پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

ارسال اس ام اس ناشناس

دسته بندی: ترفند | نویسنده : admin | یک نظر

  

مطمئنأ برای شما نیز پیش اومده که دوست داشته باشید گاهی ناشناس بمونید. این ترفند روشی رو به شما معرفی میکنه که میتوانید پیام کوتاه متنی SMS ارسال کنید به شکلی که شماره شما برای فرد مورد نظر نمایش پیدا نکنه و کاملأ مخفی می مونید…


“برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید” !!!

 

 

 


مطمئنأ برای شما نیز پیش اومده که دوست داشته باشید گاهی ناشناس بمونید. این ترفند روشی رو به شما معرفی میکنه که میتوانید پیام کوتاه متنی SMS ارسال کنید به شکلی که شماره شما برای فرد مورد نظر نمایش پیدا نکنه و کاملأ مخفی می مونید. این ترفند خصوصیاتی داره که باید گوشی فرستنده و دریافت کننده اون رو دارا باشه. پیشنهاد میکنیم این ترفند رو حدأقل یکبار تست کنید تا نتیجه رو ببینید.


ابتدا به این نکات دقت کنید:
این ترفند تنها روی گوشی هایی قابل اجراست که قابلیتی به نام Email gateway را دارا باشند. گوشی هایی که این قابلیت رو دارند اکثرأ سونی اریکسون هستند همانند W800 , W810 , W550 ,K750 , K700 , S700 و … .
برای استفاده از این ترفند باید هر دو گوشی فرستنده و دریافت کننده قابلیت Email gateway رو دارا باشند. پس پیش از هرکاری این موضوع رو یقین پیدا کنید.

اکنون همانند دستورالعمل زیر مراحل را طی کنید ، تنها ممکنه بسته به تنوع گوشی شما مقداری تغییرات وجود داشته باشه:
ابتدا از منوی اصلی وارد قسمت Messaging شوید. سپس به قسمت Settings رفته و به بخش Text Messaging وارد شوید. در قسمت بعد به Email gateway رفته و شماره فردی که میخواهید SMS رو براش ارسال کنید را وارد کرده و Add کنید.
حالا به عقب برگردید ، پس از وارد شده مجدد به بخش Messaging ، قسمت Write New را انتخاب کنید. Text Message را انتخاب کنید ، متن مورد نظر را تایپ نمایید و Continue را انتخاب کنید. اکنون گزینه اول یعنی Enter Email Address را انتخاب کرده و ایمیل ٍ Eng_rabeei@yahoo.com  را وارد نمایید. در پایان پیام را ارسال کنید. ( ایمیل من رو ننویسیدااااااااااا )

فرد مورد نظر به هنگام دریافت پیام به جای شماره شما آدرس ایمیلی که وارد کردید را مشاهده خواهد کرد به همین راحتی .

امیدوارم که خوشتون اومده باشه

برچسب ها :


ارسال نظر