پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

شخصیتهای کارتونی در واقعیت

دسته بندی: عکس | نویسنده : admin |

  

برای دیدن ادامه عکسها و دانلود روی این عکس کلیک کنید

دونـالد داک و دیگر حیـوانات کارتـونی در زنـدگی واقـعی چه شکلی هستند؟

  شاید "کارل بارکس"، یکی از معروف‌ترین تصویرگران کتاب‌های مصور وقتی مشغول خلق "دونالد داک" و "اسکروچ" بود خودش هم نمی‌دانست که آن‌ها سال‌های سال با بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترهایشان زندگی خواهند کرد و از محبوب‌ترین شخصیت‌های داستان‌های مصور محسوب خواهند شد…

"دونالد داک"، که یکی از مشهورترین شخصیت‌های اردکی داستان‌های مصور "کارل بارکس" و همینطور شخصیت مطرح کارتونهای "والت دیزنی" هست را می شناسید. همان اردک بامزه ای که همیشه لباس ملوانی آبی رنگی به تن دارد و خیلی هم زود جوش می‌آورد و البته کمی هم بدشانس است!
  


شاید "کارل بارکس"، یکی از معروف‌ترین تصویرگران کتاب‌های مصور وقتی مشغول خلق "دونالد داک" و "اسکروچ" بود خودش هم نمی‌دانست که آن‌ها سال‌های سال با بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترهایشان زندگی خواهند کرد و از محبوب‌ترین شخصیت‌های داستان‌های مصور محسوب خواهند شد. پس از آن بدنبال فراخوانى استودیو دیزنى براى جذب چند نیرو براى بخش طراحى، علاقه‌ی شخصى و نبوغ کارل در طرح موقعیت‌هاى کمیک سبب شد تا وى را به بخش داستان‌نویسى استودیو دیزنی منتقل کنند.

اکنون که نزدیک به ۸۰ سال از آن زمان می گذرد، اردک‌هاى فانتزى او هنوز در قالب "اسکروچ"، "اردک خسیس" و "دونالد داک" مشهورند. بی‌شک کارل بارکس با شوخ‌طبعی آثارش، تاثیر زیادی بر صنعت طراحی داستان‌های مصور بویژه برای کودکان گذاشت. در ادامه ایمیل دونالد داک و ۱۹ شخصیت کارتونی دیگر را در مقایسه با زندگی واقعی آنها می بینید.


برچسب ها :


ارسال نظر