پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

عکس‌های برگزیده‌2007

دسته بندی: عکس | نویسنده : admin | بدون نظر

  

عکس‌های برگزیده‌ای از سال ۲۰۰۷ …

“برای دیدن تمام عکسها، روی ادامه کلیک کنید !!! “

<<<چگونگی تبلیغات در سایت کوچولو>>>


 


 

———–سایت عاشقانه – تفریحی کوچولو———

 


عکس‌های برگزیده‌ای از سال ۲۰۰۷

 
روسلان کیشماکف ، جودوکار روس با لباس آبی در جریان دیدار فینال وزن ۶۰ کیلو گرم قهرمانی جودوی اروپا در بربر هووان داویدیان ، جودوکار ارمنی روی زمین افتاده است و مشخص نیست آیا گرفتن و فشردن بینی حریف بین شست و انگشت پا نیز یک فن جدید جودو است یا خیر.
یک روستایی تایلندی در استان سوفان بوری در ۱۲۰ کیلومتری شمال بانکوک در حال طبخ یک موش چاق و چله است. گوشت موش یکی از غذاهای محبوب تایلندی ها به در روستاهای این کشور است که آن را به گوشت گاو و مرغ هم ترجیح می دهند.
تصاویر تلفیقی تصادم دو هواپیمای تیم آکروباتیک هوایی زلازنی در جریان شوی هوایی رادوم در فرودگاه شهر رادوم در ۱۰۰ کیلومتری ورشو ، پایتخت لهستان.
یک سرباز گارد جمهوری فرانسه در روز ۱۴ ژوییه روز فتح زندان باستیل و روز ملی فرانسه هنگام رژه غش کرده و یک مامور پلیس سلاح اورا برداشته و یک افسر نیز تلاش می کند سرباز گارد را از روی زمین بلند کند.
مقامات محلی و ماموران حفاظت وحش جمهوری دموکراتیک کنگو با تاسف اجساد یک خانواده از گوریل های کوهستان شامل یک گوریل نر پشت نقره ای و ۳ ماده که در پارک ملی ویرونگا شکار شده اند را تماشا می کنند. تنها کمتر از ۷۰۰ گوریل کوهستان در جهان باقی مانده اند.
 

برچسب ها :


ارسال نظر