سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

پیدا شدن قبر مسیح و …

دسته بندی: گوناگون | نویسنده : admin |

  

(عمورضا می نویسد): باستان شناسان اسرائیلی ادعا کرده اند که محل دفن مسیح و خانواده اش را در غاری نزدیک در شهر ….


“برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید” !!!

 

<<<تبلیغات در سایت کوچولو>>>
  

———–سایت عاشقانه – تفریحی کوچولو———


!!! پیدا شدن قبر مسیح، پسرش، مریم مجدلیه و مریم مقدسورودی غار در حومه اورشلیم


باستان شناسان اسرائیلی ادعا کرده اند که محل دفن مسیح و خانواده اش را در غاری نزدیک در شهر بیتالمقدس کشف کرده اند. مجله تایمز درشماره این هفته خود اعلام کرد که جمیزکامرون کارگردان پرآوازه آمریکایی، کارگردان فیلم تایتانیک، فیلم مستند جنجالی را درباره کشف مقبره مسیح ناصری، پسرش و مریم مجدلیه ساخته است و فردا دوشنبه، در نیویورک طی کنفرانس خبری فیلم مستند تاریخی خود را با مدارک و اسناد موثق، به جهان ارائه خواهد کرد .
به گزارش پایگاه خبری موعود، مجله تایمز درشماره این هفته خود در گزارشی نوشت، جمیزکامرون کارگردان پرآوازه آمریکایی، کارگردان فیلم تایتانیک، فیلم مستند جنجالی را درباره مسیح ناصری ساخته است .
این فیلم که جمیز کامرون تهیه کننده آن و ژاکوبسکی کارگردانی آنرا برعهده دارد، ادّعا کرده که عیسی مسیح برخلاف ادعّای مسیحیّان بعداز مصلوب شدن به آسمان عروج نکرده است و غاری که قبر مسیح درآن قراردارد، درنزدیکی اورشلیم کشف شده است !
این ادعا، که یادآور فیلم جنجالی «داوینچی کد» است، پرده از یک توطعه گسترده، برای سست کردن بنیان اعتقادی مسیحیت و اثبات ادعاهای یهودیان مبنی بر پیامبر نبودن عیسی مسیح (ع) برداشته است .
کامرون ادعا کرده است که عیسای درودگر، صاحب پسری از مریم مجدلیله است !
اسرائیلیها ادعا می کنند که کارگران ساختمانی اسرائیلی بیست و پنج سال پیش هنگام حفاری برای ساخت یک ساختمان جدید در پارک صنعتی تالپیوت درحومه بیت المقدس این غار کشف کرده اند .
به گزارش موعود، مجله تایم نوشت، اکنون غبارها کناررفته، غار دوهزارساله ، حاوی ۱۰ تابوت سنگی کشف شده است . بیست و پنج سال پیش، باستان شناسان این ده سنگ قبر را به آزمایشگاه انتقال داده اند و ۲۰ سال است که برروی خط نوشته های روی آن کار می کنند واکنون توانسته اند نامهای روی سنگ قبرها را بخوانند: عیسی، پسر ژوزف، مریم، مریم، یوفا و یهودا، پسر عیسی .
در اورشلیم قدیم، برای قرنها مسیحیان، مقبره خالی مسیح را درکلیسایی واقع دریک گورستان مقدس عبادت می کردند. اما اکنون جیمزکامرون و ژاکوبسکی با ارائه شواهدی نظیر آزمایشات DNA ، شواهد باستانشناسی و اشاراتی از کتاب مقدس، ادعا می کنند که آن ده سنگ قبر متعلق به مسیح و خانواده اوست !
مجله تایمز همچنین گزارش داد که جمیزکامرون روزدوشنبه دریک کنفرانس مطبوعاتی درنیویورک، افشاء خواهد کرد که سه تابوت از این ۱۰ تابوت متعلق به عیسی ناصری ،مادرش مریم مقدس، ومریم مجدلیه همسرش است !
به گزارش تایمز این فیلم مستند قراراست به زودی درشبکه دیسکاوری کانال چهار انگلیس ، تلویزیو ن کانادا وکانال ۱۸ اسرائیل به نمایش گذاشته شود .
مجله تایمز پیش بینی می کند که این نمایش این مستند ۹۰ دقیقه ای مورد اعتراض شدید مسیحیان قرارگیرد


برچسب ها :


ارسال نظر