پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

از محسن چاووشی بیشتر بدانیم

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : admin | بدون نظر

  


از محسن چاووشی بیشتر بدانیم


روی ادامه متن کلیک کنید

از محسن چاووشی بیشتر بدانیم

امروز می خوام کمی در مورد محسن چاووشی بنویسم.
خواننده ای که تنها با دو آلبوم زیباطرفداران زیادی رو به خودش جذب کرده.

همه بیاد داریم هرگاه صحبت از آلبوم نفرین می شد ، خیلی ها این آلبوم را خوانده هر خواننده ای می پنداشتند بجز محسن چاوشی! اما این خیلی ها اکثریتی بودند که بعلت تبلیغات سوء ، شایعات و شاید ضعف تبلیغاتی سازندگان آلبوم اینگونه می پنداشتند ، اما برای طرفداران چاوشی مانند روز روشن بود که هیچ صدایی جز صدای محسن نمی تواند چنین شاهکاری را بیافریند!(قابل توجه بعضی ها) نفرین و کفتر چاهی و دیگر آهنگ های آلبوم اصلا هیچ شباهتی به صدای دیگر خوانندگان نداشت! با اطمینان می توان گفت آن غمی که در انتهای صدای چاوشی ست در هیچ صدایی نیست و نخواهد بود! و بزودی حقیقت مشخص شد.

                                 

هنگامی که در سایت شروع به صحبت از چاووشی کردیم همه او را خوب می شناختند و همه از آلبوم جدیدش می گفتند، آلبومی که هنوز تنها وعده اش داده شده بود. تابستان ۸۴ تابستان ایده آلی برای طرفداران محسن بود. چرا که آلبومی را که انتظارش را می کشیدند با نام خودکشی ممنوع منتشر شد.

آهنگ های آلبوم خودکشی ممنوع یکی پس از دیگری در اینترنت منتشر می شد .بالاخره کلیپ کامل شد. آلبوم خوکشی ممنوع مانند خورشیدی از پس ابرهای انتظار بیرون آمد! بلی آلبومی که سالهای سال نوازش دهنده گوش و جان عاشقان صدای عشق خواهد بود.

 

     

امروز پس از گذشت ۳ ماه از انتشار معجزه دوم چاوشی ، همه جا حرف از او و آلبومش است. همین تکرار ها ، بحث ها ، تعریف ها و اسرار ها ست که او را به یکی از خوانندگان معروف وجوان پسندتبدیل کرده است..

به نظر من آلبوم خودکشی ممنوع آلبومی برای تمامی قشرهای فکری است! مثلا خوانده امام رضا خواست، عشق و دلنواز برای قشر مذهبی جامعه ماست ، آهنگ خودکشی ممنوع برای قشر جوانی است که به دلیل ناملایمات از ادامه زندگی ناامید گشته و این کار محسن او را باز هم امیدوار نگاه می دارد. همچنین بانوی من ، کلاف و … به همین منوال…

جالب آنست که تنها با گذشت ۲ ماه از خوکشی ممنوع بازهم نوعی خواست در چشمان تشنه طرفداران چاوشی برای آلبوم بعدی او دیده می شود. به حق هرقدر که بیشتر کارهای محسن و مخصوصا آخرین کارش را گوش می دهیم بیشتر عاشق صدای بی نظیرش می شویم.

اینها تعریف و تمجید نیست! تعارف و بزرگنمایی هم نیست! اینها فقط تبریک است. تبریک به خواننده ای با صدایی عاشقانه و با درونی ساده و بی ریا. تبریک به دوستداران صدای آرامش و عشق و تبریک به دنیای هنر و موسیقی.

                               

امیدوارم با این نوشته کوتاه و ناتوان از بیان حقیقت، توانسته باشم تا حدی از معجزه دوم! محسن چاوشی تقدیر و از حمایت های بی دریغ و بی منت او نسبت به خود ، طرفداران و جامعه موسیقی نه جبران بلکه تنها تشکری ساده و قلبی کرده باشم.
                                                                       | موفق باشیـــــــــــــــد |

 

برگرفته از گروه ایران عشق

برچسب ها :


ارسال نظر