پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

۳ خبر جالب

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : admin |

  

۳ خبر جالب و خواندنی…

۱٫ یک زوج انگلیسی بیش از ۲۰ سال در یک متل ارزان‌قیمت جاده‌ای زندگی کرده‌اند، زیرا نمی‌خواهند مجبور به پختن غذا و شستن لباس شوند…

“برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید” !!!

یک فروشگاه معتبر در لندن برای حفاظت از یک جفت کفش گرانبهای خود از یک مار کبری استفاده کرده است.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، صاحبان متمول فروشگاه Harrot در لندن برای نگهداری از کفش‌هایی ۱۲۰ هزار دلاری که با الماس تزیین شده است از یک مار کبری استفاده می‌کنند.

در حالی که استفاده از مار‌های سمی برای نگهبانی مورد بحث کارشناسان امنیتی است اما به هر حال این کار فرصتی استثنایی را هم در اختیار عکاسان قرار داده است.

مسئولین این فروشگاه اعلام کرده‌اند: تا زمانی که کسی قصد دزدی نداشته باشد این مار هیچ خطری برای او نخواهد داشت.

یک زوج انگلیسی بیش از ۲۰ سال در یک متل ارزان‌قیمت جاده‌ای زندگی کرده‌اند، زیرا نمی‌خواهند مجبور به پختن غذا و شستن لباس شوند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه دیوید دیویدسون ۷۹ ساله و همسرش جین ۷۰ ساله هنگام دیدار از یک عمه بیمار در سال ۱۹۸۵ به یک متل بین‌راهی رفتند- و به فوریت مجذوب آن شدند.

اتاق آنها در متلی نزدیک شهر گرانتام، در شرق انگلیسی در جاده میان لندن و ادینبورو، به یک پارکینگ ماشین مشرف است، و کمی‌ دورتر ورودی یک اتوبان قرار دارد که کامیون‌ها روز و شب در آن در حال حرکت هستند.

دیوید دیویدسون در این باره گفت: “نرخ اجاره برای ما به خاطر اینکه از مدت‌ها قبل اتاق را رزرو می‌کنیم، فوق‌العاده است، و حتی مستخدم شخصی خودمان را داریم. همه ملحفه‌های تختخواب را هم با ماشین لباسشویی می‌شویند. از این یهتر دیگر نمی‌شود.”

این زوج حدود ۱۰۰۰۰۰ پوند در این مدت برای اجاره اتاق‌ها پرداخته‌اند که در نتیجه اجاره اتاق در هرشب برای‌‌شان بسیار کم و در حدود ۱۵ پاند تمام شده است.

متل اسم اتاق آنها را عوض کرده است و آن را “سوئیت دیویدسون‌ها” نامیده و پلاکی به یادبود دهمین سال اقامت آنها در پذیرش متل قرار داده است.

خانم و آقای دیویدسون با کارکنان متل هدایای کریسمس مبادله می‌کنند، در غذاخوری کنار جاده در آن طرف پارکینگ غذا می‌خورند و آمد و رفت ماشین‌ها را تماشا می‌کنند.

همسر دیوید دیویدسون می‌افزاید: “ما در طول زمستان مجبور نیستیم هزینه‌‌های وسائل گرم‌کننده را بپردازیم و اینجا از بسیاری از جاهای دیگر در این روزها امن‌تر است.”

پزشکان در چین در داخل بدن یک زن ‪ ۳۱‬ساله چینی، ‪ ۲۶‬عدد سوزن پیدا کردند.

پایگاه‌اینترنتی “بی‌بی‌سی” نوشت: پزشکان به این نتیجه رسیده‌اند که افکار سنتی در میان برخی روستائیان چین که فرزند پسر را به دختر ارجح می‌داند، باعث شده، اقوام وی از شدت خشم این سوزنها را در بدو تولد به بدن وی وارد کنند اما به دلیل از دنیا رفتن آنها هیچ راهی برای اثبات این نظریه وجود ندارد.

تعدادی از این سوزن‌ها وارد اعضای مهم بدن “لو کویفن” شده است.

معاینات پزشکی نشان داده که این سوزن‌ها به ششها، کبد و کلیه‌های کویفن راه یافته و حتی یکی از سوزن‌ها در مغز این زن جوان سه تکه شده است.

وی به خاطر مشاهده خون در ادرار خود به بیمارستان مراجعه کرده که پزشکان در جریان عکسبرداری و رادیوگرافی متوجه این سوزن‌ها شده‌اند.

یک گروه پزشکی ‪ ۲۳‬نفره، شامل پنج جراح آمریکایی و کانادایی سرگرم بررسی این پرونده پزشکی عجیب هستند.

آنها در پی آن هستند که بهترین راه برای خارج کردن این سوزنها پیدا کنند.

لو کویفن قرار است در بیمارستان بین‌المللی “ریچلند” در کنمینگ مرکز استان یونان چین جراحی شود.

بر پایه این گزارش، “ژو می” رییس پزشکان این بیمارستان به بی‌بی‌سی گفت، خارج کردن این سوزن‌ها طولانی و پیچیده خواهد بود و برای این کار به چند نوع جراحی نیاز است.
 

برگرفته از ایران عشق

برچسب ها :


ارسال نظر