سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه_ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : دخترک ژولیده | بدون نظر

  

любовьفـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

 

فال روزانه_ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۱ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال بهترین دوست خودتان باشید تا تمام سال سالم و خوشحال باشید. خانواده و دوستان شما را تشویق می کنند تا بیشتر مواظب خودتان باشید و به سلامتیتان اهمیت دهید. در مرداد ماه سطح انرژی شما بالاتر خواهد بود و با تصمیم گیری درست خواهید توانست درآمد خود را افزایش دهید. از تابستان لذت ببرید و تا می توانید تفریح کنید، به شرطی که حواستان به جیبتان هم باشد! در آبان ماه بسیار خلاق خواهید بود، اما بگذارید این ایده های درخشانتان کمی جا بیفتند و شتابزده عمل نکنید. در دی ماه ممکن است عشقی ناگهانی شما را غافلگیر کند. غافلگیری های خوشایند در محل کارتان در فروردین ماه زمینه را برای گرفتن نتیجه هایی بزرگ در ماه های آینده فراهم خواهند کرد.

فروردین
امروز ممکن است بدون آنکه خودتان هم دلیلش را بدانید، کمی مردد و دودل باشید. درست وقتی که فکر می کنید ته و توی قضیه را در آورده اید و همه چیز را فهمیده اید، جنبه تازه و کاملا متفاوتی از ماجرا برای شما آشکار خواهد شد که حساب و کتاب هایتان را بهم خواهد ریخت. این که یک راه را انتخاب کنید و در آن مسیر ادامه بدهید برایتان سخت خواهد بود. اما یادتان باشد که راهی که شما در آن پیش می روید راه های فرعی بسیاری دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا زودتر به مقصدتان برسید، به شرطی که حواستان باشد به بیراهه نروید. امروز روز خیلی خوبی برای حرف زدن در مورد دغدغه های فکری که در مورد رابطه عاطفیتان دارید نخواهد بود.

اردیبهشت
امروز باید حواستان به اطرافتان باشد. یکی از نزدیکانتان امروز به توجه ویژه شما نیازمند است، به این نیاز او پاسخ داده و توجه خود را از او دریغ نکنید. خوشبختانه امروز احساسات شما از ثباتی بیش از همیشه برخوردار هستند و رابطه ای محکمتر با احساستان دارید. ممکن است دیگران برای گرفتن توصیه هایتان به شما مراجعه کنند. به دست آوردن بینشی ناگهانی در مورد خودتان می تواند باعث تغییر دادن اولویت هایتان شود و در مورد این که چه چیزهایی برایتان مهم هستند به فکر فرو بروید. با این حال این تغییر نگرش در شما تغییری در رابطه عاطفیتان ایجاد نخواهد کرد. اما ممکن است به زودی تغییراتی را در پیش داشته باشید.

خرداد

امروز کمی آشفته هستید. چسبیدن به یک کار برایتان سخت خواهد بود و نمی توانید بر روی آن تمرکز کنید و ذهنتان دائم از جایی به جای دیگر خواهد رفت. اشکالی ندارد. این باعث می شود امروز درک بیشتری از اوضاع داشته باشید و به جنبه های مختلف هر چیزی توجه کنید. از این فرصت استفاده کرده و خودتان را جای دیگران بگذارید تا ببینید که رفتار شما با آنها صحیح هست یا خیر و یا اینکه چگونه باید با آنها رفتار کنید. امروز برای شما روز در خانه نشستن نیست. سرشار از انرژی هستید و نیاز به داشتن فعالیت های اجتماعی در وجود شما موج می زند. با دوستانتان قرار بکذارید و فرصت های عاطفی احتمالی را هم نادیده نگیرید.

