پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

مراسم ملکه زیبایی شترها

دسته بندی: گوناگون | نویسنده : admin |

  

در یک مسابقه منحصر به فرد بین المللی در امارات متحده عربی، ده هزار شتر مژه های بلند خود را برای کسب عنوان ملکه زیبایی شترها، آرایش خواهند کرد !!!!


“برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید” !!!

.*.*.*.*.*.*.*


استفاده از کلیه مطالب و عکسهای سایت،فقط با ذکر نام سایت کوچولومجاز مییاشد


<<<برای خواندن چگونگی تبلیغات در سایت کوچولو اینجا کلیک کنید>>>


برای اطلاعات بیشتر، حتما کلیک کنید


 .*.*.*.*.*.*.* سایت عاشقانه – تفریحی کوچولو .*.*.*.*.*.*.*


در یک مسابقه منحصر به فردبین المللی در امارات متحده عربی، ده هزار شتر مژه های بلند خود را برای کسب عنوان ملکه زیبایی شترها، آرایش خواهند کرد!!!
 
 این مسابقه که در ابوظبی برگزار می شود ، یکی از بزرگترین مسابقات از این نوع است و در آن مبلغی بیش از ۹ میلیون دلار بصورت نقدی و ۱۰۰ دستگاه اتومبیل بعنوان جایزه اهداء می شود. در این مسابقه شترهایی از بحرین، عمان، قطر و عربستان سعودی شرکت خواهند داشت.


  


سازمان دهندگان این برنامه امیدوارند برگزاری این مسابقه، ارزشهای سنتی زندگی در صحرا را به ساکنان امارات یادآوری کند. این مسابقه بخشی از جشنواره “مزین ظفره” است که سازماندهندگان آن مدعی هستند بزرگترین جشنواره از این دست در کشورهای حاشیه خلیج فارس است.
 
 
 هیئتی از کارشناسان و شیفتگان شتر، زیباترین و بهترین شتر را در گروه های سنی مختلف انتخاب خواهند کرد.هر کس که بتواند مالکیت خود بر یک شتر اصل و نسب دار را ثابت کند، می تواند شتر خود را در این مسابقه شرکت دهد و این حیوانات نباید به هیچگونه بیماری واگیردار مبتلا باشند یا نقصی جدی در وجود آنها باشد. شیخ خلیفه بن زاید، حاکم ابوظبی حامی مالی این برنامه است.گفته شده است او می خواهد مردم امارات متحده عربی با ادای احترام به حیوانی که نقشی عمده در فرهنگ عرب دارد، هویت ملی خود را حفظ کنند. اولین مسابقه انتخاب ملکه زیبایی شترها، شش سال قبل در امارات متحده عربی برگزار شد.در این منطقه شترسواری یک ورزش محبوب است و ثروتمندان این ناحیه نفت خیز، پول عظیمی صرف شرط بندی در این مسابقات می کنند.مدتها قبل از اینکه صنایع نفتی در این منطقه مستقر شوند، قبایل صحرا نشین ارزش زیادی برای شتر قائل بودند و آن را “کشتی صحرا” می نامیدند.


شتر عنصری مهم در فرهنگ آنها بود و در کنار اسب و شاهین، نشان دارایی محسوب می شد.

برچسب ها :


ارسال نظر