سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

خداحافظ فلافل، سلام مک دونالد !

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : دخترک ژولیده | بدون نظر

  

به محض اینکه مذاکرات هسته ایران به پایان رسید و خبر دادند که بیشتر تحریم ها علیه ایران برداشته می شود، در فضای مجازی این پیام پخش شد که مک دونالد در ایران نمایندگی می پذیرد.«خداحافظ فلافل…» یکی از صدها پیامی بود که ایرانی ها بعد از توافق ساختند اما جزو معدود پیام هایی بود که بازتاب جهانی پیدا کرد. بعضی ها از این پیام استفاده کردند و در فتوشاپ صفحه ای مشابه سایت مک دونالد ساختند. بعضی ها هم به صفحه اصلی سایت مک دونالد سر زدند و وقتی با نام کشور ایران در محل ثبت فرم های درخواست نمایندگی مواجه شدند، به این صرافت افتادند که مک دونالد امکان جدیدی را ایجاد کرده که به ایرانی ها این فرصت را می دهد تا برای ثبت درخواست اقدام کنند و به دنبال آن شعبه های مک دونالد در ایران راه بیفتد.
اشتیاق هموطنان ما برای افتتاح شعبه ای از رستوران های زنجیره ای مک دونالد به حدی بود که در عرض چند ساعت حدود دو هزار نفر فرم های درخواست را پر کردند و مشتری دریافت نمایندگی مک دونالد شدند.
نکته اما اینجا بود که پس از توافق، سایت مک دونالد هیچ تغییری نکرده بود و آنچه در سایت وجود داشت، همان شکل قبلی صفحه بود که نام ایران هم به عنوان محل اقامت درخواست کنندگان در آن دیده می شد.
این موضوع بازتاب جهانی داشت. تایم در آخرین شماره اش، گزارشی در این مورد منتشر کرد. تایم با تیتر «این به معنی این است که مک دونالد در ایران شعبه باز می کند» نوشت: «در ایران نیازی به مک دونالد نیست. آنها خودشان مش دونالد دارند.»
تایم عکسی از یکی از فست فودهای ایرانی منتشر کرده و نوشته است که در ایران مشابه فست فودهای بنام جهان وجود دارد، بدون اینکه به مشکلی بخورند و نیازی به گرفتن نمایندگی داشته باشند. البته در این گزارش اشاره شده است که مک دونالد بعد از توافق آمریکا و روسیه به میدان پوشکین مسکو رفت. تایم پیش بینی کرده که مک دونالد احتمال دارد به ایران هم برود چرا که نمادی از کشور آمریکاست.
گزارش تایم، تنها واکنش به این اتفاق نبود. سایت شرکت مک دونالد هم مجبور شد درباره درخواست هایی که ایرانی ها برای گرفتن نمایندگی داشتند، توضیح بدهد. در این سایت خبری بود مبنی بر اینکه: «ما فرمی برای ایرانی ها نداریم. در آینده شاید قدمی برای این کار برداشته شود اما فعلا برنامه ای برای این کار نداریم. احتمال دارد که ما نمایندگی را به شخص یا شرکتی بفروشیم. اگر کسی تمایلی دارد، می تواند ایمیل بزند و اطلاعاتش را بدهد. ما این درخواست ها را نگه می داریم و اگر قصد راه اندازی نمایندگی را داشتیم، خبر می دهیم.»
راه اندازی شعب مک دونالد در ایران چند بار خبرساز شده. آخرین بار در اواخر دهه هفتاد بود که خبر افتتاح یک شعبه مک دونالد به صف تهرانی ها در تهران منجر شد. شعبه ای که البته با باز شدن آن مخالفت و هیچ گاه باز نشد. بعدها چند باری حرف از گرفتن نمایندگی و راه افتادن شعب مک دونالد در شهرهای مختلف مطرح شد که هیچ وقت جدی نبود و این کار تحت نظارت و موافقت شرکت اصلی انجام نشده بود.

image314745

خداحافظ فلافل، سلام مک دونالد !

برچسب ها :


ارسال نظر