سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

۱۳ مزیت دخترانی که همیشه آرایش نمی کنند

دسته بندی: گوناگون | نویسنده : فرنوش | بدون نظر

  

ما تو عصری زندگی میکنیم که رسانه ها و مردم زیبایی خارجی رو میپسندند. بعضی ها برای این که با مد پیش برند کلی آرایش میکنند و هزینه های هنگفتی رو متحمل میشند تا به روز باشند. چرا باید برای مورد پسند جامعه بودن ماسک بزنیم و خودمون رو با همه ی چیزهایی که مارو خاص میکنند زیرش پنهون کنیم؟ در این مطلب میخوایم ۱۳ مزیت دخترایی که همیشه آرایش نمیکنند رو توضیح بدیم.
۱- این دخترا همیشه به خاطر کسی که واقعا هستند مورد تحسین قرار میگیرند
اونها واقع بینند و با خودشون رک هستند. وقتی توی جامعه هستند، نگران این نمیشند که مردم ازش چه توقعی دارند. اونها میتونند با آرامش تمام به خاطر محبوبیت خودِ واقعیشون از زندگی لذت ببرند.
۲- اونها وقتشون رو هدر نمیدند
آرایش کردن و خارج شدن از حالت معمولی خیلی وقت گیره. اگه آرایش نکنید، میتونید توی وقتی که قرار بود به اون اختیار بدید، یه کتاب جدید مطالعه کنید.
۳- اونها هیچ نیازی ندارند تا بقیه رو از خودشون راضی نگهدارند
اونها میدونند که سلیقه ی انسانها متفاوته. و استانداردهاشون رو عوض نمیکنند فقط بخاطر این که با سلیقه ی بقیه جور بشند.
۴- پول بیشتری پس انداز میکنند
بیایید رک باشیم. وسایل آرایشی خیلی گرونند. کساییکه آرایش نمیکنند میتونند پول بیشتری پس انداز کنند و چیزهای دیگه ای بخرند.
۵- اونها جذابیت های دیگه شون رو تقویت میکنند
ممکنه که با آرایش زیاد مردم به سمتتون جذب بشند ولی این جذابیت به محض شستن صورتتون از بین میره! جذابیت هایی که همیشه تو خاطر مردم میمونند جذابیت های ظاهری نیستند بلکه صمیمیت و مهربانی و تاثیرگذاری که جزو جذابیت های رفتاریند هستند. این جذابیت های رفتاری به هیچ گونه لوازم آرایشی نیاز ندارند ولی میتونند افراد بیشتر و بهتری رو به سمتتون جذب کنند.
۶- این افراد میتونند روابط پایداری ایجاد کنند
افرادیکه آرایش نمی کنند کسایی هستند که به خاطر خودشون و صرفا خودشون جلب توجه می کنند. هرکس که به سمت اونها جذب میشه بی شک جذب یه ویژگی هایی توی این افراد میشه که زیر پوستشون قرار دارند. و این روابط پایداری زیادی نسبت به روابطی که براساس ظاهر تشکیل میشند دارند.
۷- اونها اعتماد به نفس دارند
افرادیکه زیاد آرایش نمی کنند چیزی که به عنوان بدن دارند رو دوست دارند و بهش افتخار می کنند. احساس کمبود ندارند و تلاش نمیکنند که برخی ویژگی هاشون که جامعه قبولشون نداره رو پنهون کنند.
۸- با تغییرات زندگی کنار میان
باور کنیم یا نکنیم، آخرش همه مون قربانی سن و سال میشیم و زیبایی و طراوت جوونیمون رو از دست میدیم. کسانیکه آرایش نمیکنند از این قضیه فرار نمی کنند و اون رو مثل تمام حقایق زندگی می پذیرند.
۹- اونها شادی رو با لغات خودشون توصیف میکنند
میدونند که شادی براشون چه معنی داره. اونها میتونند شادی رو تو جزئیات دیگه ای به غیر از آرایش و مد و فشن پیدا کنند. لازم نمی بینند که چیزی رو بپوشونند. مخصوصا لبخندشون رو!
۱۰- از خراب شدن پوستشون به وسیله لوازم آرایشی عصبی نمیشند
اونها از عوارض و مضرات لوازم آرایشی در امان میمونند و همچنین آلرژی های پوستی نمی گیرند چون پوستشون به طور طبیعی مونده و به آلرژن های مختلف عادت کرده.
۱۱- لازم نیست که همرنگ جماعت بشند
اونها متفاوت فکر می کنند. قربانی تبلیغات های رسانه ای و مد روز نیستند. اونها میدونند که آرایش چیزی نیست که کاملشون کنه، میدونند که همینجوری هم کامل و عالی اند.
۱۲- امکان این رو فراهم میکنند که مردم به حرفاشون گوش کنند
اونها باعث نمیشند مردم بهشون زل بزنند و شیفته ی ظاهرشون بشند، بلکه این امکان رو فراهم میکنند که بقیه به صحبتهاشون جذب بشند و بهشون گوش بدن.
۱۳- افراد محترمی هستند
از اون جاییکه این افراد اعتماد به نفس دارند مردم میتونند ازشون انرژی مثبت بگیرند. اونها همیشه محترم هستند و هیچوقت مورد اهانت قرار نمی گیرند.

 

۱۳ مزیت دخترانی که همیشه آرایش نمی کنند

برچسب ها :


ارسال نظر