تیر

امروز حفظ نظم و ترتیب و منظم نگه داشتن اوضاع برایتان سخت خواهد بود. هر تلاشی از جانب شما مثل سعی برای مرتب کردن اتاقی پر از پر است که یک پنکه در آن روشن کرده باشند. از سخت بودن این تلاش که بگذریم، شما امروز تنبل تر از آن هستید که حال و حوصله تمیز کردن و نظم بخشیدن را داشته باشید. فردا هم می شود این کارها را انجام داد. دلتان می خواهد روی دنیای اطرافتان تأثیرگذار باشید و بتوانید در آن تغییر ایجاد دهید، اما نمی دانید که چگونه باید این کار را انجام دهید. این درگیری های فکری باعث می شوند احساس کنید دلتان می خواهد کمی تنها باشید. اگر متأهل هستید این نیاز خود را با عشقتان در میان بگذارید.

مرداد

برنامه های گسترده شما دارند با سرعت تمام و به خوبی پیش می روند، تنها هر از گاهی تردیدی که نسبت به خودتان دارید سرعت شما را کم می کند. امروز هم یکی از آن روزهایی است که احساس تردید و عدم اعتماد به نفس در روند پیشرفت برنامه هایتان ایجاد مانع می کند. رمز موفقیت شما این است که تمام گزینه های موجود را به دقت بررسی کرده و خودتان را باور داشته باشید. از توانایی بسیاری که در مشاهده و جمع آوری اطلاعات دارید بهره ببرید و به داده ها و اطلاعات موجود نظم و ترتیب ببخشید. اگر مجرد و در جستجوی نیمه گمشده خود هستید این آخر هفته فرصت بسیار مناسبی برای شما می تواند باشد، آن را از دست ندهید.

شهریور

امروز احساسات شما در آرامش بیشتری هستند و کنترل آنها برایتان ساده تر است. انگار دارید خودتان را با انرژی اطرافتان هاهنگ می کنید. تنها چیزی که باید حواستان را در موردش جمع کنید تردید و دودلی است. وقتی نیاز به تصمیم گیری و اقدام کردن درباره چیزی دارید و در مورد آن مطمئن نیستید، بهترین گزینه ممکن این است که کمی دست نگه دارید و تصمیم گیری های بزرگتان را به روزی دیگر انتقال دهید. برای این که توجه شخص مورد نظرتان را جلب کنید خود واقعیتان را به دنیای اطرافتان نشان دهید. وقت آن رسیده است که انتظارات خود از یک رابطه عاطفی ایده آل را بیان کنید و به کمتر از آن هم رضایت ندهید.

مهر

مهر ماهی عزیز، امروز با جریان زندگی همراه شو! امروز آن آزادی که به دنبالش هستید را از طریق در پیش گرفتن آسانترین راه ممکن بدون مقاومت و همگام شدن با جریان زندگی خواهید یافت. هیچ دلیلی برای شاد نبودن شما وجود ندارد. لازم نیست زندگی را برای خودتان سخت یا پیچیده کنید. تنها کافی است خودتان باشید تا دیگران نیز همانطور که باید با شما رفتار کنند. نگران احساسات و افکار دیگران نباشید، این جزء مسئولیت های شما نیست. اگر قصد این را دارید که این آخر هفته را خارج از شهر بگذرانید یادتان باشد که عشقتان را نیز با خود همراه کنید. اگر فکر می کنید که رابطه عاطفی شما به بن بست رسیده، شاید وقت آن رسیده است که به جدایی فکر کنید.

آبان

حساسیت شما بیش از هر زمان دیگری است و این ممکن است امروز برای شما دردسرساز شود. هر چقدر بیشتر سعی کنید پاسخ مشخصی برای یک چیز بیابید با مخالفت بیشتری مواجه خواهید شد. انتظار گرفتن یک جواب راست و درست را از هیچکس نداشته باشید.انگار امروز همه فراموشکار و سر به هوا شده اند. به نفعتان است شما هم هیچ چیز را خیلی جدی نگیرید، در غیر این صورت تنها خودتان را اذیت خواهید کرد. برای این که برای رابطه عاطفی مورد نظرتان جا باز کنید باید تغییراتی در برنامه روزانه خود ایجاد کنید.

