سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

پنج توصیه برای موفقیت در همه چیز

دسته بندی: روانشناسي, مقالات روانشناسي | نویسنده : فرنوش | بدون نظر

  

پذیرای تغییر باشید: باید حاضر باشید که طرز فکر، کارهایتان و سبک زندگیتان را تغییر دهید. فرد موفق به طور پیوسته در حال تغییر است. وقتی که به طور مستمر به سوی هدفی در حال حرکتید، تغییر همیشگی به روشی برای زندگی بدل می‌شود. در کل، بسیاری از مردم علاقه‌ای به تغییر ندارند، چون تغییر آدم را به زحمت می‌اندازد. اینکه ندانید که چه چیزی در انتظارتان است، ممکن است نامطمئن و ترسناک به نظر برسد. بنابراین، بسیاری از مردم وقتی که چیزها شروع به تغییر می‌کنند، خود را عقب می‌کشند، حتی اگر این تغییر لازمۀ حرکت به سوی چیزی بهتر باشد.

اعتماد به نفس داشته باشید: اعتماد به نفس و ایمان داشته باشید که هر اتفاقی که بیافتد، شما اوضاع را کنترل خواهید کرد. هیچ تضمینی در زندگی وجود ندارد و مسلماً هیچ تضمینی هم نیست که دقیقاً آنچه را به دنبالش هستید به دست خواهید آورد. همه باید به خواسته‌هایشان ایمان داشته باشند و به برنامۀشان اعتماد داشته باشند و آن را به اجرا بگذارند. این دستورالعمل موفقیت است. شرایط ممکن است به شما در رسیدن به هدف نهاییتان کمک کند، یا اینکه مانع شود، و این بخشی از ناشناخته‌هاست که ما را به هراس می‌اندازند. با این وجود، نتیجه مهم نیست، مهم این است که بدانید، هر اتفاقی که بیافتد، شما دیگر در جای سابق نیستید و به نسبت گذشته تجربیات و دانش بیشتری دارید.

با ناکامی‌ها کنار بیایید: مسیر رسیدن به موفقیت چاله چوله دارد. چیزها همیشه آنطور که برنامه دارید پیش نمی‌روند، و بنابراین همه چیز به قابلیت مدارا با مشکلات و گذر از آنها برمی‌گردد. حس منفی ناشی از ناکامی معمولاً بسیار آدم را درگیر می‌کند؛ با این وجود بهتر است به دشواری‌ها اینگونه نگاه کنید که زمانی که بر آنها فائق آیید، تبدیل به موفقیت‌هایتان خواهند شد. به یاد داشته باشید، تنها راهی که می‌توانید موفقیت را تجربه کنید، این است که این موانع را بشکافید و از آنها عبور کنید. پس به راهتان ادامه دهید.

سلامت و تندرستی‌تان را در اولویت قرار دهید: اگر در بهترین وضعیت خود نباشید، رسیدن به بالاترین هدفهایتان بسیار سخت‌تر خواهد بود. تغییر، حتی تغییرات مثبت، می‌تواند موجب استرس شود و استرس مزمن می‌تواند باعث بیماری‌های جسمی و روحی گردد. مهم است که همیشه از نظر احساسی در بهترین حالت باشید و خیلی سریع در صدد حل هر نوع مسئله‌ای که ممکن است گریبانگیر سلامتتان باشد، برآیید. راههای زیادی برای مدیریت استرس وجود دارد که از جمله می‌توان به مدیتیشن، ورزش و سایر تکنیک‌های ریلکسیشن اشاره نمود.

تسلیم نشوید؛ تمرکز داشته باشید: رسیدن به موفقیت آسان نیست. موانع و شکستها درس هستند، نه مقصد. روی تحولات مثبتی که می‌خواهید در زندگیتان روی دهد تمرکز کنید و به اهدافتان و توانایی‌تان در رسیدن به آنها باور داشته باشید.

پنج توصیه برای موفقیت در همه چیز

برچسب ها :


ارسال نظر