سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!

دسته بندی: روانشناسي, مقالات روانشناسي | نویسنده : دخترک ژولیده | بدون نظر

  

معتادان مخدر، گاهی به نکبتی می رسند که هر ماده ای را برای رسیدن به حالت تخدیر استفاده می کنند، از قورباغه گرفته تا فضولات و…، این مواد مخدر عجیب و خطرناک گاهی مصرف کنندگانش را تبدیل به زامبی هایی می کند که هیچ کنترلی روی حرکات و رفتارشان ندارند و بسیار خطرناک می شوند.

قورباغه


یکی از عجیب ترین مخدرهای دنیا، نوعی از قورباغه است که در رودخانه کارادو آمریکا زندگی می کنند و «نیشکر» نامیده می شوند.

پوست این قورباغه ها ماده سمی ای ترشح می کند که اگر به زبان برخورد کند باعث توهم خواهد شد. معتادان به این ماده مخدر با گرفتن قورباغه پشت این جانور را لیس می زنند تا دچار حالت سرگیجه شوند، اما روش رایج استفاده از ماده مخدر موجود در پوست این جانور، به این صورت است که پوست جانور را پس از شکار کردنش، خشک می کنند و مانند سیگار می کشند.

سم موجود در پوست این قورباغه، شبیه قرص های ال اس دی عمل می کند. تاکنون موارد متعددی از مرگ به دلیل استفاده از این مخدر گزارش شده است.

دانه آرکا


هزاران سال است که ساکنان آسیای جنوب شرقی و جنوب اقیانوس آرام، دانه «آرکا» را به عنوان یک مخدر می جوند.

دانه آرکا از درخت نخل آرکا به دست می آید، این دانه در یک لایه برگ پیچیده شده و جویدن آن باعث تحریک مغز و سرگیجه می شود.

مصرف این ماده مخدر بین بومیان منطقه آنقدر زیاد است که بعضی از محققان در هندوستان درباره خطرات آن اخطار جدی داده اند و گزارش هایی درباره ضررهای آن منتشر شده است.

در این گزارش ها آمده که سالانه بیش از ۶۰۰ میلیون نفر، دانه آرکا می جوند و ممکن است به این ماده اعتیاد پیدا کنند. ضمن این که مصرف این گیاه خطر ابتلا به انواع سرطان دهان را افزایش می دهد.

قات جویدنی


«قات» گیاه گلداری است که در شرق آفریقا و عربستان رشد می کند، پرورش و مصرف این گیاه در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا ممنوع اعلام شده اما در بسیاری از کشورهای آفریقایی و عربی از جمله یمن، سومالی و اتیوپی استفاده از آن کاملا قانونی است. این گیاه را آنقدر می جوند که شیره پس می دهد و در این موقع خاصیت مخدر آن فعال می شود. از اثرات سوءمصرف قات می توان به سبز شدن دندان ها، افزایش احتمال ابتلا به سرطان ها دهان و حمله قلبی اشاره کرد.این گیاه باعث افسردگی شدید می شود.

نفس شیطان


در خیابان های کلمبیا ماده مخدری به نام اسکوپولامین خرید و فروش می شود که به «نفس شیطان» شهرت دارد که از نوعی درخت در آمریکای جنوبی گرفته می شود.

مصرف این مخدر آنقدر خطرناک است که فرد را تبدیل به یک قاتل و متجاوز می کند.

نفس شیطان هیچ بو و مزه ای ندارد. فردی که تحت این مخدر قرار می گیرد را می توان مجبور به انجام هر کاری کرد زیرا او مثل یک کودک، فرمانبردار می شود، مصرف این ماده مخدر فرد را کاملا تبدیل به یک زامبی کرده و شکل گیری خاطرات را در او مسدود می کند. برای همین وقتی اثر ماده مخدر از بین می رود، مصرف کننده چیزی به یاد نمی آورد.

کاکتوس جویدنی


بسیاری از گیاهانی که امروزه به عنوان ماده مخدر استفاده می شود ریشه در دوران باستان دارد و در این میان کاکتوس های «پیوت»… از گیاهان بومی جنوب غرب آمریکا، از مهم ترین این مواد هستند.

این که نخستین بار این گیاه از چه زمانی به عنوان یک ماده مخدر استفاده شد مشخص نیست اما گفته می شود تاریخچه استفاده از آن، به ۶ هزار سال پیش باز می گردد. این گیاه اگرچه یک مخدر است اما استفاده از آن در مراسم های آیین کلیساهای آمریکا مانعی ندارد.

معمولا زائده های دکمه مانندی که روی این گیاه دایره شکل رشد می کند را می جوند و یا آنها را در مانع حل می کنند و می نوشند. با مصرف این گیاه حالت جنون به انسان دست می دهد و از این رو خطرات مرگباری فرد را تهدید می کند.

پنیر استیلتون


پنیر استیلتون در انگلیس تولید می شود، خوردن این پنیر ۸۵ درصد مردان و ۷۵ درصد زنان را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث توهم های عجیب و غریب می شود. این پنیر در دو نوع آبی که مزه و بوی قوی تری دارد تولید می شود. این پنیر حاوی ماده ای است که باعث توهم وحشتناک می شود و معمولا شب ها پیش از خواب آن را می خورند.

جنکم کثیف


«جنکم» ماده مخدری است که آن را تنفس می کنند و با تنفس آن حالت توهم به فرد دست می دهد. این ماده مخدر از فضولات انسانی تهیه می شود و گازی توهم زا است. اواسط دهه ۱۹۹۰ استفاده از این ماده مخدر بین کودکان خیابانی در زامبیا گزارش شد.

سال ۲۰۰۷ بعضی از شبکه های آمریکایی گزارش دادند که استفاده از این ماده مخدر در مدرسه های آمریکا بسیار رایج شده است. تاثیر تنفس این گاز مسموم تقریبا یک ساعت پایدار است که باعث توهمات شنوایی و بینایی و مشکلات دیگری در گوارش می شود.

به گفته یکی از مصرف کنندگان، تاثیر جنکم از ماری جوانان بسیار قوی تر است. بنابر تحقیقات «فومیتو ایچینوا» متخصص بیهوشی با کشیدن جنکم، اکسیژن بسیار کمی به بدن و مغز می رسد و این برای بدن بسیار خطرناک است و به بدن آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند و گاه حتی باعث مرگ سلول های مغز می شود.

 

+

عجیب ترین مخدر های سرتاسر دنیا!

برچسب ها :


ارسال نظر