آذر

خوشرویی و خوش اخلاقی شما دیگران را تحت تأثیر قرار می دهد، اما این دلیل آن نمی شود که همه چشم بسته حرف شما را قبول کنند. یادتان باشد که همه از نصیحت های شما استقبال نخواهند کرد. فقط کسی از شما تقاضای کمک کرد و فکرتان را پرسید این لطف را در حق آنها بکنید، در غیر این صورت ممکن است با مخالفت و حتی بدخلقی آنها مواجه شوید. شما دلتان می خواهد خودتان را قاطی کارهای دیگران کرده و به آنها در حل مشکلاتشان کمک کنید، اما سعی کنید رفتار خودتان را کنترل کنید، گاهی تنها چیزی که دیگران به آن نیاز دارند گوشی شنوا است که به درد دل آنها گوش کند. اگر حرف دلتان را با عشقتان در میان نگذاشته اید انتظار نداشته باشید که از آنچه در دل شما می گذرد با خبر باشد.

دی

امروز بخاطر تردید و دودل بسیاری که حس می کنید کمی بی حال و حوصله هستید. ولی اجاز ندهید این احساستان باعث ناراحتی شما بشود. اگر تصمیم گیری برایتان سخت است راه حل آن بسیار ساده است. این کار را برای وقت دیگری بگذارید، وقتی که احساس راحتی بیشتری داشته باشید و ذهنتان بازتر باشد. اگر مجبور به تصمیم گیری هستید به غریزه خودتان اعتماد کرده و در این کار به ندای قلبتان گوش کنید. خودتان را باور داشته باشید و روی هدفتان متمرکز شوید، بقیه چیزها خودشان درست خواهند شد. وقت آن رسیده است که به طور جدی با همسرتان در مورد این که چه کسی و چه چیزی آرامش خانه را برهم می زند صحبت کرده و راه حلی برای آن بیابید.

بهمن

امروز احساس می کنید کمی سردرگم هستید. انگار هیچ چیزی همانی که شما می خواهید نیست. حس می کنید در میانه راهتان به جایی رسیده اید که با چند مسیر مختلف با مقاصدی نامعلوم مواجه هستید. تمام گزینه های پیش رویتان خوب به نظر می رسند و فکر می کنید اگر یکی را انتخاب کنید امتیازات بقیه مسیرها را از دست می دهید. حقیقت مسئله این است که شما این توانایی را دارید که هر راهی را که در پیش بگیرید با درسی که از گذشته گرفته اید از مزایای راه های دیگر هم بهره مند شوید. به خودتان اعتماد داشته باشید. در مورد احساسات و خواسته هایتان با شریک زندگیتان صحبت کنید. حتی اگر نتیجه دلخواهتان را هم نگیرید این کار ارزش امتحان کردن را داد.

اسفند

امروز مجبور به تصمیم گیری در مورد یک موضوع مهم خواهید بود و این مسئله شما را اذیت می کند. خبر خوبی که باید به شما بدهیم این است که وقتی بالاخره بتوانید تصمیمتان را بگیرید احساس خیلی خوبی نسبت به خودتان خواهید داشت. ولی تا رسیده به نتیجه و تصمیم گیری اوضاع برایتان دشوار خواهد بود، چرا که بین گزینه های مختلف سردرگم خواهید بود. پرسیدن نظر دیگران تنها تصمیم گیری را برایتان سختتر می کند. تنها کسی که می تواند در انتخاب مسیرتان به شما کمک کند خود شما هستید. در برهه ای از زندگیتان قرار گرفته اید که اولویت هایتان در حال تغییر هستند. در این راستا ممکن است بخواهید برخی وسایل اضافه تان را دور بیندازید، اما بدون مشورت همسرتان این کار را نکنید.

فال روزانه_ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴

برچسب ها :


ارسال نظر