پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

کوچولوها درحال شنا

دسته بندی: عكس بچه | نویسنده : admin |

  

برای دیدن ادامه عکسها و دانلود روی این عکس کلیک کنید

 تصاویری دیدنی از اولین استخر مخصوص نوزادان در دنیا

این استخر ۱ متر و ۳۰ سانتیمتر عمق دارد و همواره دمای آن در ۳۳ درجه سانتیگراد ثابت اسنوزادان در این استخر می آموزند تا پیش از آنکه روی پای خود بایستند و را بروند در آب بخزند و شنا کنند

 

2zwxbhuc2ap4dx0k.jpg

 

شاید این رویداد طبیعی ترین اتفاق عجیب دنیا باشد، نوزادهایی که به تازگی از رحم مادر خود بیرون آمده اند به راحتی در آب شنا می کنند. این موضوعی است که یک موسسه خدماتی در لندن از آن استفاده کرده است.

نوزادهای تازه به دنیا آمده به خاطر غوطه ور بودن در محیط آبی در رحم به طور طبیعی کاملا با محیطهای آبی سازگارند.این استخر ویژه برای اولین بار در جهان به طور خاص برای کودکانی که کمتر از شش هفته سن دارند ایجاد شده است.مدیر این موسسه می گوید: ۹ ماه غوطه ور بودن در آب سبب می شود تا کودکان به طور مادرزاد از بدو تولد قادر به شنا کردن باشند.

وی می افزاید بسیاری از والدین کودکان خود را از هفته های آغازین به این موسسه می آورند تا این هنر مادرازد را به مرور از یاد نبرند. او می افزاید زمانی که کودکان به این محیط آورده می شوند گویی کاملا آرام میشوند، انگار به جایی بازگشته اند که آرامش را در آن پیش از این تجربه کرده اند. بنا به گفته مدیر این موسسه شنا از اوان نوزادی سبب بهبود و تسریع رشد عضلانی، ذهنی و زبانی و افزایش میل به اجتماعی شدن در کودکان می گردد.

این استخر ۱ متر و ۳۰ سانتیمتر عمق دارد و همواره دمای آن در ۳۳ درجه سانتیگراد ثابت اسنوزادان در این استخر می آموزند تا پیش از آنکه روی پای خود بایستند و را بروند در آب بخزند و شنا کنند.

این موسسه همچنین یک آتلیه عکاسی مجهز دارد که از کودکان زیر آب عکاسی می کند، در ادامه تعدای از عکس های زیبای کودکان در این موسسه آورده شده است.

gh2fx7zqrs4bqkgpv4b.jpg

bmm96d2kag8q8s580ii.jpg

1ik17fu06ypjqhhcij4f.jpg

q6wliuq2e392prvl2m.jpg

برچسب ها :


ارسال نظر