پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

مسلمان شدن جولی

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : admin | ۲ نظر

  

آنجلینا جولی هنرپیشه و ستاره سینمای آمریکا به اسلام علاقمند شده است …


مسلمان شدن جولی واقعیت یا دروغ ؟


روی ادامه کلیک کنید


 


پیگیریهای خبرنگاران از رفتار چند ماه گذشته این هنرمند سینما حکایت از علاقمندی او به دین مبین اسلام می باشد.

جولی که تاکنون بعنوان سفیر صلح و برای دریافت کمک های انسان دوستانه به چند کشور مسلمان سفر کرده است و بزودی راهی لبنان خواهد شد ، تحت تاثیر فرهنگ نوع دوستی مسلمانان قرار گرفته است


لبنان سومین کشورمسلمان نشین است که جولی میتواند از نزدیک و بهتر از گذشته فرهنگ تشیع علوی را ازنزدیک لمس و خود بعنوان سفیر پیام سبز این مکتب اسلامی نزد همقطارانش در هالیوود شود.

اوکه پیش از این برای حضورش در کشوری مانند پاکستان و افغانستان دچار ترس بود وقتی با کودکان و مسلمانان برخورد نزدیک پیدا کرد از نوع دوستی مسلمانان ستایش کرده و خواستار کمک دیگر کشورهای مسلمان برای مردم لبنان شده است .

فرهنگ مسلمانی دیگر برای جولی غریب نیست بطوریکه با وجود آزاد بودن دراین کشورها در هواپیما حجاب بخود گرفته و در کوچه و خیابانهای این کشور با حجاب اسلامی ظاهر شد.

اگر چه جولی درپاسخ به سوال خبرنگاران درخصوص تصمیم به مسلمان شدن گفته است باید در عمل مسلمان بود ولی این سخن ممکن است بخاطر فشارهای سیاسی در آمریکا مطرح شده باشد.

آنجلینا جولی پیش از این در بسیاری از فیلم هایش دارای نقش های سکسی یا عریان بوده است و این تغییرات در چنین شخصیتی جالب توجه است 

برچسب ها :


ارسال نظر