سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

مانکن ها معلم می شوند

دسته بندی: مطالب طنز | نویسنده : دخترک ژولیده | بدون نظر

  

 

خبر اول

آقای مدیر کل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش (یعنی عاشق سمت‌های مطلب پرکن بعضی مسئولانم) گفته‌اند که: «امسال ۴۵ هزار و ۶٠٠ دانش آموز دبستانی تکرار پایه داشته‌اند.» تکرار پایه اسم یک بیماری نیست، منظور همان مردود شدن است و این موضوع یعنی این‌که ما ۴۵ هزار دانش آموز داریم که در کلاس تازه تاسیس برجام نمی‌توانند بنویسند: «بابا با ایرباس‌هایی که از فرانسه خریدیم به خانه آمد».

خبر دوم

معاون متوسطه آموزش و پرورش (خدایی طول سمت معقولی دارند): «میانگین معدل دبیرستانی‌ها به نمره ۱۲ رسیده است».

یعنی این‌که خیلی از بچه دبیرستانی‌ها کلاس تئوری برجام را می‌گذارند روی حالت پیچش و برای آشنایی عملی با نحوه مذاکرات، لبخند به لب از روی بالکن مدرسه برای دبیرستان روبه‌رویی‌ها دست تکان می‌دهند.

در واکنش به دو خبر بالا، آقای دیگری که مدیر کل شورای عالی آموزش و پرورش هستند اعلام کرده‌اند که مرکز ارزیابی حرفه‌ای معلمان تشکیل می‌شود، همچنین معلمان فعلی هم به گفته وزیر آموزش و پرورش باید گواهینامه معلمی دریافت کنند.

همه چیز این خبر داشت عادی پیش می‌رفت تا این‌که از شرایط جدید استخدام آموزش و پرورش پرده برداری شد. از جمله این که: «معلمان نباید زیادی چاق یا زیادی لاغر باشند، قد آن‌ها خیلی کوتاه یا خیلی بلند نباشد (حداقل ١۵۶ سانتیمتر، حداکثر هم ذکر نشده)، خوش سیما و خوش صدا باشند».

بعد از اعلام رسمی این خبر متاسفانه باز هم عده‌ای که چشم دیدن پیشرفت سطح علمی و به روز شدن نظام آموزش و پرورش را ندارند؛ عَلَم مخالفت با این قوانین را به دست گرفته‌اند و زبان به انتقادهای گشوده‌اند. پاسخی که باید به این قشر داد این است که ما الان در دوره

پسا برجامیم و تا دلت بخواهد هواپیما داریم، آنقدر که می‌شود از هواپیماهای اضافه به عنوان کلاس درس استفاده کرد و آیا باید با استخدام معلمانی که شرایط بالا را ندارند، مدیران آموزش‌و پرورش از مدیران هواپیمایی کشوری کم بیاورند؟

از سوی دیگر این دلواپسان آموزشی انگار متوجه نیستند که با وجود این طرح چه خدمت شایانی در زمینه‌های مختلف به نسل جوان می‌شود، جهت پاسخ به اتهامات و برطرف کردن غبارهای غفلت به گوشه‌ای از توان عمیق این طرح در عرصه‌های مختلف می‌پردازیم.

١- مدعیان دلسوزی برای نظام آموزش و پرورش آیا نمی‌دانند که بعد از اجرایی شدن این طرح چه حجمی از جوانان متقاضی استخدام با روی آوردن به باشگاه‌های بدنسازی و خرید انواع و اقسام مکمل‌ها و پودر ران کرگدن و هرمون بوفالو به اشتغالزایی در این زمینه کمک می‌کنند و موجب اشاعه فرهنگ ورزش می‌شوند؟

۲- از سوی دیگر با پولی که وارد صنعت «بکش و خوشگلم کن» مملکت می‌شود، می‌توانیم ۲۰، ۳۰ تا ایر باس جدید بخریم، اصلا می‌توانیم شعار هر ایرانی بک ایر باس را محقق کنیم.

٣_ علاوه بر موارد فوق الذکر، می‌شود از این ظرفیت بزرگ آموزش و پرورش در رسانه ملی هم استفاده کرد و مراحل مختلف استخدام دبیران را در یک برنامه تلویزیونی با اسم پیشنهادی «آکادمی معلمی» برگزار کرد، تا مردم با جنس صدای معلمان فرزندان‌شان آشنا شوند و در عین حال از تماشای برنامه‌های مشابه و مضر شبکه‌های بیگانه بی‌نیاز شوند.

+

مانکن ها معلم می شوند

برچسب ها :


ارسال نظر