سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

اعتراض بازیگران میوه ‌ممنوعه

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : admin |

  

اعتراض بازیگران میوه ‌ممنوعه به سیما…


خیلی جالب و خواندنی…حتما بخوانید


“برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید” !!!


—————————–


اعتراض بازیگران میوه ‌ممنوعه به سیما


علی نصیریان بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون نسبت به سانسورهای انجام شده در سریال میوه ممنوعه انتقاد کرد.


 


 


علی نصیران بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون نسبت به سانسورهای انجام شده در سریال میوه ممنوعه انتقاد کرد.
علی نصیریان در گفت گو با مجله شهروند امروز، در پاسخ به این سئوال که حواشی و اخباری که درباره تغییرات و پایان قصه یا حذف برخی صحنه هایش وجود دارد تا چه حد درست است گفته است : پایان های مختلفی برای سریال نوشتند اما بهترین پایان همانی است که در خود حکایت شیخ صنعاء هم هست. وقتی مریدان از شیخ دست می شویند و بر میگردند، یکی از کسانی که شیخ را می شناسد آن ها را مذمت می کند که چرا شیخ را رها کرده اید؟ حاج یونس نمی توانست بعد از قضیه جلال و شوکت تصادف و کمای دختر یک باره متحول شود و برگردد. او در واقع می رود و سر به بیابان میگذارد . همان که در بیمارستان به هستی می گوید که باید بروم خود را بسازم.
نصیریان همچنین در پاسخ به اینکه تغییرات و حذف های صحنه های سریال گویا تحت فشار و تعجیل کار روزانه و تبعاتی بود که در سطح اجتماع ایجاد کرد گفته است: متاسفانه تلویزیون مقداری از حساسیت هایی که از بیرون و جاهای مختلف القاء می شود خیلی در کار دخالت داد و بعضی چیزها را در قصه بیرنگ کرد. مهمترینش به نظرم ارتباط حاج یونس با هستی است که کمرنگ شد و این کار غلطی بود آن سکانسی که دم خانه هستی می آید و می گیود هر چه خواستی انجام دادم، خیلی سکانس مفصل و مهمی بود، اما خیلی کوتاه شد حتی در آن صحنه ها کلام عطار هم بود آنجا که دختر می پرسد از این کارهایی که کردی پشیمان نیستی و؟ و جواب می دهد که از این پشیمانم که چرا بیشتر از این عاشق تو نشدم. این عین کلام عطار است که حذف شد و کنتراست ماجرا خوب از کار در نیامد، دو سکانس مهم از سریال درآمد، مثلا انتهای همین صحنه که حاج یونس از در خانه دختر می رود ، چنان غرق در شوق وصال است که ناخود آگاه به رقص و چرخش می رسد.زن را طلاق داده، اموال را تقسیم کرده و در مسجد جار زده که چه کرده و حالا فارغ از همه چیز مقابل دختر ایستاده می گوید همینم که هستم و می گوید تا می رسد به آن خنده نهایی و بعد از خنده موقع رفتن به سمت ماشین می رقصد و انگار پرواز میکند و میرود. صحنه هایی از این دست از کار حذف شد. با این حذف ها، این ارتباط و ابراز عشق حاج یونس و شکل ابراز عشق مرد مسن و مومن ایرانی و روانشناسی درست رفتار او دربرابر ماجرای پیش آمده کمرنگ شد.
نمی دانم چرا این چیزها را حذف کردند؟ واقعا متاسف شدم و حتی به تهیه کننده گفتم از طرف من به مدیر شبکه پیغام بدهد. مدیر شبکه فردا آمد سر صحنه و توضیح داد که می دانم شما دارید برای این سریال زحمت می کشید، گفتم ما یک حقوق معنوی هم در کنار حقوق مادی داریم که شما با این دست بردن در کار دارید این حق را از ما سلب می کنید، این کار چه معنایی دارد؟ خودتان متن را تصویب کردید می دانستید حاج یونس عاشق هستی می شود، شتر سواری که دولا دولا نمی شود.
عشق را که نمی شود نشان نداد و فقط درباره اش حرف زد. جواب دادند که ما هم مشکلات زیادی داریم، اما این حذف ها به کار لطمه زد و خیلی از این کار گله دارم. حالا که تلویزیون وارد مرحله تازه ای از کار شده و خط قرمز ها و تابوها را شکسته و جلو رفته، باید تا انتهای کار درست عمل کند. اینکه هر کس حرفی بزند و انتقادی بکند، نباید جا بخوریم و عقب بنشینیم . باید همه صبر می کردند و نتیجه نهایی و حاصل کار را قضاوت می کردند.
سرعت کار هم باعث دستپاچگی شد و مشکلاتی ایجاد کرد که افسوسش برای همه مان باقی ماند. خیلی دلم سوخت ، چون فقط برای همان یک سکانس، شب تا صبح کار کرده بودیم.
همچنین هانیه توسلی، بازیگر نقش ” هستی شایگان” نیز نسبت به سانسور ها و حذف های میوه ممنوعه انتقاد کرده است.
توسلی نیز در گفت و گو با روزنامه اعتماد گفته است که بعضی دیالوگ ها که هیچ مشکلی هم ندارند حذف می شوند.
وی در ادامه گفته است که ما الان سه ماه است پشت سر هم روزی ۱۵ ساعت با فشار کار کردیم بعد پلانی که این همه انرژی برایش صرف کردیم تلویزیون می گوید باید در بیاورید، این همه انرژی صرف کردیم، من هم قبول دارم تلویزیون رسانه گسترده یی است و باید بسیار محتاط بود اما نکته اینجاست چیزهایی که حذف شدند مشکلی نداشتند، مثلاً در ملاقات هستی و قدسی؛ خانم قدسی دیالوگی را می گوید و من واکنش نشان می دهم وقتی دیالوگ قدسی حذف می شود پس من به چه چیزی واکنش نشان دادم یعنی بازی ام خراب می شود. فکر می کنم اگر می خواهند حذف کنند بهتر آن است که کل سکانس را حذف کنند.
برنامه ای تلویزیونی در روز عید فطر به طور مستقیم از شبکه دو سیما پخش شد و در آن چند تن از بازیگران مطرح این سریال از جمله علی نصیریان و گوهر خیر اندیش حضور داشتند . علی نصیریان در این برنامه نیز انتقاداتی را مطرح کرده بود 

برچسب ها :


ارسال نظر