سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

مبارزه با رفتار و فکر منفی

دسته بندی: روانشناسي | نویسنده : فرنوش | بدون نظر

  

اگر نوشته های منفی و فیلم های ناهنجار و گفته ها و درس های نادرست در دنیا زیاد شده، چرا وقت خود را برای محکومیت این منفی ها هدر می دهی!؟ به جای آن نوشته ای مثبت و انرژی بخش بنویس! فیلم های پرمعنا و اثرگذار بساز! درس های درست و انرژی بخش و امیدوارکننده منتشر کن و به یک باره خیل مشتریان را از سمت منفی به آثار مثبت و انرژی آفرین بکشان. خواهی دید که با این شیوه در طول زمان سیاهی رنگ می بازد و از بین می رود و سفیدی تمام عالم را پر می کند.

اگر از افکار ناامیدکننده و منفی عذاب می کشی و نسبت به حرف ها و گفته های افراد منفی احساس ناراحتی می کنی، بی جهت خود را درگیر یافتن راهی برای زمین زدن این افراد، نکن. چرا که هر نوع کلنجاری با تفکر منفی به شکل غیرمستقیم جان بخشیدن و طولانی کردن عمر آن پدیده منفی است و بهترین روش خلاصی از شر این منفی ها، سرمایه گذاری روی نقطه مقابل یعنی افکار مثبت و حرف های انرژی بخش و امیدآفرین است. خواهی دید به محض چرخش به سمت پنجره مثبت ها و خارج ساختن منفی ها از مقابل چشمانت، جریانی آرام بخش کل زندگی تو را دربرمی گیرد و با هر گامی که به سمت مثبت ها برمی داری، سایه منفی ها روی تو و زندگی ات کم رنگ تر و کم رمق تر می شود و سرانجام زمانی می رسد که در اطراف تو چیزی جز برکت، امید، آرامش و غنا وجود ندارد.

پس به هیچ وجه وقت خود را به درگیری و کلنجار رفتن با افکار و رفتارها و گفته های افراد منفی هدر ندهید. به جای آن وقت و انرژی خود را صرف تولید و تقویت گفتار و پندار و کردار نیک کنید. خواهید دید که به طور معجزه آسایی شر و پلیدی از همه جنبه های زندگی شما محو می شود و همه انسان های اطراف شما نیز در دریایی از آرامش و برکت شناور می شوند. تنها در آن موقع است که می فهمید چرا منفی ها برای زنده ماندن این قدر به توجه من و شما نیاز دارند!

 

مبارزه با رفتار و فکر منفی

برچسب ها :


ارسال نظر