پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : admin |

  

 خبر تجاوز دسته جمعی تعدادی از مامورین امنیتی دولت عراق و افشای این جنایت توسط خود صابرین الجنابی، زن ۲۰ ساله ای که مورد تجاوز قرار گرفته بود، به اندازه کافی تکان دهنده بود، …


برای خواندن ادامه، روی ادامه کلیک کنید

اما خبر هولناک به سرعت جهت باز هم وحشیانه تری به خود گرفت. حتی تجاوز این تجاوز جنسی در خدمت تفرقه مذهبی و اشغال به کار گرفته شد. درخدمت و سیاست های اشغالگرانه. اول با دامن زدن به تفرقه و کشتار فرقه ای، زمینه تجاوز به زنان را افزایش میدهند. بعد خود تجاوز به زنان را به وسیله تفرقه مذهبی بازهم بیشتر و سیاست اشغال به کار میگیرند و این فقط نشان دهنده آن است که دولت آمریکا و انواع نیروهای سیاسی وابسته به آن عراق را هرچه بیشتر در اعماق فاجعه ای هولناک فرو میبرند.


در مورد عبیر دختر ۱۴ ساله ای که مورد تجاوز گروهی از سربازان آمریکایی قرار گرفته بود، کمتر کسی شنید که او سنی بود یا شیعه، و متجاوزین آیا کاتولیک بودند یا پروتستان یا مسلمان یا بی خدا. اما اکنون همه میدانند زنی که قربانی تجاوز شده است، سنی است و متجاوزین به او شیعه. نخست خود مالکی نخست وزیر دست نشانده ی آمریکا به خبرنگاران این را گفت و با همان وقاحت عادی که به روی خود نمی آورد با یک نیروی اشغالگر در سرکوب و تجاوز همکاری میکند، زن را دروغگو خواند و گفت این توطئه احزاب سنی برای بدنام کردن شیعه های گارد ملی و امنیتی دولت عراق است. وبعد خبر تجاوز ,مردان شیعه, به ,زن سنی, در عنوان روزنامه ها راه یافت و بعد اعلامیه های تهدید و انتقام شروع شد. آیا باید خود را برای شنیدن خبر تجاوز به ,زنان شیعه, توسط ,مردان سنی, آماده کنیم؟

برچسب ها :


ارسال نظر