سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

در مصائب ریش‌ سفید

دسته بندی: مطالب طنز | نویسنده : فرنوش | بدون نظر

  

 

یکی از دوستان تماس گرفته و می‌گوید کارم حسابی گره خورده به‌هم از دست این پسر ناخلف. نمی‌دانم چه خاکی به سر کنم. می‌گویم مگر چه شده برادر من؟ می‌گوید می‌خواهد در این سن ازدواج کند. می‌گویم مبارک است، این که عالی است.

می گوید نه، باید شما پسرم را نصیحت کنی. تا جایی که من می دانم به شما ارادت دارد و حرف شما را زمین نمی اندازد.
(وقتی کار به اینجا می رسد که در خانواده حرف پدر را نمی خوانند و شخص ثالث غریبه ای باید پادرمیانی کند معلوم است که اوضاع حسابی قمر در عقرب است و پدر بدجور به بن بست رسیده است.)

می گویم بیشتر توضیح بده دوست من. می گوید پسرم با دختری از خانواده ای پولدار و متمول و حسابی مایه دار آشنا شده و دختر فوق الذکر هم حسابی دل به او بسته.
می گویم لابد از همین دخترهایی که نصف شب با ۲۰۰ کیلومتر سرعت پورشه را می کوبند به درخت؟ می گوید دقیقا یک چنین دختری قرار است بشود عروس من شاعر و تازه با هم قرار گذاشته اند ماه عسل بروند قطب جنوب! با شنیدن این حرف نزدیک است از خنده منفجر شوم. با لحن جناب خان خندوانه می گویم قطب جنوب؟ می گوید بله.

بعد از کلی درددل قول می دهم با پسرش صحبت کنم و او را از این وصلت منصرف کنم و به قول امروزی ها مخش را بزنم… دو شب با خودم کلنجار می روم و شب سوم زنگ می زنم به آقای پدر که قرار است نان پسرش و خودش حسابی در روغن فرد اعلا بیفتد و خودش هم اصلا خبر ندارد.
می گویم من هر چه فکر می کنم، می بینم تیغم تا نزدیکی های خط استوا بیشتر نمی برد. قطب جنوب کار من نیست…!
***
پیامی دریافت کرده ام که فلان سایت یک عکس بامزه از شما زده و کلی هم ملت کامنت گذاشته اند. فوری می نشینم پای علامه گوگل و اسمم را می زنم ببینم ماجرا از چه قرار است.
صفحه ای باز می شود و می پرسد: آیا شما بالای ۱۸ سال سن دارید؟ می گویم با اجازه بزرگ ترها بله. صفحه بعدی باز می شود و می پرسد: آیا اطمینان دارید؟ باز می گویم صددرصد.
بلافاصله صفحه بعدی باز می شود و می گوید شما برنده یک ساعت مچی از فلان شرکت شده اید با ۹۰ درصد تخفیف. و می پرسد برای رفتن به صفحه بعدی اینجا را کلیک کنید. کلیک می کنم و چشمم روشن می شود به مشتی عکس و متن و گرافیک و انیمیشن و تبلیغات ابزار و ادواتی که برای اولین بار است می بینم و نمی دانم به چه کار می آید. ابزاری که حتما باید ۱۸ سال به بالا داشته باشی!

پیش خودم می گویم اگر در همین حین رئیس اداره وارد اتاق شود و بپرسد در این سایت ها چه می کنی و من بگویم باور کنید اسم خودم را به علامه گوگل دادم و سر از اینجا درآوردم در اداره ای که فقط خبرگزاری فارس و مهر و تسنیم به انضمام سایت خود اداره و با ارفاق گوگل باز می شوند و دسترسی به سایر سایت ها نیاز به دستور از بالا دارد به من نمی گوید خر خودتی…؟

برچسب ها :


ارسال نظر