سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

راههایی برای افزایش تمرکز افراد مضطرب

دسته بندی: روانشناسي | نویسنده : فرنوش | بدون نظر

  

بازی های اینترنتی ، موبایلی و رایانه ای باعث بروز حواس پرتی در افراد می شود . باید برای افزایش تمرکز ذهن تان به سراغ بازی های ساده تر بروید .
اضطراب باعث می شود نتوانید روی کارهایتان تمرکز کنید . در حقیقت اغلب افراد اضطراب را ناشی از یک نقص ذاتی می دانند و اضطراب به آنها اجازه تمرکز نمی دهد و آن ها را مجبور به حواس پرتی می کند .
مطالعه ای روی افراد مضطرب انجام شده است تا به این نتیجه برسیم که افراد مضطرب چگونه می توانند ذهن شان را متمرکز کنند . در این بررسی که توسط محققان دانشگاه ایالتی میشیگان انجام شده ، یک نوع بازی ذهن ابداع کرده اند که با اشکال هندسی مختلف انجام می شود .
محققان در این آزمایش از افراد مضطرب و استرسی خواستند از بین اشکال هندسی مختلف ، یک شکل را انتخاب کنند . بعد از انتخاب تمام شکل ها با هم ترکیب شدند و از فرد خواسته شد شکل انتخابی خود را از میان همه شکل و رنگ ها پیدا کند .
محققان بعد از این آزمایش متوجه شدند ، افراد مضطرب هم می توانند موفق شوند زیرا در حین بازی تمرکز داشته اند . باید خودتان را از بازی های رایانه ای و موبایلی که باعث حواس پرتی می شود ، دور کنید و برای افزایش قدرت تمرکز بازی های ساده انجام دهید .
بر طبق نظر دانشمند آمریکایی ، وقتی یک فرد مضطرب در درون خود احساس پریشانی و آشفتگی دارد ، مغز او برای یادآوری در حال تلاش است اما نمی تواند این افکار آشفته را جمع و جور کند و احساس می کند تمرکز خود را از دست داده است .
پس تمرکز ذهنی به این معنا نیست که می توانید در یک لحظه به چند موضوع متفاوت فکر کنید و آن ها را به خوبی به خاطر بسپارید . فرد مضطرب به موضوعات مختلفی می اندیشد و چون ذهن توانایی تحلیل تمام افکار را به صورت همزمان ندارد ، از کار می افتد .
علاوه بر انجام بازی های ساده ، برای افزایش تمرکز ذهنی و کاهش اضطراب راه های دیگری نیز وجود دارد . می توانید در محیطی آرام و بدون سر و صدا بنشینید و خود را با تماشای تلویزیون ، خواندن کتاب و مجله و نوشتن افکار روی کاغذ مشغول کنید . انجام این کارها باعث می شود آرامش بیشتری داشته باشید .

راههایی برای افزایش تمرکز افراد مضطرب

برچسب ها :


ارسال نظر