سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

خوشتیپ بودن با پولداری رابطه دارد؟

دسته بندی: گوناگون | نویسنده : فرنوش | بدون نظر

  

خوشتیپ بودن با پولداری رابطه دارد؟

به نظر شما چقدر این جمله درست است؟ آیا شما هم جزو دسته ای هستید که بر این باورند، برای داشتن تیپ خوب، باید پول زیادی خرج کرد؟ پس چرا خیلی از پولدار ها اصلا خوش تیپ نیستند؟

 

1- اولین ویژگی یک انسان خوش تیپ، یک هیکل زیباست، هیکلی که نه چاق باشد و نه لاغر رمز داشتن یک هیکل زیبا، ورزش منظم می باشد.

ما که نه پول زیاد داریم و نه اهل پوشیدن لباس های مارک دار هستیم و در ذاتمان هم از این چیزهای خوب وجود ندارد، آیا محکوم به بد تیپ بودن هستیم؟ آیا تا به حال به هیکل ورزشکاران دقت کرده اید؟ اکثر قریب به اتفاق آنان، دارای هیکلی فوق العلاده هستند، شکم ندارند، اما اندامشان ورزیده و زیباست، حتی اگر ارزان ترین و زشت ترین لباس ها را هم بر تن افراد ورزشکار کنید، بازهم خوش تیپ به نظر می رسند، پس اگر هیکل خوبی ندارید، ورزش منظم و دقیق را شروع کنید تا به خیل خوش تیپ ها در آیید.

 

2- نظافت شخصی، رمز دوم افراد خوش تیپ است. آیا تا به حال فرد خوش تیپی را دیده اید که بوی نا مطبوع بدهد؟ یا کفشش خاکی باشد؟ یا لباسش چروک باشد؟ یا موهایش نامرتب باشد؟ 

همه افراد، قبل از این که ست آبی رنگ لباستان و یا مدل اروپایی لباس شما را تشخیص دهند، چروکی آن را خواهند دید و نا مرتبی شما باعث دوری دیگران و حتی احساس انزجار، از شما خواهد شد. وقتی یک کیلو خاک روی کفش مارک دار چند صد هزار تومانی شماست، دیگران چگونه می توانند بفهمند که شما چقدر هزینه کرده اید و چقدر خوش تیپ هستید؟ یک کفش ارزان تمیز و واکس خورده می ارزد به صد کفش مارک دار گرانی که مدتهاست در آرزوی واکس و نظافت به سر می برد!

 

3- لبخند، چهره شاد و برخورد صمیمانه قبل از لباس شما، دیگران را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

غرور و خود برتربینی، باعث می شود همه از دورتان پراکنده گردند، حتی اگر لباس های میلیونی خارجی برتن می کنید، دیگران می گویند: واه واه واه، فکر می کنه کیه حالا؟؟؟ و انسانی که “با یه غوره سردیش می شه و با یه مویز گرمیش” و می گویند “به قیافه ات نناز که به یه تب بنده و به مالت نناز که به شب بنده” انسانی که یک مگس کوچک او را عذاب می دهد و کلافه می کند، چرا غرور؟ آیا شیطان به سبب همین غرور و خودبرتر بینی از درگاه خدا رانده نشد؟ پس قبل از این که سر و وضع خود را مارک دار کنید، اول اخلاق و انسانیت خود را درست کنید.

 

4- تا می توانید از مد فرار کنید.

مد که هیکل شما، رنگ پوستتان ، سلایق و علاقه تان را در نظر نمی گیرد، فقط با آمدن هر فصل تغییر می کند و هزینه اضافی است.در پایان توصیه می کنیم که هر لباسی که شادتان می کند و احساس آرامش و خوش تیپی بهتان می دهد را انتخاب کرده و بپوشید و خوش تیپ باشید.

برچسب ها :


ارسال نظر