سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

نداشتن امنیت

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : admin |

  

نداشتن امنیت زنان با حجاب…


روی ادامه کلیک کنید
براساس نتایج منتشر شده یک نظرسنجی ۵/۵۲ درصد از مردم تهران اهمیت مساله حجاب را در سلامت جامعه،‌ زیاد و خیلی زیاد دانسته‌اند.


براساس نتایج منتشر شده یک نظرسنجی ۵/۵۲ درصد از مردم تهران اهمیت مساله حجاب را در سلامت جامعه،‌ زیاد و خیلی زیاد دانسته‌اند.
در این نظرسنجی که توسط یک نهاد مرتبط با مسائل اجتماعی در سطح تهران بزرگ در سایت الف منتشر شده است ۲۳ درصد از پاسخ‌دهندگان تبعیت از مد روز و ۲۰ درصد زیبا و متنوع بودن لباس‌های جدید را علل انتخاب پوشش‌های نامناسب توسط برخی افراد اعلام کرده‌اند.
این نظرسنجی در شرایطی منتشر می‌شود که روز قبل از آن قانون ساماندهی مد و لباس توسط رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور ابلاغ شد.عماد افروغ، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: «معضل بدحجابی ریشه در عدم ارائه مد مناسب داشته و ما در عرضه پوشش‌های مناسب که با قدرت خرید مردم متناسب باشد، خلأ داریم».
او افزود: مد مساله‌ای ایستا نیست، باید نگاه فرآیندی به آن داشت. دلیل اینکه جوانان ما گرایش به مدهای روز که اغلب طرح کشورهای بیگانه است دارند این است که مد ایرانی عرضه نمی‌شود.رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: فرهنگ، حکم امنیت را دارد بنابراین دولت باید در این زمینه هزینه کند.همچنین روح‌الله صاحبی، مشاور فرهنگی استانداری تهران این معضل را نتیجه کم‌کاری مراکز فرهنگی کشور دانسته و در این خصوص گفت: دستگاه‌های اجرایی برخورد قهری با پوشش داشته‌اند، در حالی که باید الگوهای متنوع را متناسب با شاخص‌های نیاز جوانان ارائه داد.
او افزود: رسانه‌های خارجی در تبلیغ پوشش نامناسب ۱۰۰ درصد تاثیر داشته و ما کمتر خانواده‌ای را می‌بینیم که ماهواره داشته باشند و از مدهای ارائه شده الگو برندارند.
مشاور فرهنگی استاندار تهران خاطرنشان کرد: «ما عرضه خوبی نداشتیم و الگوهای ما روحیه تنوع‌طلب جوان ما را ارضا نمی‌کرد، بنابراین نتیجه‌اش این می‌شود که آنها به الگوهای غرب روی بیاورند.»«علت انتخاب پوشش‌های نامناسب توسط برخی افراد» را فروزان شاه‌کویا استاد طراحی دانشگاه الزهرا محدودیت طرح‌های داخلی دانسته و معتقد است: طرح‌های داخلی هیجان ندارند و متنوع هم نیستند.
او افزود: ارزان بودن لباس‌های وارداتی که اغلب اجناس ترک و چینی هستند، یکی از دلایل دیگر گرایش جوانان به مدل‌های غربی است و رسانه‌های غربی در این میان برگ برنده را در دست دارند.

 


نویسنده: علی

برچسب ها :


ارسال نظر