سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

چند نکته طلایی برای درشت نشان دادن چشم‌های ریز

دسته بندی: آموزش | نویسنده : فرنوش | بدون نظر

  
اگر دارای چشمان ریزی هستید ، میتوانید با کلک آرایشی چشمان ریز خود را درشت و شهلا نشان دهید و بسیار چهره و چشمان جذابی داشته باشید.
گام ۱: ابروهای خود را مشخص کنید
سایه ابرویی هم رنگ با ابروهایتان انتخاب کنید. با یک برس زاویه دار آن را خیلی کم رنگ و با ضربه‌های آرام به ابروهای خود بزنید. آنوقت چندان پر رنگ نمی‌شود و فقط به ابروهایتان فرم می‌دهد.
گام ۲: سایه چشم
کناره ی پلک‌ها را با یک قلم مو، سایه ی تیره یا خاکستری بزنید. اگر می‌خواهید چشمان خود را کشیده نشان دهید، خط چشم روی پلک تان باید ضخیم تر از زیر چشم تان باشد و این دو همدیگر را در گوشه چشم قطع کنند.
گام ۳: خط چشم
یک سایه رنگ متوسط (قهوه ای، خاکستری یا موکایی) را در نیمه بیرونی پلک بزنید؛ این کار چشمان شما را درشت نشان می‌دهد. سپس یک سایه برجسته کننده سفید یا عاجی روی استخوان شقیقه بکشید تا توجه دیگران را به چشم معطوف کند نه اطراف آن.

گام ۴: ریمل
به منظور درشت نشان دادن هرچه بیشتر چشم، مژه‌ها را با فر مژه فر کنید و بر روی آن‌ها ریمل مشکی بزنید

چند نکته اساسی و طلایی برای درشت نشان دادن چشم‌های ریز :

– برای اینکار،ابتدا کل پلک بالا را با استفاده از سایه ای روشن ،پوشش دهید.سایه‌های نقره ای و عاجی ،رنگ‌های مناسبی برای چشم‌های ریز هستند.از سایه‌های خیلی سرد اجتناب کنید.در ضمن سایه‌های بسیار تیره هم ،چشم‌ها را کوچکتر نشان خواهند داد.

– خط چشمی‌ که برای این چشم‌ها استفاده می‌شود ،بهتر است تیره تر از از سایه چشم باشد.کل چشم را خط چشم نکشید.در گوشه خارجی چشم ،خطی نازک بکشید و گوشه‌ها را کمی‌تیره کنید.
خط چشمی‌که خیلی نازک یا خیلی ضخیم باشد،چشم را کوچک تر نشان میدهد.

– کمی‌ سایه روشن را روی استخوان زیر ابرو و درست دقیقا نصف گوشه خارجی این قسمت بزنید.
انتخاب رنگ سایه بسیار مهم است ،یک حالت سایه روشن می‌تواند زیباتر باشد.اینکار،‌های لایت زیبایی را به چشم‌ها و پلک‌های شما می‌بخشد.بهتر است از سایه‌های نزدیک به رنگ پوست استفاده کنید.مژه‌های بالا را با فر مژه حالت داده و دوبار ریمل قهوه ای تیره بزنید.اینکار مژه‌ها را از مرکز چشم دورتر کرده و سفیدی چشم‌ها را بیشتر نمایان می‌سازد.
اگر قبل از ریمل از فرمژه استفاده کردید،صبر کنید تا ریمل شما خشک شود و بعد از فر مژه استفاده کنید.

-یک ایده ساده برای بزرگتر نشان دادن چشم‌ها ،استفاده از مداد چشم سفید مایل به کرم،زیر پلک پایین است،می‌توانید مثل پلک بالا،خط ملایمی‌هم را هم در قسمت گوشه داخلی پلک پایین بکشید.

-برای بزرگ تر نشان دادن چشم‌های ریز ،به ابروها هم توجه خاصی داشته باشید.از یک متخصص آرایش بخواهید باتوجه به مدل چشم‌های شما ،ابروی زیبایی را برایتان طراحی کند.این کار بسیار اهمیت دارد.حالا ابروها را کمی‌سایه ابرو بزنید،آرک ابروها در بزرگ تر نشان دادن چشم‌ها نقش مهمی‌دارد.

-خیلی زیاد ریمل نزنید،اینکار ظاهر زیبایی نخواهد داشت .اینکه چطور با آرایش چشم‌ها را بزرگتر نشان دهیم بسیار مهم است و ایده‌های بالا در این مورد به شما کمک خواهند کرد.

چند نکته طلایی برای درشت نشان دادن چشم‌های ریز

برچسب ها :


ارسال نظر