سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

رهبر جدید کره شمالی

دسته بندی: عکس خبری | نویسنده : admin |

  

برای دیدن ادامه عکسها و دانلود روی این عکس کلیک کنید

وقتی کیم جونگ اون (رهبر جدید کره شمالی)‌ سنت شکنی می کند!

 عکس هایی جالب از تفاوت رفتار رهبر جدید و جوان، بعد از فوت رهبر فقید کره شمالی


 

رهبر جدید و جوان کره شمالی هنگام دیدار با سربازان ارتش برخلاف پدرش در برابر شور و شوق آنها بی‌تفاوت نیست و با سربازان دست می‌دهد و آنها را به آغوش می‌کشد.

این شیوه رفتار از سوی کیم جونگ اون،‌ رهبر جدید کره شمالی مشابه رفتار کیم جونگ سونگ، پدر بزرگش و بنیانگذار محبوب کره شمالی و خاندان حاکم است.

هنوز تصویر کیم ایل سونگ به عنوان یک ژنرال شجاع جوان که با سربازان استعمارگر ژاپنی نبرد می‌کند در اذهان مردم کره شمالی زنده است.

در حالی که کیم جونگ اون سیستم‌های گرمایشی اتاق‌های سربازان را بررسی می‌کند، فشار آب شیرها را امتحان می‌کند و کتاب‌های چیده شده در کتابخانه‌های آنها و حتی طعم غذایشان را وارسی می‌کند این صدای تشویق و فریادهای "هورا" است که شنیده می‌شود.


 کیم جوانتر تلاش دارد تا از رویکرد پدرش اجتناب کند و با پدر بزرگش کیم ایل سونگ برابری کند.

او تلاش خواهد کرد تا در میان مردم راحت به نظر برسد و سعی دارد صمیمیتی را در میان مردم ایجاد کند که شاید بیشتر از صمیمیتی باشد که پدرش به وجود آورد.

تقلید از کیم ایل سونگ برای کیم جونگ اون کار مثبتی است زیرا خاطرات پدر وی کیم جونگ ایل در اذهان مردم چندان خوشایند نیست اما مردم با اشتیاق روزهای رهبری کیم ایل سونگ را به یاد می‌آورند.
تصویر کیم ایل سونگ همواره به گونه‌ای بود که کودکان او را احاطه داشتند و کیم جونگ اون نیز در جریان بازدید اخیر خود از مدرسه انقلابی مانگ یونگ دائه این تصویر را زنده کرد.

این بازدیدها با این هدف صورت می‌گیرند که به شهروندان نشان دهند رهبر جدید آنها با قدرت رهبری ارتش ‌2.1 میلیون نفری کره شمالی را به عنوان قدرتمندترین نهاد این کشور برعهده دارد و سربازان جوان و ژنرال‌های پیر نیز به او احترام گذاشته و دوستش دارند.

با وجود آنکه کیم جونگ ایل از دو دهه قبل خود را برای رهبری آماده می‌کرد اما کیم جونگ اون تنها در سال ‌٢٠١٠ به عنوان جانشین پدرش معرفی شد و ناظران خارجی نسبت به توانایی کیم جونگ اون برای رهبری کشوری که با همسایگانش مناقشه دارد اظهار تردید کردند. کیم جونگ اون به وضوح تلاش کرده تا در میان سربازانش فعال و متعهد به نظر برسد و چنین چیزی به ارتقاء روحیه سربازان و جایگاه وی کمک می‌کند.

گروه اینترنتـی پرشین استار | www.Persian-Star.org

برچسب ها :


ارسال نظر