سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

دفع حمله هزارپاها در آلمان!!!

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : admin |

  

“رضا (amooreza) می نویسد”: شهروندان یک روستا در آلمان موفقیت در برابر دشمن متجاوز خود را جشن گرفتند. آنها پس از سال ها ..


“برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید” !!!

<<<تبلیغات در سایت کوچولو>>> 


 

———–سایت عاشقانه – تفریحی کوچولو———  


دفع حمله هزارپاها در آلمانگروه خبر؛ شهروندان یک روستا در آلمان موفقیت در برابر دشمن متجاوز خود را جشن گرفتند. آنها پس از سال ها توانستند از پس هزاران هزارپایی که به خیابان ها و خانه هایشان ظاهر یک فیلم ژانر وحشت را می داد، بربیایند. یک دیوار سی سانتی اطراف اوبریش استات در باواریای آلمان کشیده شد تا راه هجوم این موجودات خزنده را سد کند و جولان دادن این حشرات را که صدها سال است در ماه های پاییز زندگی را مختل می کنند متوقف کند. به گفته ساکنان این روستا حتی نمی شد در خیابان ها راه رفت زیرا این هزارپاها همه جا بودند و له شدن آنها زیر کفش ها بوی بسیار بدی تولید می کرد. مقامات تصمیم گرفتند از روشن کردن چراغ های خیابان ها در ماه های پاییزی خودداری کنند اما تاریکی چاره کار نبود. به کار گرفتن سم نیز فایده یی نداشت زیرا مقادیر بسیار زیادی از آن مورد نیاز بود. حتی جانورشناسان هم از یافتن دلیل هجوم این حیوانات عاجز ماندند اما حالا با نصب این دیوار، هزارپاها بیرون آن اجتماع می کنند و شهر از گزند آنها در امان است. پیشینه این مشکل به سال های قبل بازمی گردد به طوری که در سال ۱۹۰۰ قطارها به دلیل حمله هزارپاها قابلیت حرکت در این بخش از خاک آلمان را نداشتند.


 


برچسب ها :


ارسال نظر