سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

ذهن و زندگی راحت

دسته بندی: مطالب زیبا | نویسنده : admin |

  

برای دیدن ادامه عکسها و دانلود روی این عکس کلیک کنید

      توصیه ای مهم برای داشتن ذهنی آرام و زندگی راحت

حرص نخورید. ناراحتی را نبلعید. همانطور که از خوردن غذای مانده و فاسد پرهیز می­کنید از جذب کردن و بلعیدن حرف­های مفت و مزخرف پرهیز کنید. نگذارید حرف­هایی که به نظر خودتان صحیح نمی­آید و چرند است، ذهن­تان را خراب کن

حرص نخورید. ناراحتی را نبلعید. همانطور که از خوردن غذای مانده و فاسد پرهیز می¬کنید از جذب کردن و بلعیدن حرف¬های مفت و مزخرف پرهیز کنید. نگذارید حرف¬هایی که به نظر خودتان صحیح نمی¬آید و چرند است، ذهن¬تان را خراب کند و باعث شود که دچار تهوع فکری شوید.

 

اگر دلخورید بیان کنید. اگر می¬ترسید ترس¬تان را به زبان بیاورید.اگر عصبانی هستید عصبانیت¬تان را نشان دهید. گریه دارید؟ گریه کنید. مفاهیمی مثل خویشتن¬داری و سکوت و بردباری را بگذارید کنار. این¬ها ارزش¬هایی ست که حکومت¬های دیکتاتوری تبلیغ می¬کنند که بتوانند فرد را از همان آغاز، در خانواده سرکوب کنند و یک مشت آدم ترس خورده تحویل جامعه بدهند. ناراحتی¬ها را باید ابراز کرد و گرنه بعدها می شود کابوس. می شود تیک عصبی. تنگی¬ نفس. خارشِ¬ تن. می شود دسیسه¬ چینی و بهانه¬ جویی. ناخن و لب جویدن و تند تند پاها را تکان دادن.

 

نگذارید کسی اعتماد به نفس شما را خدشه دار کند. با نگاه. با لبخند معنی¬ دار. با کنایه. با حرف و طعنه. سعی کنید به خودتان ایمان بیاورید. با خودتان صلح کنید. خودتان را همانطور که هستید دوست داشته باشید. چهره¬ تان را، اندام¬تان را. صلح کردن با خود آغاز زندگی¬ست.

برچسب ها :


ارسال نظر