پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

رییس جمهورهای الکلی

دسته بندی: مطالب زیبا | نویسنده : admin | بدون نظر

  

برای دیدن ادامه عکسها و دانلود روی این عکس کلیک کنید

با ده تن از با رییس جمهورهای الکلی تاریخ امریکا آشنا شوید

آیا می دانستید که اشخاصی همچون باراک اوباما یا ریچارد نیکسون به نوعی الکلی حساب شده و از حجم بالایی از این نوشیدنی ها استفاده می کردند و می کنند؟؟!

مصرف الکل در جوامع غربی برای قرون بسیار طولانی رواج داشته است و الکلی بودن یا به اعبارتی اعتیاد به الکل مسئله عجیبی در بین مردم مغرب زمین نیست. اما زمانی که پای اهالی سیاست به میان میآید بسیاری سعی می کنند تا از الکل کناره بگیرند تا وجه خود را حفظ کنند. بعضی در این راه موفق بوده و بعضی نیز موفق نیستند. در این مطلب قصد داریم تا شما را تعدادی از روسای جمهور الکلی آمریکا آشنا کنیم.

http://www.kocholo.org/img/images/seanf74ugiipt5zuyyky.jpg

جان آدامز

دومین ریس جمهور آمریکا بین سالهای ۱۷۸۹ تا ۱۷۹۷ از جمله همراهان افرادی همچون توماس جفرسن و جرج واشنگتن در آغاز تشکیل کشوری به نام ایالات متحده آمریکا بود. این ریس جمهور آمریکا یک شراب خوار افراطی بود که بر اساس شهادت اطرافیانش در وعده صبحانه نیز الکل مصرف می کرد.

http://www.kocholo.org/img/images/q3dethhzibix93rekasb.jpg

فرانکلین دی روزولت

نام روزولت با وقایع بسیاری در تاریخ آمریکا گره خورده است. رکورد اقتصادی در دهه ۳۰، روی کار آمدن هیتلر و آغاز جنگ دوم جهانی از جمله مسائل مهمی بود که روزلت با آن درگیر بود. ظاهرا این ریس جمهور آمریکایی تنها راه کنار آمدن با این مشکلات را الکل می دیده است. به اعتراف نوه او، وی یک شراب خوار قهار بود.

http://www.kocholo.org/img/images/f2n0m0optq41v5yrnm09.jpg

جیمز بیوکنن

پانزدهمین ریس جمهور آمریکا که هم عصر ناصرالدین شاه قاجار در ایران بود یکی از معروف ترین روسای جمهور آمریکا در زمینه شراب خواری بود. معروف است که وی همیشه معتقد بود که شیشه شراب وی کوچک است و او به شیشه ای بزرگتر نیاز دارد.

http://www.kocholo.org/img/images/hwn1tv4b4enelmjyqn2.jpg

اولیسیس گرانت

هیجدهمین ریس جمهور آمریکا که دارای یک گذشته نظامی بوده و سابقه شرکت در جنگهای داخلی را داشت در سال ۱۸۶۸ میلادی به ریاست جمهوری آمریکا رسید. وی از زمان خدمت نظامی خود عادت به نوشیدن مقدار زیادی الکل داشت و در نهایت همین مسئله او را به سرطان حنجره مبتلا کرده و به مرگ او منجر شد. او در سال ۱۸۸۵ و در حالی که از سال ۱۸۷۷ بازنشته شده بود به علت سرطان حنجره درگذشت.

http://www.kocholo.org/img/images/oqwh18cigrhbkuh9muq1.jpg

مارتین ون بورن

هشتمین ریس جمهور آمریکا، که در یک خانواده مهاجر هلندی به دنیا آمده بود اولین ریس جمهور آمریکا بود که پس از استقلال آمریکا از استعمار انگلستان متولد شده بود. او از سن ۲۵ سالگی به نوشیدن شراب پرداخت و نکته جالب در مورد او این است که وی می توانست به راحتی حالت مستی خود را پنهان کند.

http://www.kocholo.org/img/images/635ieesz1jjlb5p8z7o7.jpg

ریچارد نیکسون

این ریس جمهور آمریکا از حزب جمهوری خواه یکی از نزدیکترین دوستان و همراهان شاه مخلوع ایران، محمد رضا پهلوی بود که با انتشار خبر رسوایی واترگیت در سال ۱۹۷۴ شدیدا به الکل وابسته شد. بنا بر مشاهدات نزدیکان وی، نیکسون در زمان بالا گرفت این ماجرا حجم مصرف خود را شدیدا افزایش داد و پس از برکناری از ریاست جمهوری خود و خانواده اش برای مدتها از مقابل دیدگان عموم خارج شدند. مشکل الکلی نیکسون در زندگینامه اش به قلم " استیفن امبروز " فاش شد.

http://www.kocholo.org/img/images/jer1206zou4vkiudc5m.jpg

باراک اوباما

و اما می رسیم به ریس جمهور فعلی آمریکا که به عنوان اولین ریس جمهور سیاه پوست در این کشور شناخته می شود. انتشار یک گزارش در سال ۲۰۱۰ میلادی در روزنامه دیلی میل، چاپ لندن فاش کرد که پزشکان اوباما به دلیل افزایش بیش از حد فشار و کلسترول خون از او خواستند تا مصرف الکل و همچنین سیگار را کاهش دهد.

برچسب ها :


ارسال نظر