا می‌توانید پولتان را ذخیره کنید زیرا اتفاقی دور از انتظار برایتان می‌افتد و مجبور می‌شوید هزینه زیادی بابت اش بپردازید. راجع به هزینه‌های زندگی‌تان بیشتر بیاندیشید. آیا می‌توانید پولتان را خرج چیزهای مهم‌تر و با ارزش تری کنید؟ مشکلی که اخیراً با فردی پیدا کرده‌اید، به زودی حل خواهد شد و دوباره اعتماد خود را به دست خواهید آورد. ابتدا به او نشان دهید که چقدر برایتان اهمیت دارد سپس در انتظار یک معجزه باشید

آذر

امروز روز خوبی برای بستن قراردادهای کاری نیست مهم نیست چه پیشنهادهایی به شما می‌شود یا مزایای آن چه خواهد بود، فعلاً دست نگه دارید و سرمایه خود را در خانه نگه دارید. اگر برای خرید به خارج از منزل می‌روید حواستان باشد به جای موادی که ارزش غذایی ندارند، مواد سالم بخرید. سعی کنید این روزها آرامش خود را، به خصوص در روابط عاطفی، حفظ کنید. منتظر پاسخ فردی هستید اما نگران نباشید زیرا جواب او مثبت است و هیچ چیز نمی‌تواند موجب تغییر عقیده او شود. احساسات درونی خود را صادقانه بیان کنید.

دی

فکر می‌کنید نمی‌توانید از شرایطی که در آن به سر می‌برید رهایی یابید؟ آیا حس اسیری را دارید که به گذشته خود تبعید شده است و هیچ کاری از دست اش بر نمی‌آید؟بله حق دارید، مسئولیت‌های زیادی گردن شما افتاده و روی شانه‌هایتان سنگینی می‌کند. «نه» گفتن را بیاموزید و خودتان را هر چه سریع تر از این مخمصه آزاد کنید. این روزها عجول شده‌اید و دوست دارید تمام کارها بدون ذره ای تلاش نتیجه دهند، اما کمی صبر پیشه کنید و اجازه دهید طبیعت خود شما را به جلو هل دهد. آنوقت می‌بینید که همه چیز بر وقف مراد شما خواهد بود.

بهمن

اعتماد به نفسی را که مدت‌ها به دنبال اش هستید، امروز به دست خواهید آورد اما زیاده روی نکنید، کمی دیگر هم صبر کنید. زمانی که بادها ابرهای تیره را به کناری بزنند شما نیز آینده روشن خود را خواهید دید. از این که مدام به دنبال فردی ایده آل باشید یا در میهمانی‌ها تنها شرکت کنید خسته شده‌اید. اما نگران نباشید، به زودی فردی مناسب را پیدا کرده و بر خلاف روزهای گذشته در روابط عاطفی خود به ثبات می رسید.

اسفند

شاید امروز کمی در ارتباط با دیگران دچار مشکل شوید. انگار در مورد برخی مسائل دچار سو تفاهم شده‌اید. تعجب نکنید اگر یک روز صبح همه چیز را فراموش کردید و چشم‌هایتان به روی جنبه های دیگری از زندگی باز شد. به زودی همه چیز برایتان روشن خواهد شد و بی شک روزهای خوبی در انتظارتان است. اگر به فرد خاصی تمایل پیدا کرده‌اید، تردید را کنار گذاشته و صادقانه و با اعتماد به نفس کافی احساسات خود را با او در میان بگذارید.

فال روزانه _  چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

برچسب ها :


ارسال نظر